» »

Dajanje komand v Unreal Tornamentu prek mikrofona

Dajanje komand v Unreal Tornamentu prek mikrofona

jedateruk ::

Žal imam samo 2 roki (čudn sem, saj vem) pa če se z eno roko pomikam, z drugo držim miš in se obračam in streljam, potem mi manjka še ena najmanj roka za tipkanje komand - no pa saj za komande imam naštimane bližnjice, problem je ko igram multiplayer igro, pa hočem nekomu nekaj povedat npr. tistemu ki ima zastavo, da se naj gre nekam skrit ali pa npr. kdo brani bazo itd?
Obstaja kak program za to, ki bi delel v Win XP? Sem nekaj iskal po Googlu, pa sem našel Microsoft Sidewinder Game Voice, ki naj bi delal, samo nisem nikjer našel download link.
Ne šparajte z linki :)

R33D3M33R ::

V UT 2004 recimo govoriš tako, da pritisneš F ter poveš svoje, če imaš nameščen SDK lahko preko tega komandiraš bote, zelo kul zadeva :) . Ker sem pa že v klasičnem UT na eni mapi slišal ljudi govoriti vsepovprek brez, da bi imel karkoli dodatno nameščeno, sklepam, da velja zanj podobno. Poglej si keybindings in preferences.

Zunanji programi so pa kaki Ventrilo, TeamSpeak pa bogvekaj še. Še nikoli nisem uporabljal kaj podobnega...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

jedateruk ::

Prvič: kaj je SDK in drugič: v nastavitvah igre nisem našel nikjer kake opcije chata oz. dajanja komand preko mikrofona. Če ima kdo čas, mi naj da inštrukcije :)

Uros!no ::

R33D3M33R ni razumel tvojega posta. Če boš na tak način igral UT - boš verjetno prvi... in zadnji? 8-O

R33D3M33R ::

Uros!no: jaz pa ne razumem tvojega posta :) . Lahko malo bolj razložiš?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Sc0ut ::

Ventrilo ali pa teamspeak je najlažje. Sam postaviš server in je to to. Pol pa se pogovarjaš kot po telefonu.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

jedateruk ::

Se da ta dva programa uporabit tudi, ko ne začne svojo multiplayer tekmo ampak bi se rad vključil v že obstoječo (pr. na server, ki ga že imam v Favourites)?

Rabim natančne inštrukcije, prosim ;)

Mavrik ::

Če želiš se pogovarjati z ljudmi v multiplayer špilu v UT2004 ne rabiš nobenih dodatnih programov. Samo nastaviš za voice chat eno tipko, jo med igro pritisneš in govoriš.
The truth is rarely pure and never simple.

jedateruk ::

To mi nič ne pomaga, ker imam še tisti stari UT (niti UT 2003 niti UT 2004) verzije 451.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov popravek in razširitev za Unreal Tournament 3

Oddelek: Novice / Igre
374856 (3425) Ktj
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NEST
21416153 (11336) Dimic
»

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Oddelek: Slo-Tech
272332 (1823) Z-lot
»

UT 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
644320 (3007) cewkit
»

UT2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584964 (3663) Aggressor

Več podobnih tem