» »

internetni katalog

internetni katalog

XPSISTEM ::

Zanima me kaj mi priporočate za pripravo internetnega kataloga? Želim predogled slike po možnosti na približno tak način?

https://secure.istockphoto.com/istock_s...

Hvala

Pa še za društvo me zanima imamo 2000 slik pa se frontpage galerije ne obnesejo (zaradi updahta strani!!) Kaj mi priporiočate za galerijo slik iz tekmovanj? Acdc?

l.p.

bzp ::

Jaz priporocam ultra-edit pa server s php/mysql ... Al pa povej kaj tocn rabs pa kolk si pripravljen placat :)

BluPhenix ::

pa se frontpage galerije ne obnesejo (zaradi updahta strani!!)

Tega stavka ne razumem. LAhko malo bolj jasno napišeš. Si mogoče mislil na narejene galerije (oz. CMS galerije)? Če ja, marsikatere poganjajo precej obsežne baze slik.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

XPSISTEM ::

Ne ne sej verjamem samo pri meni je problem pri nadgradnji... tako da so maotnje... Točno ti sploh ne morem povedat.. Ker ko nadgradim obstoječo stran moram celo stran ponovno naložit to je 2 gb slik in front page ene 2 do 3 krat prekine povezavo. Tko da vse ne deluje kot bi moglo!?? Probal sem z ftp prenosom preko specialnih prog. pa je isto sranje!!??

Sam tok...

BluPhenix ::

Uh, zakaj pa moraš še enkrat celo stran gor? Če imaš bazo, se itak tam hranijo podatki o strani ... če pa imaš plain html ti pa res ni treba cele strani uploadat, samo tisto kar si spremenil.

Dej potrudi se malo bolje opisat zadevo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264026 (335) Netrunner
»

wordpress pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
626589 (5076) paliskic
»

Katero lightbox galerijo?

Oddelek: Izdelava spletišč
122006 (1347) Tody
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544723 (3540) Bela01
»

dreamweaver 2004

Oddelek: Izdelava spletišč
181486 (1205) MmatoO

Več podobnih tem