» »

Avto MP3 player

Avto MP3 player

neki ::

no pred kratkim so mi ukradl avtoradio in zdej nimam muske pa mam cas razmisljat :)

sm prsu na idejo da bi si vgradu ojacevalc v avto in nanj prklopu prenosni mp3 player, pač kšno žepno varjanto in ko parkirš ga vzames lepo s sabo in avto ostane prazn.. razn ojacevalca ki je nekje skrit... pa se musko mas s sabo in lohk kejrkol poslusas....

no zanima me a se da na ojacevalc priklopt mp3 player ... no da se sigurno, sam a bo muska dobr spilala?

je to kdo ze probov?

CyberMark ::

Ello ...
Ja jaz sem imel mp3je poštimane v avtu tako. Sonyev mp3 player je bil preko kasetnega vmestnika(preko kabla) priklopljen na avtoradio. Stvar je lepo delala. Edino baterije so me motle, ko so se spraznile. Svetujem da si kupiš kakšen adapter iz "ferecajga" pa do tega mp3 playerja, da neos brez muske, te ko ti bo najbolj pasala. :D

neki ::

ja to z kasetnim vmesnikom vem....

samo jaz bi priklopu direkt na ojacevalc, tako da avtoradia sploh nebi mel...

Valentin ::

> no zanima me a se da na ojacevalc priklopt mp3 player ... no da se sigurno, sam a bo muska dobr spilala?

Če bo imel tisti ojačevalec Audio IN, potem ne vidim razloga, zakaj stvar ne bi funkcionirala...
In če Mp3 player nima posebej Audio OUT, še vedno lahko uporabiš izhod za slušalke.

Dr_M ::

In če Mp3 player nima posebej Audio OUT, še vedno lahko uporabiš izhod za slušalke.

uff...sej delal bi, ampak signal bi biu grozno popacen.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

sicer pa ena neumestna.... je lazji sabo discmana nosit, kot pa ploscico od avtoradia??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Valentin ::

> uff...sej delal bi, ampak signal bi biu grozno popacen

Niti ne, sem probal...

Sicer pa ni treba imet v tem primeru glasnosti na maksimumu.

`ripper` ::

Njah... potrjujem dejstvo, da je mozna usaka izvedba tegale, k je bla omenjena, sam:
1.) pretvornik na kaseto je apn... glava od kasete poreze 3/4 frekvenc, ker pac. na trak ne spravimo gor 10-22000Hz, mislm da samo tm nekje 1000-15000, ne bom trdil

2.) ce discman nima aux izhoda.... bo stvar cudna, bobnel bo, premocn signal pride vn in bos spet ob kvalitetno musko

3.) ce bos mel discmana z aux izhodom... bos mogu jakost kontrolirat na ojacevalcu, se pravi bo treba met tazgak ma gain control na remotu... so spet jake pare.

Vse skup mene pelje k ideji,da rajs kup radio, dobr, sam ne prevec upadljiv, v ulcah, kjer puscas avto pa je sansa da ti ga izsanirano, musko utisas, se ne kazes, k gres pa ven pa obvezno front-plosco dol. Jest jo dam zmer...ampak cist zmer dol, tud ce grem pred blokom samo do stanovanja pa nazaj. fuzine reflex, i guess :D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

neki ::

no vidm da tole ni lih najboljsa varjanta pol....

hvala za odgovore!

P.s.
ploščico sm pa jst tud zmerej dol dal, ampak v predal nisem jo nosu s sabo, tko da je cist na "blef" vdru...

Bobb ::

"Oni" menda pravijo, da pol folka, ki sname ploščico iz avtoradija, to spravi v predal ali pa pod sedež. Tako da če je prilika, lahko preverijo. Treba jo je vzeti s seboj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483294 (956) Twixz
»

AVTORADIO BREZ USB KONEKTORJA

Oddelek: Zvok in slika
156143 (5696) smacker
»

Ozvočenje avteka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
747449 (6246) _Tom_
»

kateri discman(z mp3 podporo)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604346 (3718) Klemenn
»

Ozvočenje za v avto

Oddelek: Loža
101809 (1684) G[e]c

Več podobnih tem