» »

Sredstva za omamljanje :)

Sredstva za omamljanje :)

GeorGy ::

:) Dan. V filmih in igrah pogosto vidimo junake ali igralce ki pogosto uporabljajo sredstva za omamljanje oziroma uspavanje, ali ali pa kaj podobnega. (Recimo Hitman-> Clorofen(ali nekaj takega)). Sam organizeram fantovščino in bi rabil nekaj podobnega, rabil bi prenesti človeka iz enega kraja na drug kraj, brez da bi se on tega zavedal, ker čene se zgubi bistvo vsega... Brez uporabe takih substanc se mi zdi to dokaj nemogoče, pa me zanima če kdo kaj bolj pozna te stvari oziroma ve kje bi to lahko dobil, če je sploh možno v naši državi. LP, GeorGe

jype ::

Pri nas legalna, a precej nevarna droga, ki to omogoca, je alkohol.

GeorGy ::

Jah pa nemorem človeku, ki spi uliti pol litra žgane pijače, da bo zakomeral... A se ti ne zdi da se bo med tem zbudil?8-O

Stepni Volk ::

V filmih tudi vidimo "junake" ki trikrat podrgnejo tipkovnico in vdrejo v superduper računalnike...
prav tako vozila v filmih ob vsaki malenkostni nesreči megalomansko eksplodirajo...

Realnost = film?

Sredstva za omamljanje so vse prej kot enostavna za uporabo. Potrebno je pravilno dozirati glede na maso in metabolizem....
Poleg tega je namen uporabe = ugrabitev nelegalna. Čeprav gre za "šalo".

OmegaBlue ::

V filmih uporabljajo kloroform, ki je tako "rahlo" strupen in zelo nevaren, da ne bi slučajno uporabljal (V rokah navdušenca nad filmi smrten skoraj 100%). Vsekakor ti takšna dejanja odsvetujem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

GeorGy ::

Ja no, vem da ni ravno legalno. Pa saj po verjetnost ti nebi tožil svojega dobrega kolega? No sedaj ste me pa malce zmedli...nihče pa najbrž neve kje kaj takega dobit:O

GeorGy ::

Pa nisem nakakeršen navdušenec nad filmo, samo omenil sem kot primer...:|

OmegaBlue ::

Ti ne razumeš da so te stvari lahko smrtno nevarne? Ne, tožil te ne bo v bodybagu.

"Mojemu" """dobremu""" prijatelju, ki bi mi to hotel izvest.... mu polomim noge, resno.

Če bo šla pa tema naprej v smeri "kje dobit to", gre direktno pod ključ.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

GeorGy ::

;) Hehe, no saj ni panike, se bom že nekako znašel... :)) Drugače pa vem da so te stvari smrtno nevarne in se zavedam odgovornosti... Saj nebi šel kar na "blef" nekaj delat...pa po vsej verjetnost tudi nebom šel, bomo pa kak drug, bolj primeren način našli... Pa brez zamer.:P

lymph ::

Zaveži mu oči, pa v ušesa mu našopaj štofeljce. Po možnosti mu zveži roke. Podoben efekt :)
"Belief is immune to counter example."

grex ::

bodi zelo previden. Fantovščina pomeni alkohol, pomeni veliko alkohola. Posledično to pomeni izbris kakršnekoli odgovornosti, ki jo sedaj omenjaš - pijan ne moreš biti odgovoren, po definiciji.

Kakšnokoli mešanje alkohola z uspavalnimi sredstvi pa je brez vsaj enega (treznega) človeka, ki obvlada umetno dihanje in dajanje intravenskih antidotov, recept za katastrofo.

In če se sprašuješ o imenih uspavalnih sredstev, potem sigurno takega človeka nimate na voljo. Raje se spomni kaj drugega.

GeorGy ::

Jah zavezane oči in roke so tudi ena izmed izvedljivih opcij, vendar me pri tem najbolj moti ker se bo sebek po vsej verjetnosti zbudil in začel opletati kot tele:D ki gre v zakol:))

lymph ::

Pa sej ga ne rabiš omamiti, samo rečeš mu, zdej te bomo pa zvezal (oči, v ušesa štoflce, roke), ker mamo neki prpravljen. In se bo strinju, fora vrjetn ne bo tok huda, ampak bo neprimerljivo bolj varna :D
"Belief is immune to counter example."

opeter ::

Ja bi ga mahnil po buči.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

d0rK ::

Jz bi na njegovem mestu raj sebe mahnu po buci.

GeorGy ::

:( pa nebom kolega po buč razbiju,to ga bom še res kj pohabu, sej obstajajo dost lažji načini, samo bi rabu enga tapravga človeka dobit, ki bi mi znal kaj povedat, kaj pa recimo morfij?8-O

Stepni Volk ::

Pravi človek je en sam: anestezist.

Le ta svoje licence ne bo šel zapravljati za fantovsko zabavo. Povedano drugače, to ni več zabava. Za uporabo zadeve moraš imeti znanje, trezno glavo, ter predvsem zakonsko podlago. Morfij.

Kot rečeno, če nadaljujete v napačno smer, bo potrebno zakleniti.

Looney ::

V bistvu obstaja nekaj možnosti.:D Kot prvo obstaja en karate udarec s tem delom roke:

Izgleda pa približno tako:


:D Ali pa, če obrneš dlan gor in ga z istim delom dlani NE PREMOČNO udariš v vrat iz strani. To mu ne bo nič škodilo, le nekaj časa bo čisto zmeden in ne bo vedel kaj se dogaja, ker udariš na eno živčno točko.:D Tega ne poznam iz prakse, zato ti ne morem povedati kakšne so natančno posledice, vem pa, da ni nevarno. Seveda mu ne smeš vrata zlomit... zadostuje le majhen uarec.:D

Potem pa je seveda še Ryu kyu kempo. Tega verjetno ne poznaš, vendar, če najdeš kakšnega mojstra borilnih veščin ti zna zelo prav priti. (Kakšen Evan Pantazi):D Najboljši znajo nekaj takega
Tukaj pa si lahko pogledaš še druge filmčke.

Prosim ne me resno jemat. Nočem, da zaradi svoje neizkušenosti koga ubiješ!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

NeOman ::

Ne se hecat s tsnimi zadevami, raje mu v torto stlacte namest ene zenske tipa dokler je se pr seb. Potem ga pa nalijte d bo pozabu grozote :) .

SkIDiver ::

Looney ne kvazi neumnosti! Temu se reče, da ga "ugasneš" v žargonu. In ja je nevarno, ker ga moreš zbudit, ker bi se v končni fazi lahko tudi zadušil!

Raje ne omenjaj takih zadev, ker vidiš, da človek ni ravno normalen, če bi rad enga s kloroformom mal uspaval za povrh pomisl pa še na morfij:\ Aja pa celo njegov dobr prijatu je. Ta je huda:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

r5r ::

Kaj uporabljajo v bolnici kot globalna narkoza?
And it makes me wonder.

darkolord ::

Kaj uporabljajo v bolnici kot globalna narkoza?

Anestezista :\

nokia6310 ::

GeorGy:
Kaj pa bi takega počeli, da mora biti res taka skrivnost vsaj malo namigni?
Saj mogoče pa tvoj frend ne bere slo-techa pa bi nam to lahko zaupal?
Drugače pa pazi kaj počneš to so zelo nevarne stvari.
p.s.
Če bi se rad "znebil" frenda, si lahko tudi kakšen drug razlog zmisliš ni treba, da je ravno fantovščina.

koli99 ::

Ktjt, neverjeten si:D

Trololololo1 ::

Večja fora bi bla, da se zamaskirate pa ga vr v en kombi vržete pa ga zvežete notr. Sam more bit pa ta tvoj kolega zlo fejst za hece, da vam ne bo pol zameril.

sverde21 ::

En mu nej svinjsko prdne pod nos, mu ne bo nč jasn kake pol ure >:D
<?php echo `w`; ?>

grex ::

Kaj uporabljajo v bolnici kot globalna narkoza?


Propofol, sevoflurane, isoflurane, halotan itd.... Pa po končani med. fakulteti imajo 6 let specializacijo, da se naučijo, kako ravnati, če gre kaj narobe, ob uporabi pa veliko pripomočkov in ljudi, ki za varnost poskrbijo. Poleg tega pa eno fajn drago napravo, ki nadzira življenjske funkcije.

Če bi pa uporabil uspavalo, bi zadeva bila sicer manj nevarna ampak z dodatkom alkohola vse prej kot to. Tip se verjetno ne bi zbudil (če bi sploh se) vsaj 6 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grex ()

GeorGy ::

No saj alkohol nebi bil prisoten ob tej stvari, to je dejstvo. Ker bi ga itak zvlekli s hiše takrat, ko bi bil on še doma. Najbrž pa se ga kolega nebi napi,l preden bi šel spat po šihtu ;) domnevam...:D

5er--> ::

Alternativa je še eter [dietil eter/etoksietan] :D.

Stepni Volk ::

Ni več zabavno. In čisto nič varno za "prijatelja". Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CT vs MRI ?

Oddelek: Loža
419415 (8645) #000000
»

Aspirin vs Lekadol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10453482 (34897) nikjozo
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676071 (67309) Okapi
»

Heroin vs. mariuhana (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6519935 (17937) poweroff
»

Iščem snov

Oddelek: Znanost in tehnologija
183144 (2462) antonija

Več podobnih tem