» »

Iščem snov

Iščem snov

Willy White ::

Zanima me katera snov je ko gledate filme in ko neka oseba x pristavi osebi y na usta krpo s to snovjo, nakar oseba y pade v spanec oz. hudo omotlico?:)

antonija ::

Ponavadi naj bi slo za kloroform ali pa eter, lahko pa tudi kaj drugega uporabis. Malo pogooglaj za starejsimi tehnikami narkoze.

Pa prosim vedi da so vse te zadeve precej strupene in da lahko pustijo hude posledice.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Willy White ::

Nekaj sem že googlal ja, pa ni bilo nič pametnega. Nevem zanimivo se mi zdi vedet, mogoče pride kdaj prav. A kloroform, kako se ga pa dobi?

Zgodovina sprememb…

antonija ::

A tisti del o strupenosti si prebral? To niso igrace, to so resne stvari. Tiscat drugim pod nos nekaj kar jim lahko kasneje povzroci raka ali kaj podobnega ni nekaj kar lahko "pride prav".
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Willy White ::

Nekaj zdrave pameti pa še imam, drugače pa je eter boljša izbira. Na človeku nebi preizkušal takšnih stvari, saj se nikoli neve kaj se lahko zgodi, tako da brez skrbi, samo zanimalo me je. Hvala za odgovore

antonija ::

Anesthesia @ Wikipedia

Tole si iskal ko si googlal, tukaj so osnovne informacije o tem kako se je razvijala narkoza (anestezija). Drugo bos pomojem znal sam najdet.

Pa resno vzemi opozorilo da so vse to strupi, in da ni zastonj potrben medicinski faks da lahko drugim dajes anestezijo (pa se tisti zajebejo sem ter tja). Tud za zivali to velja.

EDIT: Pa eter je strasno vnetljiva stvar in pa hlapen je tud zlo pri sobnih pogojih (1 atmosfera, 20 °C). Ce kadis ne imet prizgane cigarete zdraven odprte posode (flase) z etrom.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

Willy White ::

Ja sem tudi sam ugotovil, da se ni za igrati s tem, prvotno pa sem imel v mislih žival. Hvala za odgovore, sem mislil da je zadeva manj zakomplicirana(filmi naredijo svoje). Me je pa vedno zanimalo kako to poteka in kako lahko brez posledic kar nekoga uspavaš z ruto in nanosom etra. To bi prišlo prav tudi ljudem, ki imajo grozne bolečine iz različnih vzrokov, pa bi kar zaspali za par urc, dokler zadeva ne mine in bi bolečina šla mimo tebe.

bluefish ::

To bi prišlo prav tudi ljudem, ki imajo grozne bolečine iz različnih vzrokov, pa bi kar zaspali za par urc, dokler zadeva ne mine in bi bolečina šla mimo tebe.
Za to že obstajajo določene tablete, ki so bolj priročne za doziranje.

gzibret ::

> Zanima me katera snov je ko gledate filme in ko neka oseba x pristavi osebi y na usta krpo s to snovjo, nakar oseba y pade v spanec oz. hudo omotlico?

A ni to kloroform (CHCl3)?

Še nekja... A ni tudi nek dušikov oksid anestetik? A N2O ali kaj drugega... ne vem.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

bluefish ::

Ja, N2O, smejalni plin: Nitrous oxide @ Wikipedia

antonija ::

Vids tega se pa da dobit v kar nekaj consumer izdelkih (mislim da kot potisni plin) in ce ga osebek sam dozira (diha) pol prej spusti piksno iz roke preden bi vdihnu prevec tega plina... sam je pa efekt dost kratek ce ga tko konzumiras, baje je treba pocas pa z andahtjo >:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

CleanPower ::

chcl3 je pomoje kr močna stvar zato ni heca. dietil eter pa so včasih uporabljal, danes imajo druge stvari. in pa dietil eter je zelo vnetljiv kot je že nekdo napisal(a) ima vrelišče mislim da pri 35 stopinj C.

guest #44 ::

A to maš za koga posilit?

Drgač eter tud deluje, če se ne motim.

Willy White ::

guest #44 je izjavil:

A to maš za koga posilit?

Drgač eter tud deluje, če se ne motim.


Ubistvu ne, mi punca zadostuje. Stvar me je pač enostavno zanimala, kako je kaj s tem in sem enostavno hotel razširiti moj vidik znanja. Prvotni namen je bil, da sprobam to na hišnem ljubljenčku, a po vaših komentarjih sodeč bi znalo biti to smrtno nevarno, tako da se ne upam reskirati in predčasno vzeti življenje nič hudega sluteči živalci.

Po drugi strani, če bi bila stvar preprosta, pa bi to enostavno izvajal samo na meni, se zgodi da kdaj ne morem zaspati, to pa bi bilo odlično:) Čeprav malo nenavadno ampak... taki smo ljudje, polni radovednosti z željo po nečem novem, mogoče kdaj tudi preveč utrganem, vse v redu dokler ne ogrožaš s tem tudi drugih!

antonija ::

Pri hisnih ljubljenckih moras vedet da so dostikrat cisto drugace dovzetni za "nenaravne" (take ki jih v naravi ni lahko najti, sploh pa ne v nevarnih kolicinah) substance kot pa ljudje. Ce iam nekaj pri cloveku "zabaven" efekt, je cisto mozno da bo domaci mucek/kuzek zaradi ste zadeve (in verjetno se celo manjse doze) sel k rakom zvizgat. In vse to se preden sploh pomislis na mucenje zivali, itd. ;)

Ce te muci nespecnost pejd do dohtarce (se bolj pa ce poznas kaksnega dohtara) in naj ti napise recept za uspavala (tista ki so v prosi prodaji v lekani so bolj tko-tko). Dela 100%, pa se navodila za varno (khm) uporabo dobis zdraven.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

JanK ::

antonija je izjavil:

Pri hisnih ljubljenckih moras vedet da so dostikrat cisto drugace dovzetni za "nenaravne" (take ki jih v naravi ni lahko najti, sploh pa ne v nevarnih kolicinah) substance kot pa ljudje.


Banalna primera: aspirin je lahko za macka smrtno nevaren, prav tako cokolada za psa.

gzibret ::

> Prvotni namen je bil, da sprobam to na hišnem ljubljenčku,

Upaj, da tegale ne bere kašno društvo za zaščito živali >:D
Vse je za neki dobr!

Willy White ::

gzibret je izjavil:

> Prvotni namen je bil, da sprobam to na hišnem ljubljenčku,

Upaj, da tegale ne bere kašno društvo za zaščito živali >:D


Zanimivo, imeti namen nekaj narediti, kar pa še nisi storil in tudi ne boš... ni isto kot da si storil, torej, tudi če berejo mi ne morejo nič. In nimam kaj upati da berejo ali pa ne berejo. Sistem v državi je narejen tako, da mora mož 3x skoraj do smrti pretepsti ženo, da ji v četrto verjamejo in nekaj naredijo tako da...

Pa še neki, kaj mačka ko ubije miš, jo druge mačke zatožijo in ji grozijo? Pa jo ubije zgolj iz igre. Veliko je še takšnih primerov, mene bodo pa linčali če bom naredil poizkus na mački? Ona pa je v lajfu ubila 100 miši? Sicer pa veliko kemijskih strokovnjakov opravlja preizkuse ravno na miših in drugih živalih za raznorazne make upe itd. pa nam hišni ljubljenčki ne smejo pridobiti statusa nedotakljivega samo zato ker so nam ljubki.

Društvu za zaščito živali pa bom ponudil 2 sočna zrezka mladega prašička in ju pojedel pred njimi če ju ne bodo hoteli oni. Pa naj me linčajo ker sem kupil meso od mesarja, ki je prvo zgrešil strel in pokončal prašička po pol ure. Pol pa naj se vležejo sredi ljubljane v folijo in se polijejo s prašičjo krvjo in naj si gor ceno nalimajo.

antonija ::

Naklep je za kaksno zadevo tudi kazniv, ce ti ga lahko dokazejo seveda. Dvomim da ti bo kdo prisel zvonit na dom zaradi tega kar si napisal (ceprav ravno pametno ni bilo), ampak za kaksne resnejse "namene" se pa ljudi ponavadi kaznuje.

Lahko rpobas poslat Obami mail s slabimi nameni in stopas cez kolko casa bojo policaji na vratih >:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup osnovnega kemijskega seta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
698292 (5878) Raptor F16
»

Ko kupujete žival, kam pogledate za oglase

Oddelek: Loža
111115 (833) shadeX
»

Resen problem s psičkom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812565 (10678) koyotee
»

Eter

Oddelek: Loža
223782 (3102) Pyr0Beast

Sredstva za omamljanje :)

Oddelek: Loža
295681 (5041) Stepni Volk

Več podobnih tem