» »

Formatiranje ene particije

Formatiranje ene particije

cypher ::

Pozdrav.
Moj brat je štrkal po računalniku in zjebal NORTON-a, update je onemogočen, ter za en dan izklopil firewall. Medtem je računalnik fasal najnovejšega trojanca in kup spyware-ov. Kaže, da bom moral formatirat C particijo.
Zanima me, kaj se zgodi z nedokončanim downloadom (eMule) na D particiji, če formatiram samo C particijo? Kaj moram narediti, da bom po formatiranju C particije lahko nadaljeval nedokončan download?
Superior

Ch4N93 ::

kolikor se spomnim, bi ti moralo brez problema zaznat downloade po reinštalaciji.
za vsak primer pa lahko shraniš mapo eMule v Program Files. Pomoje sta pomembni predvsem datoteki downloads.txt in downloads.bak ( v bistvu backup datoteka), ter mogoče mapa config.

v vsakem primeru ti tistih nekaj 10 MB ne bo povzročalo težav, če jih skopiraš na D:\
Ni nam lahko...

cypher ::

Zanima me, kako računalniku ukažem, naj formatira določeno particijo.
Hvala
Superior

miwche ::

greš na control panel, potem administrative tools in tam pod disk management formatiraš želeno particijo. sistemske particije pa ne moreš na ta način formatirat.

jackorsen88 ::

če želiš ohranit downloade v emulu, si skopiraj mapo incomplete v emule direktoriju in jo shrani na particijo, ki je ne boš formatiral.
glede formatiranja sistemske particije, pa samo nastavi v biosu, da ti ob zagonu prvo zaganja iz cd-roma oz dvd roma, potem pa vstaviš cd windows xp, dalje pa moraš samo vedet brat in razumet angleško pa nima kaj bit narobe

zums ::

A lahko vzameš eni particiji 10Gb in dodaš particiji, ki ima OS teh 10Gb. Program Partiton magic, al kakšn drugi ? Problem mi delajo winsi, ki vsak dan pojejo kaksn mega.
Imam pa vse programe, spile, odjemalce poste, moje dokumente na drugi particiji, pa se zmer ne vem zakaj je particija z OS skos majša. Temp pa tut skos brišem...

jackorsen88 ::

mislim, da če hočeš spreminajt particije moraš formatirat celotni disk. nisem pa ziher

pozitron ::

Z PartitionMagic, kamot vzameš npr. iz D: pa daš na C: brez formatiranja, če maš seveda kej frej na D:
Greš pod resize partition v PartitionMagic in določiš kok bo velka particija po ta novem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

AndrewSmith ::

Zanima me, kaj se zgodi z nedokončanim downloadom (eMule) na D particiji, če formatiram samo C particijo?

Nic...vse bo ostalo tako kot je.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Premajhna sistemska particija

Oddelek: Pomoč in nasveti
212551 (2079) joze67
»

Kako povečati particijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81918 (1722) šernk
»

formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
353364 (2188) teedy
»

Norton ghost ---> pa je šla particija!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
141518 (1176) Stripy
»

Disk 80 GB in particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
131078 (780) ngc2392

Več podobnih tem