» »

Postavitev z CSS - v iexplore ne deluje ??

Postavitev z CSS - v iexplore ne deluje ??

realistek ::

Postavitev strani imam narejeno z CSS. Stran je pravilno prikazana v firefoxu, v microsoftovem internet explorerju pa ne dobim zeljene postavitve .. ne najdem napake =( Prosim za pomoc. Link do strani. Hvala!

Lep pozdrav!

ps: vsebino strani pomakne pod stranski meni.

veteran ::

validator
<p class="MsoNormal"><o:p>&nbsp;</o:p></p>

Očitno si del strani pridelal kar z Wordom - ta pa dela tabele, ki v quirks načinu v IE zaradi širine padejo pod meni.

realistek ::

Ja, text je bil napisan v wordu potem pa pejstan na stran. Ampak v tem ni problem, ker pri galeriji slik tudi tole naredi ki pa nima nic iz worda. :( what else could it be? :(( v dreamweaveru mi tudi postavitev prikaze pravilno samo microsoft... :'(

mte ::

Sem skoraj prepričen da je problem pri .article v css, margin-left + width da 850px širine v IE. Tako kot napotek - NIKOLI ne uporabljaj hkrati width in levi/desni margin ali padding, ker si to IE razlaga po svoje. Temu se reče box model, poišči na internetu kaj je to in kako si brskalniki to predstavljajo.
IE torej sešteva width in margin in če je zanj vsebina "preširoka", jo bo prestavljal dol dokler ne bo imel dovolj prostora.

Tudi če to še ne bo pomagalo, preglej še vse ostale width in margin/padding stile v istih elementih in popravi.
lp

realistek ::

Hvala! Se bom poglobil v zadevo. :)

Lp, Matej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297330839 (54988) htmltroubles
»

CSS - DIV - Brez Tabele

Oddelek: Izdelava spletišč
231482 (1185) jernejp
»

CSS problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
519328 (7127) nuuush
»

Kako pišete CSS?

Oddelek: Izdelava spletišč
271868 (1306) mte
»

vertikalno centriranje strani

Oddelek: Izdelava spletišč
181521 (1210) rokpok

Več podobnih tem