» »

Ubuntu logo

Ubuntu logo

antonija ::

Tole res ni kaksna huda tezava, mi pa najeda zivce da to ni res. Ubuntu logo na menubar-u v dapperju. Zadeve se na da zamenjat pa ce naredim nevemkaj. Prebral sem vse teme na ubuntuforums.org ki so do te ikonce, se clo na googlu se jih najde nekaj, dela pa ne nobena.

Ce je slucajno ze komu uspelo zamenjati tisto ubuntu slikico s cim drugim naj prosim napise postopek/poda uporaben link.

P.S.: Vsi postopki za Breezyja in Gnome nasplosno ne delajo, dapper ima to slikico res odlicno skrito.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

christooss ::

Mislm da nisi vsega pogledal :P

Ikono najdeš

/usr/share/icons/hicolor/48x48/apps/distributor-logo.png
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

antonija ::

kot sem ze napisal: sem probal vse na ubuntuforums.org (vkljucujoc omenjeno lokacijo) pa ni delalo. Niso delale spremembe v gconf-editorju, ni delal reinstall gnome-panela in gnome-menu-jev, ni delao po "killall gnome-panel", ni delalo po rebootu, ni delalo ce sem odstranil menu bar in dodal novega... Pa se vedno gledam prelepo ubuntu ikono:(

Pa gre za frishno instalacijo dapperja, ni bil upgradean iz breezyja.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

veteran ::

Tisti trik v gconf-editorju; apps - panel - objects - menu_bar*... DELA tudi v zadnjem Ubuntu, ampak moraš spremenit še object_type v menu-object, sicer ignorira custom_icon. Po killall gnome-panel se pojavi. Sicer potem vse tri menije združi v enega, ki ima samo ikono brez napisa (jaz sem v Gimpu zraven napisal Start;)

antonija ::

To je tud meni ratalo... ampak jaz bi raje imal se vedno vse napise z alternativno ikono.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GNOME 3 skoraj nared

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
367956 (6018) Zvezdica27
»

Izšel Ubuntu 6.06 LTS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10213925 (11427) Jaka83
»

Bi Linux? Bi Debian? Ubuntu! (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Operacijski sistemi
53032780 (20321) Trubadur
»

Uradno izšel Ubuntu 5.10 - Breezy Badger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
527376 (5713) 64202
»

ntfs in linux? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1006483 (5027) SkIDiver

Več podobnih tem