» »

Obnašanje nogometašev

Obnašanje nogometašev

mavec ::

Ker vidim, da je to vroča tema sem jo odprl z namenom, ker je SP konec in ker naj se sem noter piše vse "hujše" izgrede žogobrcarjev kjerkoli v nogometu (Liga prvakov, EP, SP, lige...).
Glede "resnice" ZZja bi rad povedal, da je sprva napovedoval, da bo povedal kaj točno se je zgodilo, sedaj pa je le nekako obrisal zadevo. Lahko bi povedal celotno zgodbo in je ni. In tu mislim, da bi se dalo še razpredati. Jasno je pač, da tisti ki so za Materazzija bodo trdili eno, fani ZZja pa drugo.
Smešno pa je, da se to ne bo nikoli končalo :D. BTW poznate še kak hujši incident v letošnjem letu v nogometu...

fRiK0 ::

Jaz sem zamudu od ZZ uradno izjavo. Kaj je pa povedal?
Hvala

LP Tadej

mavec ::

Povedal je le, da je bila to osebna žalitev, kjer je omenil njegovo mamo in sestro.


Klik

fRiK0 ::

hvala
Hvala

LP Tadej

Vikking ::

tinkec: IMO je hujši incident bil udarec de rossija s komolcem.

ZZ ga je sunil z glavo, Italjan je pač odletel kar je lepo zaigrl. Sicer pa nevem zakaj je folk začuden tko nad ZZ-jem ki že od nekdaj velja za "umazananega" igralca, tko da takšni ekscesi niso nič čudnega.

V nognometu je pa veliko zaigranega.

Aja pa če boš kdaj igral velik nogomet boš spoznal kaj je hujše, ali to da se ti nekdo zapodi od zadaj pod noge ko ga ne vidiš in te s podplatom podre (rumen karton), ali pa da te en sune z glavo (rdeč)...

klemen22 ::

Povedal je le, da je bila to osebna žalitev, kjer je omenil njegovo mamo in sestro.

To o Matrixu pove vse!:\
Pa tinkec zakaj je potrebna ta tema? Ni že tista dovolj ki je o SPju?:\
LOCK THIS THREAD

Aja pa če boš kdaj igral velik nogomet boš spoznal kaj je hujše, ali to da se ti nekdo zapodi od zadaj pod noge ko ga ne vidiš in te s podplatom podre (rumen karton), ali pa da te en sune z glavo (rdeč)...

Bolj umazan je igralec ki namerno podre nasprotnika tako da mu lahko zlomi noge (Materazi), v drugem primeru je to pač odziv na provociranje. Ne vem kaj je tu tako umazano.
Aja pa Matrix je fino zaigral padec, jaz bi mu dal oskarja v kakšni telenoveli.
Hehe skratka še ena umazan CUP Italije. Poleg tistih iz 30 let prejšnjega stoletja.

Zdej grem pa plavat folk. Papa.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

MMore ::

Mal je smešno kako Cantona govori o Fair-playu medtem, ko je sam enkrat boksnil svojega golmana, ter izvedel Kung fu udarec nad navijačem leta 95...

klemen22 ::

Aja pa še enkrat: o tem dvoboju ZZja in Mja smo ŽE vse povedali v temi o SP2006. Tako da je ta tema brez veze. Bolje bi bilo: "Obnašanje športnikov nasplošno v ekipnih športih"
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

LapD ::

Evo fairplay hehe


Sam Zidane ne bo ostal poznan po tem toliko kot je ostal Cantona.

klemen22 ::

Materazzi Dirtiest Defender
Zanimiva je korelacija med tem videom in človekom ki je fasal šus v pleksus ter zaigral še ponesrečenca ki je padel iz 10 štuka.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mavec ::

To temo sem odprl, ker je tista tema o SP ta pa o obnašanju nogometašev, kjer boste lahko komentirali še kake druge podobne incidente, ki se bodo zgodili.

mavec ::

Rad bi dodal še za poslednji post tu, da če že gledamo na to, dajmo objektivno in ne subjektivno kot nekateri v temi SP 2006 to pišejo. Saj karkoli jim napišeš, četudi JE ali pa NI utemeljeno vidijo samo ZZja kot heroja oz. svetnika Materazzija pa kot črno ovco.
In potem naj bi se še kam prišlo tu... Škoda, ker se strinjam z Dominus_SLO izjavo:

Če pa pove, kaj mu je v resnici rekel, bo izpadel bedak, saj je napadel človeka zaradi nekaj praznih besed



Kot igralca ga spoštujem oz. njegove tehnične sposobnosti, kot osebnost pa še zdaleč ne. In če ga je v jajcih, kar pravite, da Materazzija ni, daj naj pove, če je taka oseba, kaj mu je Materazzi rekel. Al pa se skriva za tem še kaj drugega...

LapD ::

Ubistvu je rekel da mu je žalil mater in sestro..Bi ti moral dobesedno citirat?

mavec ::

U bistvu, če ima človek čisto vest bo citiral, če pa nima pa nič. Jaz opravičila ne bi sprejel oz. ne sprejmem, ker je samo posredno potrdil "domneve" ki so bile rečene.
Če ima "jajca" naj pove kaj mu je bilo rečeno pa bo volk sit in koza cela. Tako pa očitno nekaj skriva. V najslabšem možnem scenariju je celo počakal, kaj bodo najprej mediji stolmačili iz vsega skupaj in bo nato le posredno potrdil najbolj možni različici...

Jaz bi samo rad, da citira ne pa da se izmika kaj točno je rekel...

BlackHole ::

ZZ ga je sunil z glavo, Italjan je pač odletel kar je lepo zaigrl.


Neverjetno, še en "persona rudis", ki trdi da je Materazzi odigral. Udarec je bil precej silen in padec ni bil odigran oz. mogoče je bil kakih 20%. Ampak na tak udarec se enostavno moraš vrečt na tla, tudi če je bolj nežen, ker to je prepovedano v fuzbalu in če se ne vržeš, obstaja možnost da sploh noben ne bo opazil. Razumeš ta del? Ni nogometaša na svetu, ki na ta udarec ne bi padel.
LP Marko

_Neo_ ::

Po moje si je zidane s tem incidentom zelo uničil zaključek kariere. 8-)

Super Sonic ::

Udarec je bil precej močan še posebej, ker je Matrix bil 100%, da Zizu nima jajc za kaj podobnega in je z vrtečim gobcem hodu proti Zizuju. Zato je bil udarec direkten in tudi močan in čisto presenečenje. To zna izredno boleti, še posebej ob koncu tekme, ko si utrujen in še posebej v tem primeru, ko so bili vsi Italjani tako brez moči, da so lahko samo hodil po igrišču.

Druga stvar in dejstvo pa je, da je šlo za finalno tekmo in Matrix se ne bi valjal več kot eno minuto na igrišču (ampak bi ga odvlekl ob igrišče) samo v enem primeru: ko bi Italjani izgubljali proti Francozom. V vsakem drugem primeru, se bi pa Italjanski, Portugalski in Španski nogometaš valjal po igrišču vse, dokler mu sodnik ne bi zagrozil s kartonom. Tako oni pač dojemajo nogomet.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Stajerc ::

Jaz če bi bil moderator bi to temo zaklenil ker vsi vemo čemo služi.

Za to že obstaja tema in tudi o vseh drugih prekrških se da tam debatirati.

Ne rabimo dveh tem o Velikem ZZ-ju čeprav si jih morda zasluži več.
Have a nice day.

Brane2 ::

Zakaj bi bil udarec z glavo v prsi "silen". Zakaj ga ni počil s čelom v koleno in ga tako pofavlal ?

Kje je fora tega "udarca" ? Pest na zobeh ne bi bila učinkovita ? Ali pa mavaši nekam v ledvico- saj tip je fuzbaler ?


Blo je nekaj šaljivih filmčkov na netu na to temo in lepo se vidi, da tega "udarca" amaterji z nerazvitimi trebušnimi mišicami ne morejo izvesti niti približno.

Tisi, katerim je to vsaj navidez uspelo, so z glavo bolj pobožali prsi tarče.

Tudi tako na uč se mi zdi tale headbutting nevaren za napadalca. Tilnik ni ravno znan kot najmočnejša točka na človeškem telesu, glavo pa tudi rabiš v vsakdanjem življenju.

Kaj bi blo, če bi tarča opalila istočasni protiudarec recimo s komolcem v obraz ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

_Neo_ ::

Ja če bi se to zgodilo bi bilo hudo. :D

mavec ::

Stajerc, ta tema bo dalj časa odprta kot tista kjer je govora o SP. Tam razpravljate o prekrških ne pa o SP, toliko o tem...

Čudno pa, da je večina pozabila Cantonajev udarec s KungFU brco in potem se tega udarca naj ne bi pozabilo, weard :D.

mavec ::

Kaj naj bi MATERAZZI rekel

Sodeč po BBCju in lepo se vidi, da mu je ZZ tudi nekaj rekel, ampak očitno je bil s "podstrešjem" obrnjen stran od kamere...

jest10 ::

Seveda mu je rekel, saj je povedal kaj-komentar na njegovo vlečenje za majico.

kopriwa ::

tinkec glede na tvoje odgovore ni šans da bi se objektivno pogovarjali o prekrških dokler si ti v debati. Tvoje provociranje, povzdigovanje materazzija in tvoji podpisi mi grejo na živce. Imo lock this thread, razen če se res nekaj ne zgodi in steče normalna debata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

mavec ::

Glede na odgovore v drugi temi SuperSonica, Stajerca, pa tistih ki povsem zagovarjajo Zidana pa? In karkoli rečeš začno ravnati na isti način kot Zidar.
In ne, ta tema se ne bo zaklenila, ampak prej se bo tista tema zaklenila, ker je tam flood Materazzi vs. Zidar.

Tu sem izrecno rekel naj se razpravlja o aktualnih problemih oz. provokacijah pri nogometu.

LP,

Stajerc ::

Zakaj pa se potem govori samo o ZZ in M?

In a se o nogometu nebi dalo tam pogovarjat?

Jaz sem tam samo povedal kaj mislim in z tisto temo zaključil.

Pač nisem mogel tiho bit ob pluvanju po ZZ. Kot sem rekel pa so taki kot ti to sami skuhali.

Jaz ti nebom v dobeni temi o nogometu več govoril ker sem povedal svoje in tam je zajeto vse kar mislim.

Ponavljati pa se mi ne da. Pač ker si omenil moj nick sem mogel še ti tukaj to napisat.
Have a nice day.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopačke za travo

Oddelek: Šport
172238 (1725) perci
»

Poraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9620039 (16638) Matako
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223024 (18975) jericho
»

Nogometni sodniki

Oddelek: Loža
244685 (4025) Gladi
»

SP v nogometu - Nemčija 2006 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Loža
146358014 (35176) DominusSLO

Več podobnih tem