» »

Poraz

Poraz

1
2
»

bzzero ::

Smurf je izjavil:

bzzero je izjavil:


Če želiš nekoga udariti v glavo, je meni isto kot bi ga želel ubiti. Vsak udarec v glavo lahko povzroči usodne poškodbe možganov. In vsakršna poškodba možganov, naj bo še tako majhna, lahko človeku za vedno pusti posledice. Torej ja, če imaš željo, da bi nekoga butal v glavo, potem dejansko si tisto, kar sem prej napisal.

Tvoje mnenje. Jaz lahko tudi recem, da je po mojem mnenju rdeca luc v resnici zelena, zelena pa rdeca, in sem potem dejansko jaz tisti, ki vozi cez semafor.

Pa to se ne pomeni, da gre za objektivno resnico.

Udarec v glavo se enaci s poskusom umora takrat, ko dejansko je, ne takrat, ko se tebi zdi, da je.


Ne govorim o poskusu umora v pravnem smislu. Ampak... ko nekoga udariš v glavo, v resnici nikoli ne veš, kaj bo posledica tvojega dejanja. Mojega kolega je vaški frajer v gostilni "na gobec" - "samo tako malo, da bi ga prestrašil". Tako je govoril kasneje na sodišču. Nič hudega mu ni hotel, samo boksnil ga je malo v glavo. Na sodišču je rekel, da je že marsikoga tako, pa ni bilo nikoli nič. No, kolegu sta od tega udarca "na gobec", ki po vašem in mnenju tega zaostalega osebka ni nič takega in se ga lahko poslužiš kadar se ti zljubi, odstopili in se poškodovali obe mrežnici. Zdaj je skoraj slep - manj kot 5% vida na obeh očesih. Zanj in njegove bližnje, isto kot bi ga ubil. Važno, da ga ni hotel tako močno a ne!?

Se spomnite Globala - varnsotnik utiša jezikavega mulca z nekaj udarci v glavo. Pa mu je hotel dati samo lekcijo. Njegovi napsihirani možgani so bili prepričani, da je treba mulca butat v glavo, da si bo zapomnil za drugič. Ža nešteto drugih je to normalno preneslo. Ta pa se mu je zgrudil in umrl. Kaj je zdaj varnostnik kriv, če pa ga je hotel samo prestrašiti.

Fantje, še enkrat. Če vas prime, da bi zaradi usnjene žoge nekoga butali vglavo, potem je v naših psihiatričnih ustanovah dovolj prostora za vas :|

WarpedGone ::

Je pa res, da se o tem ne piše, niti ne govori, ker te kazni niso javne.

Maybe they should be?
In ko se zgodi kazen sodniku, da se zgodi tudi 'kompenzacija' oškodovanih moštev?
Zbogom in hvala za vse ribe

ramiz?! ::

Ne da se mi sploh pregovarjat s človekom, ki razmišlja kot sirova štručka.
1. Tvoj "kolega" ni za v psihiatrično bolnico, ker ga ni mahnil zaradi usnjene žoge?
2. Torej bitch slap je poskus umora iz zasede?
3. Zato, ker je tvoj "kolega" štorast kot drog, so vsi udarci v glavo enaki poskusu umora?
4. Enačenje slepote s smrtjo????? WHAT?
5. Na tej tekmi je Predin malo pobožal sodnika...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

Matako ::

Nekoč so starši trepetali, da je treba mladež varovati pred kakim gangsta-rapom ali podobno glasbo... kje ste zdaj? Ali ste prepričani, da se vaš otrok v svoji sobi ne psihira s Predinom? Bomo čakali na prve žrtve?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Ejsi_Disi ::

@W1
Če se ne motim, so v sodniških organizacijah to zagovarjali, da bi prišlo do dvojnega kaznovanja oz. eno je kazen sodniške organizacije, druga pa javni linč. In temu drugemo se hočejo izognit, ker bi prihajalo do prevelkih pritiskov na sodnike.
Rock n' roll ain't noise pollution!

WarpedGone ::

Verjamem.
Najbolši sodnik je sicer videoposnetek. Še tako goreč navijač se bo ohladil, ko je iz posnetka očitno XYZ, kar je dosodil tudi sodnik.
Je pa štala ko posnetek dokaže, da je sodnik usral. V takih primerih tiščati glavo v pesek "vse je OK in prav" je poziv k javnemu linču sodnika.
Parkrat folk to še "požre", če se reč ponavlja, je to metanje vžigalic v sod bencina. Sodniki bi se morali tega zavedat.
Iz tega razloga je za batine odgovoren tudi ta sodnik sam. Njegova naloga je da miri strasti. Očitno je v tej svoji glavni nalogi fejlal 300 na uro.
Zbogom in hvala za vse ribe

bzzero ::

ramiz?! je izjavil:

Ne da se mi sploh pregovarjat s človekom, ki razmišlja kot sirova štručka.
1. Tvoj "kolega" ni za v psihiatrično bolnico, ker ga ni mahnil zaradi usnjene žoge?
2. Torej bitch slap je poskus umora iz zasede?
3. Zato, ker je tvoj "kolega" štorast kot drog, so vsi udarci v glavo enaki poskusu umora?
4. Enačenje slepote s smrtjo????? WHAT?
5. Na tej tekmi je Predin malo pobožal sodnika...


Exactly my point. Mariborski navijači so tudi malo božali španske kolege. Nič takega. Malo sprostiš svoje psihične frustracije na ljudeh in predmetih, pa sem in tja kak bitch slap. Kdor pristane v bolnici, je pa štorast kot drog in si je sam kriv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzzero ()

WarpedGone ::

Kaj se sploh oglašaš če ne ločiš med navijači in sodniki?
Al je morda konkretni sodnik bil preveč navijača in premalo sodnika?
Zbogom in hvala za vse ribe

bzzero ::

WarpedGone je izjavil:

Kaj se sploh oglašaš če ne ločiš med navijači in sodniki?
Al je morda konkretni sodnik bil preveč navijača in premalo sodnika?


Jaz obsojam samo fizično obračunavanje - če te ena nedolžna športna tekma znervira do te mere, da bi nekoga tepel. Takoj ko to začnete tolerirat, to ni več šport. Pa naj bo še tako huda krivica. Sorry.

WarpedGone ::

Ne, js razglablam ali je res problem v tem da je en navijač usekal sodnika ali je jedro problema morda kje drugje in je to le nujna posledica naravnih zakonov?

Definicija afekta je, da razumska kontrola obnašanja sede na zadnji sedež in samo gleda, kaj se dogaja s telesom, ki fura na 110% čustvih.
Takšno reč priznavajo še sodišča, kot olajševalno okoliščino. Ne za brezveze.
Takšen "izpad" se lahko zgodi čisto vsaki psihično zdravi osebi, če se le dovolj dolgo žgečka mesto kjer je čustveno občutljiv. To so pa vse reči, katere ima on rad. Koliko imajo smisla in kolk so brezveze nima nobene zveze. Pomembno je le, da konkretna oseba v zadevo vlaga čustva.

Heck, nezmožnost takšnega čustvenega izpada je ravno znak bolezni - i.e. samo psihični bolniki so lahko nezmožni takšnega čustvenega izpada.
Zbogom in hvala za vse ribe

bzzero ::

Ja, se strinjam, da je olajševalna okoliščina. Še vedno pa takega vedenja tudi sodišče ne tolerira. In če se na primer 5 ljudi lahko zadrži in ostane na svojih sedežih, eden pa znori in useka sodnika? Praviš, je problem v petih, ki niso zmožni takšnega čustvenega izpada 8-O

Hayabusa ::

Matako je izjavil:

Na Štajerskem lahko fašeš batine tudi če ni poraza. Recimo včeraj ob remiju:

http://www.siol.net/sportal/nogomet/lig...

Kamer je tam in drugod na AC dovolj, tako da se bo dalo hitro videti kdo se je vozil ob 1 AM.

Slovenske Novice poročajo, da naj bi se po izjavi Celjske PU na postajališče pripeljali 4 avtomobili s Slo reg. tablicami.

Možno da so preko Viol tako Poljaki maščevali za lanski izpad Špancev:
http://www.ultras-tifo.net/news/1849-se...


ps
Kaj pa če je bil Predin takrat na tankštelu :)) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

GamerBoy ::

bzzero je izjavil:

Ja, se strinjam, da je olajševalna okoliščina. Še vedno pa takega vedenja tudi sodišče ne tolerira. In če se na primer 5 ljudi lahko zadrži in ostane na svojih sedežih, eden pa znori in useka sodnika? Praviš, je problem v petih, ki niso zmožni takšnega čustvenega izpada 8-O

Ti ali ne zmoreš ali pa nočeš razumeti kaj ti človek razlaga...

Od 5 kjer en znori, je lahko situacija taka, da bo tisti 2. ki ni znorel znorel po še samo 1 čudni odločitvi, ki ga razjezi... Tretji, ki je čisto miren se je ravno včeraj spraznil na ženi, ki je pač danes morala zaradi lepe šljive ostati doma... Vsak tudi ne znori zaradi iste stvari, mogoče sta pa še preostal dva prišla pogledat to tekmo iz čistega firbca pa še pravil ne poznata...

Plašnice dol, pa boš videl širšo sliko, ki ti jo nekdo hoče pokazati...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

Utk ::

bzzero je izjavil:

Ja, se strinjam, da je olajševalna okoliščina. Še vedno pa takega vedenja tudi sodišče ne tolerira. In če se na primer 5 ljudi lahko zadrži in ostane na svojih sedežih, eden pa znori in useka sodnika? Praviš, je problem v petih, ki niso zmožni takšnega čustvenega izpada 8-O

Sej je dobil položnico, in nihče ni rekel, da je ne bi smel dobit.
Kaj pa kazen sodniku?

Ejsi_Disi ::

Nekje sem bral, da je ta sodnik ravnokar odslužil kazen. Se pravi, da je precej žalostno, da so ga dali spet na tekme evrolige, kjer je sodniški pavšal za tekmo večji. Moral bi pasti kakšen rang nižje, kjer je tudi denarja manj. Če mu odtegneš del pogače, zaboli.

V študentskih letih sem se preživljal tudi z rokometnim sojenjem. Pri rokometu sta sodnika dva, kontakti pa nonstop. Priznam, sva s kolegom kdaj naredila napako, a tako hudo, da bi spremenil celoten potek, ali da bi zajebal tekmo pa le ni bilo. Včasih te zmerjajo, včasih pohvalijo. Kazni so pa vseeno bile. Prepoved sojenja in pa mnajša kvota točk. Čeprav v nižjih ligah se še ni toliko rangiralo. Problem pa je bil, ker je primanjkovalo sodnikov in je redko kdo dobil prepoved več kot ene tekme. No, vsaj spomnim se ne.

Sedaj že dolgo igram nogomet in tudi na sodnike gledam z druge perspektive. Včasih se s kašnim da lepo pogovorit in ti da vedeti, da je naredil napako, večji problem pa je pri sodnikih, ki so naduti in v stilu 'kaj boš ti men govoru' sodijo dalje. Ampak pri takih je tudi problem sodniško znanje. Ne glede pa na to, da so tudi mojo ekipo oškodovali, nisme nikoli pomislil, da bi udaril sodnika. Nikoli. Mogoče preveč rad igram nogomet in si nočem na rovaš lastne neumnosti nabiti kašno prepoved.
Rock n' roll ain't noise pollution!

GamerBoy ::



"Krasen" motivacijski govor Mamiča v Dinamu... (govor se prične okrog 50 sekunde, bistvo pa sledi po 2:30)
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Karaya 52 ::

Impulzivni izpadi so lastnost psihopatov, ki ne vedo kaj je prav, kaj narobe in podležejo čustvom. Upam, da sodišča "čustvenega aspekta" ne upoštevajo. Močno upam. Ker potem čustveno nezrele osebe, ki se ne morejo kontrolirati dobijo odpustke, kar ni prav. Te izpade pred kamero, pa bi morali še dodatno sankcionirati, preden postane pretepanje sodnikov nekaj normalnega. Čustva my ass, mamini sinčki.

WarpedGone ::

Kaj je tole tvoje zgoraj drugega kot čustven izpad?
Od zmerjanja do udarca je le mavrica.
Zbogom in hvala za vse ribe

Smurf ::

Karaya 52 je izjavil:

Impulzivni izpadi so lastnost psihopatov, ki ne vedo kaj je prav, kaj narobe in podležejo čustvom. Upam, da sodišča "čustvenega aspekta" ne upoštevajo. Močno upam. Ker potem čustveno nezrele osebe, ki se ne morejo kontrolirati dobijo odpustke, kar ni prav. Te izpade pred kamero, pa bi morali še dodatno sankcionirati, preden postane pretepanje sodnikov nekaj normalnega. Čustva my ass, mamini sinčki.

Napis kaksen clanek, ker vidim, da imas res ogromno znanja o tem. Ce dokazes, da lahko psihopate locimo zgolj na podlagi impulzivnih izpadov ni vrag, da bos naredil ogromen preboj v znanosti na tem podrocju.

Karaya 52 ::

Razlika je velika, če se s tribun dereš na sodnika oz. po parketu talaš fizične lekcije sodniku. Predinu v glavi ni kliknilo, da se tega ne počne. Če mu takrat ni kliknilo, verjemi, da mu danes ni žal. Opravičil se je, ker ga skrbi za javno podobo in prodajo. Zanimivo, da so se ostali v dvorani kontrolirali, njemu pa to ni uspelo. Pomenljivo, ne? Slaba vzgoja, kaj pa drugega. Če takšni izpadi niso sankcionirani, potem so dovoljeni. Denarna globa je premalo, pomeni, da lahko ljudi na gobec, samo dovolj EUR moraš imeti v denarnici. Upam, da ga sodnik toži, potem pa naj še Predin toži sodnika zaradi sojenja, samo glede zadnjega verjetno ne bo uspešen.

Zgodovina sprememb…

francek1 ::

Ta sodnik pokvarjeni (nesposoben ??) si je zaslužil še kaj drugega kot tole cartanje od Predina; Zavec bi ga moral obdelat, barabo. Očitno so danes že vsi ovce in se jim zdi normalno, da sodnik lahko dela, kar se mu zahoče....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Karaya 52 ::

To poniglavost si dovoliš, ker si na forumu anonimen. Sem prepričan, da bi v živo drugače govoril, če bi stal pred sodnikom v tistem trenutku, pa bi se verjetno znal kontrolirati. Stavim Predinovih 333EUR.

Ampak pihneš ga pa na veliko, malo sem popravil...

francek1 je izjavil:

Očitno so danes že vsi ovce in se jim zdi normalno, da Predin lahko dela, kar se mu zahoče....

Zgodovina sprememb…

ramiz?! ::

Pred človekom, ki zavestno počne svinjarije se nebi brzdal in si tudi kasneje nebi očital...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

francek1 ::

Karaya 52 je izjavil:

To poniglavost si dovoliš, ker si na forumu anonimen. Sem prepričan, da bi v živo drugače govoril, če bi stal pred sodnikom v tistem trenutku, pa bi se verjetno znal kontrolirati. Stavim Predinovih 333EUR.

Ampak pihneš ga pa na veliko, malo sem popravil...

francek1 je izjavil:

Očitno so danes že vsi ovce in se jim zdi normalno, da Predin lahko dela, kar se mu zahoče....

Sem v svojem življenju prevečkrat dokazal, da se barab ne bojim. Ti pa kar nadaljuj s svojim metroseksualnimi načeli....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Karaya 52 ::

ramiz?! je izjavil:

Pred človekom, ki zavestno počne svinjarije se nebi brzdal in si tudi kasneje nebi očital...


To misliš na Predina?

ramiz?! ::

Ne, na sodnike. In v širšem na vse ljudi, ki zavestno uničujejo nekaj, v kar je nekdo drug vlagal celo življenje in se za to trudil s srcem.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Mipe ::

Ko pojejo pesti ;((

Karaya 52 ::

Po tvoji definiciji to velja tudi za Predina ampak si pristranski, mogoče si fan Olimpije. No, js nisem fan nobenega kluba in neprizadeto gledam na MOREBITNE sodniške NAPAKE.

Utk ::

Kolikokrat si bil v zadnjem letu na kakšni tekmi, kjer so igrali profesionalni igralci? Da ne bomo tu šteli nekih otroških lig.

Karaya 52 ::

Na kakšnih štirih, basket. Zakaj, kakšno vezo ima to s čimerkoli? Verjetno bi se Predin kontoliral, če bi Olimpija zmagala in nebi nihče govoril o sodniški napaki. Sodniki so potem strelovodi za jezo "oškodovanih" navijačev. Sojenje basketa pa je že po naravi problematično, ker je veliko mejnih primerov, pa tudi spregleda se kaj zelo hitro.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Čudno, zakaj sploh hodiš, če ti je itak vseeno kako sodijo nekomu za koga navijaš.
Dobro, morda si res kulturen gledalec, ki uživa v sami košarki, 90% jih pa uživa v rezultatu, in od takih klubi živijo, in od takih tudi sodniki živijo. In iz takih se ne smeš norca delat, če si sodnik ali pa igralec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WarpedGone ::

Sodniki so potem strelovodi za jezo "oškodovanih" navijačev.

ker je veliko mejnih primerov, pa tudi spregleda se kaj zelo hitro.

Statistika te ne mara, poba.
Zbogom in hvala za vse ribe

Karaya 52 ::

Ni mi vseeno kako sodijo, samo kritiziram opravičevanje Predinovega izpada. Poleg tega, je danes marsikatero sodniško odločitev možno preveriti na mestu, preko videa. Pa se mnogi, predvsem evropski športi temu upirajo, ker je baje "nek čar v klasičnem sojenju", ki ima dosti napak. Evo jim čar, radi imajo čustveni roller coaster, sadomazo igre.

Zgodovina sprememb…

ramiz?! ::

Seveda se (vsaj po moje) lahko vsi strinjamo, da je Predin naredil napako. Ampak v vseh časopisih po Balkanu in Evropi je pisalo samo o Predinovem udarcu sodnika. Niti eden od časopisov pa ni omenil zakaj je do tega sploh prišlo. Ker tudi največji navijči velikokrat preživijo in sprejmejo napačno sodniško odločitev, ampak na tej tekmi so se, kot sem že omenil, pojavljale iz minute v minuto in jim ni bilo videti konca. To je pač pripeljalo do množičnega izbruha čustev večkrat med tekmo in tudi po njej.
Never regret anything, there's always a reason things happen.

WarpedGone ::

a) Predin bo/je za svoj izpad dobil predvideno kazen. Grem stavit, da se bo poleg tega še mal prostovoljno posipal s pepelom. Za tujo in lastno dušo.
b) Kakšno kazen bo za svoj izpad dobil sodnik?
c) Kakšno zadoščenje bodo za trplenje ob njegovem sojenju dobili igralci in njihovi navijači?
d) Kako bo sanirana škoda, ki jo je povzroču ta sodnik?

Točka a) je obdelana. Še noben tule ni reku, da predina nebi smel kaznovat or whatever.
Pravimo samo, da se pri točki a) zadeva ne sme končat niti ni legitimno kej posebej pljuvat po njemu. Ravnal je namreč povsem človeško.
Ker bi se radi znebili takšnih človeških ravnanj, debatiramo kaj vse druzga bi blo še treba narest, da bi bilo čimmanj dogodkov pod a)
Kapiš?

Prometa ne izboljšaš s tem, da pljuvaš po zanič voznikih. Športnega sojenja ne izboljaš s tem, da pljuvaš po tistih, ki ob zanič sojenju zgubijo glavo.
Kapiš?
Zbogom in hvala za vse ribe

einstein :P ::

Vidim, da tudi ta tema ne gre po zarisanih poteh. OP-ja mimogrede zanima, kako vi prenašate poraz, ne pa, ali bo predin dobil kazen, ali ne.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

WarpedGone ::

Glavna napaka, ki jo lahko tle narediš je to, da tiho privzameš da je celi štali kriv samo poraz.
Nekaj je poraz, čisti nekaj drugega je ukradena tekma.
Zbogom in hvala za vse ribe

francek1 ::

Prenest poraz, ki je realen je eno, prenest "poraz", ki je rezultat goljufije in ob tem biti tiho, pa je lastnost sužnjev.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Blazz ::

ramiz?! je izjavil:

bzzero je izjavil:

ramiz?! je izjavil:

bzzero je izjavil:

Vsekakor... Opazovanje tekanja osebkov za usnjeno žogo je res upravičen vzrok, da si želiš nekoga ubiti. Če si retardiran bebec, mogoče.

Kdo je v tem primeru hotel nekoga ubiti? Haha ... vedno se najde nekdo, ki mu uspe resnico relativizirat v nekajkrat večji problem in s tem laž.


Če želiš nekoga udariti v glavo, je meni isto kot bi ga želel ubiti. Vsak udarec v glavo lahko povzroči usodne poškodbe možganov. In vsakršna poškodba možganov, naj bo še tako majhna, lahko človeku za vedno pusti posledice. Torej ja, če imaš željo, da bi nekoga butal v glavo, potem dejansko si tisto, kar sem prej napisal.

Zanimiv pogled na svet... torej boksarji so morilci, bebci in pedofili obenem?


boksarja v ringu oba zavestno dovolita ta dejanja...

WarpedGone ::

Svinjarija pa rata, ko sodnik enemu boksarju spregleda oz dovoli "umazan boks" - ne ustavlja klinčev, ne kaznuje za udarce pod pas, dovoli mahanje z glavo naprej ipd. Hkrati pa strumno prepoveduje/kaznuje drugega za podobna dejanja.
Zbogom in hvala za vse ribe

ahac ::

francek1 je izjavil:

Prenest poraz, ki je realen je eno, prenest "poraz", ki je rezultat goljufije in ob tem biti tiho, pa je lastnost sužnjev.


Ampak zaradi tega se pretepat, je pa lastnost nekulturnih primitivcev.

Med tem, da si tiho in med tem, da takoj enga udariš je kar dost drugih možnosti...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

gruntfürmich ::

ahac je izjavil:

Med tem, da si tiho in med tem, da takoj enga udariš je kar dost drugih možnosti...

res je. obstaja še smrtna kazen.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Matako ::

Vse se vrača, vse se plača:
Iz Seville smo dobili informacijo, da so španski navijači napadli ekipo RTV Slovenija, ki je zunaj neposredne nevarnosti, novinar Leon Andrejka pa je bil z razbito arkado pripeljan v bolnišnico.

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/v-se...
/\/\.K.

Cervantes ::

Viole crkavajo od smeha. Španci tepejo žabarje!

Oldi ::

Na Twiterju je eden izrazil začudenje, da je Predin še zmerom na SAZASovem hompejđu. V glavneš rulja je šla predaleč.

Sam poraz je bil povsem brez posledic, zato je moja razlaga, da se Zoran pač zelo čustveno odziva na krivice in ko je mera polna se ne more več kontrolirati, torej bi ga morali praktično oprostiti oziroma bi se morala zadeva končati s prepovedjo udeležbe tekem znotraj varnostne ograde.
To, da se je med opravičevanjem lagal je pa tudi razložljivo, človek je bil še dolgo v neki obliki šoka, ki se je ob govorjenju o tem samo stopnjeval in besede so prehitevale razum.
Pametna reakcija družbe bi bila, da se v medijih najprej predstavi vzrok za reakcijo, nato psihologi razložije, kako človeku lahko zaradi veliko manjše malenkosti poči film, kako lahko sin v afektu zaštiha očeta itd.
Da me ne bo kdo narobe razumel, napad na navijaški avtobus je seveda nekaj povsem drugega, bi morali pa tudi tu povedati, zakaj je do napada prišlo, kdo je kriv, kdo je začel.

GregiB ::

Kazen za incident

Res upam, da bodo kazen terjali od Predina, kar bi bilo edino pravilno... Zadeva oz. dogodek je kristalno jasen, krivda tudi. Upam tudi, da ga sodnik odškodninsko toži... Jaz bi ga...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Matako ::

Oldi je izjavil:


To, da se je med opravičevanjem lagal je pa tudi razložljivo,


Se strinjam. Takrat še ni vedel, da je posnet, zato se mi zdi logično da je potem moral malo.. posodobiti zgodbo.

Osebno bi mi bil največji car, če bi namesto razlage ali opravičila zapel raje tisto svojo "Gate na glavo in dva svinčnika v nos". Bilo bi primerno. :))
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rokomet prenos tekme (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
718302 (3542) oo7
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146253 (121504) FlyingBee
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767517 (56546) win95<3
»

Nogometni sodniki

Oddelek: Loža
244698 (4038) Gladi
»

AC Milan vs. Real Madrid

Oddelek: Loža
425769 (5200) galu

Več podobnih tem