» »

Izbiram med Mp3 playerji--->prosim svetujte mi (do 20.000 SIT)

Izbiram med Mp3 playerji--->prosim svetujte mi (do 20.000 SIT)

d3k0 ::

Ziwjo, dobil sem Accord 930-B , pa nisem prav prevec zadovoljen z njim (ima 4 EQ nastavitve, nima standardnega vhoda za slusalke,...)
zdej pa me zanima ce se mi splaca zamenjat za Iriver T-30 1GB oz. za kakega v rangu do 20.000SIT ki mi ga vi svetujte, naj bi imel radio, skratka lep in dober mp3, ko ma dobre bass-e!

Lp in Hvala
!.....Happy new 2005.....!

Melanholija ::

iriver je ql ..vrhunska kvaliteta podpira veliko formatov..edino baterija bi znala bit problem 20 ur ni nevem kaj..

;-) ::

Pred časom sem imel iriverja 512MB, pa sm ga prodal. Kritizirat ga nemorem v nobeni smeri razen obliki-take oblike mi grejo na ku***.

Zdaj sem si kupil nekaj poceni Kl!k. Res je da podpira samo Mp3 in WMA, in da nima diktafona, in ostalih "vesoljskih" nastavitev. Zadeva pa mi je vsekakor všeč, ker nima preveč navlake v meniju, je enostaven, majhen, pa to da si kupim kartico in sam odločam o velikosti pomnilnika.

drugČe pa definitivno iriver.

LP

d3k0 ::

Ok hvala vsem, Kaj pa tale Accord MP4 player si lasti kdo? Moti me da nima standardnega 3.5mm prikljucka, ampak ima manjšega, in nikjer ni dobiti pretvornika iz večjega v manjšega, pa moram obvezno uporabljat slušalke ki so priložene(niso prav nič udobne)...:(

Se prav iRiver T30 1GB pravte da je ql za to ceno 18.990SIT
!.....Happy new 2005.....!

d3k0 ::

Med temi iRiver-ji se mi pomoje splača najbol T30, sam zanima me še vaše mnenje, glede na ceno/kakovost

iRiver T10 512MB

iRiver T20 512MB

iRiver T30 1024MB

tale T30 ima radijski sprejemnik?
!.....Happy new 2005.....!

Kami ::

Jaz se strinjam Z EWEROm da je dobro kupit kakega ko uporablja sd/mmc kartice in lahko razširiš pomnilnik in ga nimaš nikoli premalo.

d3k0 ::

Ja sam ves kako je zdaj to, sem ze kupil tale Accord, pa bom ga zamenjal pa doplacal tistih 900SIT da mi posljejo iRiver-ja verjetno T30, pa me zanima vaše mnenje če je dobra kupčija, kako se obnese, pa take stvari, predvsem da bom lažje spal :D
!.....Happy new 2005.....!

d3k0 ::

Je vreden tistih 19.000 T30 1GB iRiver?
!.....Happy new 2005.....!

Melanholija ::

da

d3k0 ::

Eno vprašanje, imam slušalke philips pa se mi je vtkač odtrgal, zdej pa sem kabla razpolovoli in olupil, pa bi ju rad zvezal skup, so 3 žice (rdeča, zlata, zelena) na sredini imajo nekaj belega, vse tri zice sem razcefral in jih zvezal k ustrezni barvi, pa slušalke ne delujejo?! kako je to mogoče? mogoče veste, kaj naj naredim?

lp
!.....Happy new 2005.....!

;-) ::

Tega neboš spravo skupaj, če pa že boš pa kvaliteta zvoka nebo taka kot bi morala biti:\ ...pa še čudno pol zgleda če maš mp2 za 20k pa poleplene slušalke.

d3k0 ::

Samo zakaj PM, prokleta CHINA roba! Kak je te v p**** to spajkano? sploj ne bu ne aa ne slisim...nove slušalke?

Kakšna je kakovost iRiver slušalk?
!.....Happy new 2005.....!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175637 (31335) M.B.
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343617 (2822) w3t80y
»

MP3 player

Oddelek: Kaj kupiti
192382 (1963) Poldy
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61773 (1603) PARTyZAN

Več podobnih tem