» »

Gostovanje spletnih strani (.html)

Gostovanje spletnih strani (.html)

barelyLegal ::

Upam, da mi bo kdo znal pomagati s sledečim problemom:
naredil sem stran za strica, ki je privatnik (gre za navadno predstavitev, .html) in bi jo dejansko lahko gostil kar na siol ftp-ju. Ker mi je stric je jasno, da ne bom zaračunaval "hostinga" ( ali česar koli, če smo že pri tem), zanima me pa, če lahko objavim takšno reklamno stran na siol ftp?
V primeru, da ni dovoljeno in vseeno to naredim, kakšni so ukrepi?
Obstaja kje na spletu zastonj (rabil bi manj kot 5 mb) ftp prostora za hostanje .html ?
Hvala za odgovore.
Error

Vice ::

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd - odebeljena povezava 5 po vrsti ima svoj namen.

barelyLegal ::

Hvala za namig!

Vseeno pa sem zastavil vprašanje, na katerega odgovor nisem našel v zgoraj omenjeni temi (ALI lahko zastonj hostam strani, ki so namenjene podjejtu, na SIOL ftpju).
Error

strictom ::

RTFSFHM!
(Read The Fucking Siol Free Hosting Manual)

Meni se ga ne da brat. Ti pa vse piše.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

barelyLegal ::

Hja... tiskanega gradiva že nimam precej časa, glede na to, da sm že par let naročnik SiOLa, na njihovi strani pa (vsaj po spremembi dizajna) teško najdem karkoli, še najmanj pa kakšne dokumentacije o FTP prostoru in pravilah..
http://storitve.siol.net/

Če maš kak link, bi bil zelo hvaležen.
Error

#000000 ::

Men se zdi da lahko na svojih "brezplačnih" 10 mega postaviš kar ti je volja (upoštevat je treba samo avtorske pravice, in da nimaš kakih sumljivih exe filetov gor) drugač pa njih prov en k briga kaj imaš, je pa tud tko, da je podprt samo html nič php ipd. Mislm da bi lahko stric segu v tošlček in plaču tistih cca 10-20.000 sit letno kolkor stane povprečno gostovanje, pa domeno tud rab.

No predstavljam si kako bi resno jemal neko firmo, ki ima svojo spletno stran na free serverjih, pol pridejo pa taki linki ven http://freeweb.siol.net/stane_Šlosar/po...

Tko da ti kr žlahtniku reč, naj si nabavi eno gostovanje (danes mislm da dobiš že za 750 sit mesečno, dovolj dobro zadevo. LP

barelyLegal ::

Hvala za odgovor. Saj ni problem, lahko forwardam na kakšen .tk pa je. Ne zgleda ravno pro, je pa dovolj za predstavitev. Teško prepričati starega človeka, ki ni ravno v koraku s časom, kaj je res potrebno in zakaj.
Error

#000000 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135927 (19873) Bug
»

Povezava z internetom!

Oddelek: Omrežja in internet
173271 (3091) amigo_no1
»

SiOL komunikator na voljo

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
428469 (5586) lalan
»

Siol v ponedeljek z novo ponudbo

Oddelek: Omrežja in internet
293987 (1537) antonija
»

Dreamwaver ftp...

Oddelek: Izdelava spletišč
71148 (1096) Sp00n

Več podobnih tem