» »

Dreamwaver ftp...

Dreamwaver ftp...

Sp00n ::

zivjo !
najprej en lep pozdrav vsem slo-techetjem !

imam en problem odlocil sem se da si naredim spletno stran sem cisto new born...v izdelavi spletisc!
problem je sledec registriral sem si ze domeno na www.gajba.net in jo dobil potem sem si odprl tudi na siolovi strani freeweb 20mb ftp toliko kot mi pac pripada in zdaj delam svojo spletno stran v dreamwaverju in jo shranim pod index.htm zdaj pa ne vem kako nalozit to na stran da se mi bo odprla pac tisto kar se naredil v dreamwaverju (index.htm) nalozil sem jo na ftp od siola samo mi je se vseeno ne pokaze ko se povezem na domeno katero sem registriral na gajbi.net vidim samo bel zaslon ?

mi lahko prosim kdo svetuje kako bi lahko nalozil index.htm na spletno stran da bi se mi pokazala na moji spletni strani ?
uporabljam dreamwaver mx 2004

prosim bi vas ce mi lahko kdo pomaga

najlepsa vam hvala za odgovore !

lep pozdrav!

rokpok ::

Bi mogoče napisal link do tvoje prave spletne strani na siol-u? http://freeweb.siol.net/uporabniško ime?

Lp

webfreak ::

Čeprav "vsi" uporabljajo dreamweaver jaz se vedno uporabljam windows commander. V njem enostavno definiras 4 podatke in ze je pripravljen na uporabo.

Ce te zanima kako:
V windows commanderju inas iknonco ftp spajanje. ko jo kliknes se ti odpre okno, kjer moras definirati novo povezavo. Klikni na New connection in si izberi :

Ime povezave, napisi enostavno naslov, kjer se bo nahajala tvoja spletna stran username in password. to je vse kar zahteva. Potem klikni povezi. Po uspesni vzpostavitvi povezave enostavno samo preses datoteke.

toda to je mojih 0.02$

Sp00n ::

Ime povezave, napisi enostavno naslov, kjer se bo nahajala tvoja spletna stran username in password

naslov ? to napisem ime domene ? recimo (www.sp00n.gajba.net) ? ali ftp od siola tam ko mam 20mb free?

username in password ?

od siola ftp ki ga imam jaz ne ali username password od domene ?



hvala vsem se enkrat !!

Ziga Dolhar ::

Od siola, siola, siola.
https://dolhar.si/

Tody ::

Hey!
Lej na freeweb ne moreš obesit domene kar pomeni da če kod hoče pridit na tvojo stran bo moral vpisat freeweb.siol.net/uporabniškoime/ druge poti ni. Razen če se znajdeš. Na recimor Slohosting si registriraš domen (zato ker ti tudi spletni prostor ponudijo) in na tisti spletni prostor ali pač daš tam stran ali pa daš rederect in ti po nekaj sekunda preumseri domeno na siol ki je za spoznaje hitrejši.

Brilko ::

Jst ti priporočam CuteFtp, je na easy pa še cool je. :D

Sp00n ::

urejeno problem resen !! najlepsa hvala vsem ki ste mi pomagali pri razresitvi problema !! :)


Lep pozdrav
Sp00n


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

siolov freeweb

Oddelek: Omrežja in internet
232927 (1866) lexios
»

Postavitev lastne www strani

Oddelek: Izdelava spletišč
432738 (2019) flipflop
»

Postavitev domene

Oddelek: Izdelava spletišč
142746 (2470) Ales
»

ftp volja dostop z IE

Oddelek: Omrežja in internet
101820 (1726) Cokolesnik
»

Kaj je z myfreehost.com ????

Oddelek: Omrežja in internet
81122 (929) Matek

Več podobnih tem