» »

Devil May Cry 3(PC verzija)

Devil May Cry 3(PC verzija)

Gr0unD Zer0 ::

To temo odpiram, ker je Tilen zaklenil prejšnjo, bojda zaradi piratstva(in kot sem zvedel, upravičeno.)...
mantis plus

Torej...
Nekaj o špilu...
Je predelava iz PS2, kjer je eden najboljših špilov sploh...
Kolješ demone, rešuješ svet...
In to z najkulejšim likom v zgodovini...
(priporočam gamepad za ta špil)

torej, ce se vam kje ustavi, kar vprašat.

in komentarji so dobrodošli

klemen22 ::

Končno spet en PC špil za katerega lahko rečemo da se ga bo splačalo preigrati!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

klemen22 ::

Da predelajo pa še Ninjo Gaiden ali pa celo God of War pa sploh super.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Gr0unD Zer0 ::

da..
jaz sem ga na playstationu obrnil 8 krat...
meni osebno neprestana akcija nenormalno paše, sekljanje demonov na 1000 in 1 način...
gromozanski in zaguljeni šefi...
pridih FRP...(nadgrajevanje orožij, potez, stilov...)
napredno bojevanje(skoraj pretepačina:>)
domiselna orožja, nenormalno ql liki...
(že pred animacijo pred prvim levelom se marsikateri akcijski film skrije...)

p.s.saj zdaj baje prihaja resident evil 4 na pcje...

DOOM_er ::

mwn pa gamepad ne dela tk kt bi mogu ;(( ;((
Robots will steal your job. But that's OK

klemen22 ::

Jaz igram s tipkovnico hehe
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

strictom ::

Dante + Vandeta = Razčefurjenje!

Matr mi je pa ta špil bil carski. Sem mel ameriško varjanto in je bla črnobela ampak preigral sem pa vse-prevelikokrat. Nenormalno. Komaj čakam!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Gr0unD Zer0 ::

DOOM_er kaj analogni palčki sta zamenjani?

Mavrik ::

Na žalost je predelava precej gnila. Število FPS meni recimo grozljivo niha, včasih do neigralnosti. Da ne govorim o dejstvu da špil boleha od klasične konzolastične debilne kamere.

Če spregledamo ta dejstva je pa zelo dobra igra in da končno nekaj iziva pri igranju. Da ne omenjam dejstva, da je Dante car.
The truth is rarely pure and never simple.

strictom ::

Ohohoho, dobim kr mravljince ko se spomnim na uni glas iz izgre ko reče neka ženska:"Devil may cry..."
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

SUper igra to. Zares super. Pač predelava je malo šlampasto narejena, predvsem nihajoče število sličic/sekundo, gumbi so kar nekaj označeni in to da se predelovalcem ni dalo vgradit v menuju en ukaz EXIT s katerimi bi šli iz igre (tako pač deluje Alt+F4).
Drugače je pa špil itak tako rekoč klasika. Super zadeva. Izziva je še pa še. Najprej sem par stopenj igral po Normal težavnostni stopnji, potem pa sem dal kar na Easy ker sem pri enem in istem šefu 3 al 4x umrl!
Torej: igralnost 1A (odmislimo sedaj nekatere težave s kamero itd.), super zgodba, kar dolga igrca (če igrate na Medium in na Yellow imate ene 60 ur zabave zagotovljene - in kdor reče da jo obrne prej je ali lažnivec ali Klingon, tretje opcije ni). TO je tista igra ki ima v sebi nekaj magičnega ki te kar priklene pred ekran in jo ne moreš nehat špilat. Resda je le predelava (pa še šlampasta) ampak je zagotovo ena od iger leta za PC. To si upam trditi.
Res fenomenalno, prva igra od GTAja za PC, ki me je priklenila pred ekran. Čestitke CAPCOM!!!!! Res čaroben špil. Vedno znova sem se spraševal od kje avtorjem ideje za posamezne levele, saj so res izvrstno sestavljeni in raznoliki.8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)


Hint: najboljše all-around orožje je itak meč. Jaz sem ga popolnoma nadgradil. Svetujem vam, da si date tudi tisto nadgradnjo ki stane 20000 orbov - tisto ko lahko zelooo visoko skačete - Vergila boste premagali res u izi. Drugače se boste pa zajebavali. ;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

strictom ::

Kje bi pa lahko dobo igro?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

strictom ::

Gledal a si nisem drznil klikniti na special edition :)

Evo. 7.9k
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

klemene22 postaj par skrinšotov? :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

Mogoče celo bom samo kasneje.
Vedi pa da grafika ni odlična saj je predelava. Špil ma druge kakovosti. Če bi rad čim boljšo grafiko pejt raj špilat Princa iz perzije - ki je prot DMC3 pač samo povprečna igra. DMC3 rula all the way!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

strictom ::

Ne zanima me grafika mene zanima bolj kamera. A je ista kot pri dvojki za PS2? Drugačna?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

Kamera je jeba. Ampak ko se jo navadiš je čist kul. Aja Bossi so pa ubitačni res.
Sploh tisti 3glavi pes pa tisti gladiatorski konj z vozom v areni. Res nepozabno:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Alpheus ::

meni je najbol annoying vergil, jeba za ubit.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Mavrik ::

Ne zanima me grafika mene zanima bolj kamera. A je ista kot pri dvojki za PS2? Drugačna?


Da, precej enaka je. Na trenutke je tako debilna da te ma da bi avtorja zadavil. Recimo ogromnokrat se mi zgodilo da sem gledal Danteja v obraz samo zato da me je potem nekaj z roba ekrana chargalo točno v hrbet brez da bi prej videl. Pa tudi število FPS nagravžno niha.
The truth is rarely pure and never simple.

Alpheus ::

@Mavrik: kar se fpsja tiče je verjetno kaj pri tebi, se pa strinjam se kamero. Dostikrat se zgodi ko greš nekam se pol obrneš in ti camera ne gre na follow in se gledaš od spredaj, brez da bi videl kam streljaš oz. kaj sploh imaš targetano.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Tr0n ::

Klasicno konzolsko nabijanje. Zdaj vsaj vem, zakaj nimam konzole. :\

klemen22 ::

Klasicno konzolsko nabijanje. Zdaj vsaj vem, zakaj nimam konzole.

In ti si pek. Sorry da tako rečem. Verjemi da na PCju ni tako dobre tovrstne igre. JO NI. Princ iz perzije se skrije z vsemi tremi deli skupaj. Pač priznam, konverzija malo užitka ubije to je zihr (padajoč FPS), igranje na tipkovnico ampak sčasoma ko igraš par ur šele vidiš kako zelo dobra in zafrknjena je ta igra (seveda na Norma težavnosti in Yellow).
Torej na PSju imaš:
- God of War (moj favorit)
- DMC 1-3

XBOX:
-Ninja Gaiden

Kar nekaj pametujete nad konzolami pa še nikol niste igral nobene.:\

Tron: :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Tr0n ::

Vsaka igra na PCju je boljsa od te. Celo kaksen Tetris. :)

klemen22 ::

Vsaka igra na PCju je boljsa od te. Celo kaksen Tetris. :)

Tron: si igral to igro? Si igral to igro vsaj par uric? Se mi zdi da ne, če ne ne bi govoril teh bedarij.:\
In o jaa zelo se motiš: na PCju letos še nisem igral igre, ki bi me tako priklenila pred ekran kot ta. Se pa strinjam da je igra težka in če si pu**y pač verjamem da rata brezveze.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

strictom ::

Pač mu ne paše. Meni vem da boljše igre dolgo ni bilo od te.

Potem sem spoznal MMOje :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

klemen22 ::

Sej meni je vseeno če mu igra ni dobra. Samo naj pa neha širiti krivo vero z naslednjim citatom:

Vsaka igra na PCju je boljsa od te

:\

In to pove nekdo ki PS2 ali XBOX še na daleč ni videl.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Chronoboy ::

In to pove nekdo ki PS2 ali XBOX še na daleč ni videl.

Kaj imata tukaj ti dve konzoli? On je govoril glede DMC3 za PC, afaik. Ceprav se mi to zdi nekam huda kritika, tron.:)

Rad bi malo argumentov iz obeh strani... zakaj je ta igra toliko boljsa od PoP oz. zakaj je tako slaba.

Rotaidal ::

"Vsaka igra na PCju je boljsa od te. Celo kaksen Tetris. :)"

Se popolnoma strinjam!

"Princ iz perzije se skrije z vsemi tremi deli skupaj".

Takšne bedarije pa še ne!!!
Kolko jaz vem je POP ena iz med boljših iger zadnjega časa....!!!

Igra je "morda dobra" za vas ko ste jo igrali na konzolah!In ste pač zdaj mastni ko jo igrate na compu! Kdor pa jo prvič igra na Pc, pa je katastrofa! Kot vse igra ki so predelane za PC!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Gr0unD Zer0 ::

to je sicer moje objektivno mnenje, ampak ob tem špilu sem se bolj zabaval kot z vsemi princi, half life-i, need for speedi skupaj...
single player na računalu preprosto ni več zabaven...
pač je malo težji od povprečja, zato ne sede vsakemu. zato pa toliko bolj dogaja vsakemu, ki posveti igri več kot 10 minut časa, v nasprotju z večino razvajencev ki se jim ne ljubi vztrajat pri prvem levelu, da bi malo pogruntali sistem, ne pa takoj označili špil, da je zanič, namesto da bi pač priznali da so nesposobni:P

zagotovo pa nisi pri nobeni igri pri premaganju šefa tako ponosen na sebe, kot pa tu...
ko veš da si se moral potruditi... da je bilo tezko, mogoce malo cheap, pa si vseeno zajebal avtorje...
ne pa da imaš vse servirano na pladnju in samo bebavo drzis gumb za streljanje/napad

Zgodovina sprememb…

Chronoboy ::

Meni so mi bili princi ravno zaradi tega vsec. Imelui so zanimive uganke (npr. ogledala). Je kaj takega v tej igri ali je tukaj le golo pobivanje?

klemen22 ::

Meni so mi bili princi ravno zaradi tega vsec. Imelui so zanimive uganke (npr. ogledala). Je kaj takega v tej igri ali je tukaj le golo pobivanje?

Seveda da je. Vsak boss je razred zase. Ne moreš bosse kar brezglavo nekaj tepsti s sabljo. Najprej moraš pogruntati kako kakšnemu škodovati. Seveda to govorim za "normal" težavnost. Ker na easy bossi ob uporabi energijskih napitkov niso tako hudi, samo vseeno težje kot pri večini današnjih igric.
Aja pa tudi čas igranja je dodaten + tej igri, pa še to da vleče na igranje tudi po preigranju igre. Zagotovo pa moraš to mojstrovino dovolj dolgo igrati da veš v čem je poanta in potem res rata "state of the art".

Kolko jaz vem je POP ena iz med boljših iger zadnjega časa....!!!

Ah kje pa. Igral sem vse tri dele POPa. Saj ne pravim, igra je dobra samo se pa borilni sistem na žalost še zdaleč ne more meriti s tem v DMCju. Pa še to je da ne nudi kakšnega prevelikega izziva. DMC je za PRAVE igralce in nikakor ne za pussye ki obupajo ko jih boss prvič žokne (in to se zgodi nemalokrat). In pa za mojstrovanje v tej igri potrebuješ 100+ ur vaje.

In pa tudi vmesne sekvence so super izvedene. Praktično edini minus igri je kamera ki bi bila lahko bolje izvedena. Pa dejte si na google video pogledat kakšen filmček iz te igre in postalo vam bo jasno zakaj je zadeva 1A. Aha pa še nekaj. Pri tej igri se mi je spet povrnil stari občutek blaženosti ko prideš do konca in si "ponosen" sam nase, kar za ostale nove igrice ne more veljati. Spet tista čarobnost ki je krasila stare igre, ki so res dajale nekaj izziva.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mmmato ::

Res hud špil, se je kr težko odlepit od kompa.
Drgač je pa ta Dante taprav "QL DUDE", že ob taprvi sceni s pizzo sem se skoraj poscal od smeha.

Oh yeah, wooo hooo!!

ROFL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmmato ()

Mavrik ::

Moram omeniti da DMC definitivno je ena igra, za katero bi skoraj lahko rekli da je odlična. Namreč končno nekaj na PCju ponudi izziv kot se spodobi in dejansko da tisti občutek zadovoljstva ko po desetih poskusih končno namlatiš tečnega šefa. Prav tako ponuja kar precej motivacije za ponovno igranje.

Kot pa sem že omenjal, do odličnosti manjka tej igri samo nekaj: pametnejša kamera. Ker res ne vem na čem je bil programer, ki je bil zadolžen za kamero. Namreč ko crkuješ ne zaradi tega, ker si trdi, ampak zato ker kamera na vse načine poskuša dobiti gor šefa in tebe in se zaradi na sredi giba spremenjenega kota tvoj dodge sprevrže v preval točno pod šefa, je to več kot neumno. Da ne govorim o kupu situacij, ko gledaš svoj lik od blizu v obraz in samo ugibaš če bo zdaj tisti pajek/tip s koso zašprintal od daleč na te ali ne. Prav žal mi je da se avtorji konzolastičnih špilov ne morejo nič naučiti, saj je neumna kamera rak rana prav ogromne količine konzolastičnih špilov.

Je pa na koncu ta špil več kot vreden nakupa in preigravanja.
The truth is rarely pure and never simple.

detroit ::

a ma kdo 4200ti pa mu tolele dela? :(
Skero

strictom ::

Okej. Igra je zakon. Ob medmisijskih filmih dobivam kurjo kožo :)

No in sicer zataknil sem se v 5. misiji. Dobim une vile in to je pa tut vse. Kaj potem storit?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Alpheus ::

*spoiler
greš nazaj v sobo z cyan vrati, zapičiš vile v uno stvar, pobereš tist thingie, vse pokoleš, pol pa greš nazaj v tisto sobo kjer je bila tista strigalca pa greš prek prepada (have no fear, Indiana Jones-style)
*spoiler_end
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alpheus ()

dustphoenix ::

Hy, igra je res zakon!!

Mam pa majhen problem: po tistem tri glavem psu, sem ubil tudi tistega "klovna", vstavil astral plate na vrhu sobe in neki scepter (nekaj na V....), ter dobil plavi orb al nekaj takega.

Problem, kam zdaj naprej, mislim po vseh sobah se sprehajam, niti na mapi niti v sobah ne morem naprej. V tisti okrogli sobi pa imam v pritličju še vedno ogenj na vratih in ne morem skozi...

strictom ::

V Googla vpiši "Devil May Cry 3 Walkthrough" in med rezultati bo polno dobrih vodičev.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Orbit89 ::

Za vse tise, ki se lotijo igrat DMC 3 SE z gamepad-dom in vam gre na živce da so analogne kontrole zamenjane si lahko pomagate z programom Joy to Key.8-)

LP

PS:Če sem kaj falu ne mi težit (poglejte kdaj sem se prijavil):8)

Orbit89 ::

Mater se bom obesil!!! :(
Lih napisal spročilo za katerega sem rabil 1 uro in sem šel pogledat če sem prev napisal FPS v Fraps, kjer sm kliknu na HELP.
Na obstoječi strani kjer sem pisal sporočilo se mi je pojavila stran za help in jaz kreten pritisnem na X brez pomisleka.

Se grem obesit in še prej bom poslav virus na Microsoft z imenom Doom++!!!;((

LP

PS:Razen če mi kakšen pove če si je to kam shranil INTERNET EXPLORER...plis:'(

PS2:Oprostite za Offtopic

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815070 (4730) oo7
»

Devil May Cry 4

Oddelek: Igre
382287 (1130) Mavrik

PC proti konzole

Oddelek: Igre
461985 (1435) Mavrik
»

Sablaška igra

Oddelek: Igre
141336 (1336) Pesimist
»

[PS3] Ninja Gaiden Sigma

Oddelek: Konzole
243246 (2355) Gr0unD Zer0

Več podobnih tem