» »

Sablaška igra

Sablaška igra

7h3_1 ::

Hi,
Zanima me če pozna kdo kšno sablaško igro kjer bi se sablu. Željo po igranju sm dubu k sm gledu trojo, sam so use igrce k sm jih jst najdu na temo troja strategije.

hvala

Rotaidal ::

Ma jih je veliko...Strategije ali nasploh vse igre v kateri se lahko sabljaš?
Od strategij je verjetno ena boljših Total War serija.

Imaš ...Gothic serijo,The Elder Scrolls serijo, pol Blade of Darkness, Rune, Thief serijo...itd
Tudi Knights of the Old Republic, sicer Star Wars tema in PoP.


Tudi v WoW in Gw se sabljaš :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

7h3_1 ::

v mislih sm mel prvoosebne igre k se lahko sablaš. In pa take "realne" in ne fantazijske da maš neke zmaje itd. Bom tele še mal pogledu pa vidu.

Še kdo kej pozna

Mavrik ::

Severance: Blade of Darkness
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Dark messiah!
Odličen špil (imaš tudi lok, bodala,...) je pa res da je tudi nekaj magije, se p alahko razvijaš samo v combat-u pa bo;)

7h3_1 ::

si lovdam zdele demo od Dark messiah da vidm kakšna je.
Hvala za vse odgovore.

M-XXXX ::

Sem prepričan da neboš razočaran:D

Pesimist ::

Mah prvoosebne igre ko z neko barunglo mahas pred sabo? To ja suxa. Najbolsa sablaska igra dozaj je nedvomno Jedi Knighti Academija. Tretjeosebna in lahko mas prave duele. Vse ostalo prvoosebno ki ma zveze z sablanjem je kot da tetris spilas. Nix pac z sablo mahas pred sabo. :\ Brez tretjeosebnega pogleda take igre niso za nic. V kolikor je tvoj motiv res sablanje samo in ne kaki RPG ali kaj podobnega.

PARTyZAN ::

Jedi Knight serija "poseka" vso konkurenco ;).

7h3_1 ::

ja sm igrov Jedi Knight in sm jo tut ene parkrat preigrov zdej pa iščm še kšno podpobno stvar samo bl sredneveški način oz bl realn način da maš res sable itd.

In ja ubistvu sm mislu prvooseben/tretjo oseben način in ne pač način k kontroliraš več ludi (strategija) ... my bad :8)

3furious ::

Predlagam ti še Prince of Persia serijo, sploh The Two Thrones ima večji poudarek na boju.
Drugače pa sta Onimusha: Demon Siege in Devil May Cry 3: SE v samem boju superiorni vsem naštetim IMHO.

Obe igri sta Japonski ter prenešeni iz PS2 na PC, na zahodu praktično ni podobnih iger. Še v nobeni igri nisem tako užival kot v DMC3.
Od trenutka, ko sem prvič sovraga vrgel v zrak, skočil za njim ter ga v zraku sekljal, potem pa ga zabil nazaj v tla, sem bil zasvojen.
Že z enim samim orožjem je kombinacij veliko, vedno pa imaš pri roki še kakšno strelno orožje. In to je šele začetek...
Glavni junak igre je Dante, poldemon in največji nastopač pod soncem. Vmesne sekvence so vedno polne akcije in smeha, naprimer pred
bojem z orjaškim troglavim psom se Dante do njega obnaša, kot da je majhen kužek.
Težko je opisati z besedami, zato kratek video meni najljubšega stila SwordMaster
Igra je navkljub vsem orožjem zelo težka, prevsem nekateri boji z "šefi".

Onimusha je malo bolj zahodna, lahko recimo igraš samo z navadno katano, vendar so magična orožja bolj zabavna. Poudarek je na refleksih, saj z
napadom v zadnjem trenutku lahko izvedeš instant kill, z veliko spretnosti pa jih lahko nanizaš 10 zapovrstjo. Druga stvar, ki mi je bila všeč, pa je blokiranje.
Če blokiraš tik pred udarcem, greš lahko takoj v protinapad. Če pa blok držiš dalj časa, te pa vrže nazaj, izven dosega orožja, zato se moraš ponovno približati.
trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 3furious ()

M-XXXX ::

Če imaš slučajno Xbox 360 ali PS3 ne smeš pozabiti na Assasins creed (legendarna igra, za katero se lahko skrije vse na PC-ju)

PARTyZAN ::

Ne probavat Onimushe na PCju, ker je bil port narejen na silo v petih minutah. Skoda, da bi si pokvaril mnenje o igri.

Echelon ::

M-XXXX To pa sploh ne verjamem:)
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

Pesimist ::

JA sej jaz bi tudi mel tako igro kot Jedi Knight ampak z srednjeveskim navdihom. Ampak je zau ni. Se Jedi Knight mi je bil dosti bolsi pred patchom predno so vgradili tisto bedno avtomatsko blokiranje udarcev.
Najblizje kaj bo tej zelji prislo blizu je Assasin creed. Ampak to je bol kot ne poenostavleno sablanje. Z enim knofom delas vse kolko sem razumel. In nebo duelskega nacina in nic tak da...

Jaz se vedno studiram da si bi nabavo konzolo za take igre kot so tipicne na konzolah. Boxing, Swordfight. Sej konckoncu 300 euro za Xboxa ni dosti ce gledas da samo graficna tak mocna za PC stane tolko.
Problem se pojavi ko vidis da igre pridejo 60€. Samo zarad tega se je nimam dans oz je nimam vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833346 (2953) dronyx
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163280 (2863) guest #44
»

katera srednjeveška igra ima najboljše mečevanje?

Oddelek: Igre
142305 (1794) b4ngbr0
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163087 (2535) Snegec
»

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Oddelek: Igre
82047 (1957) Xplicit

Več podobnih tem