» »

Devil May Cry 4

Devil May Cry 4

Tr0n ::

Gr0unD Zer0 ::

po eni strani sem malo razočaran, ker tako ekskluzivo spiščajo iz rok, ampak po drugi strani je špil enostavno predober, da bi bil samo na enem sistemu :D

upam samo da ne bo taka shitty predelava kot je bila trojka...
ker špil na pcju res ni bil to kaj bi moral biti.


who is up for a biggest-dmc4-combo-contest?>:D

ampak cudno da tu nič o tem ne najdem :S
capcom

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

DMC pa dober? Hehe, tole ni ravno console seller. Je pa vseeno fajn malce hack & slashat na cajte.

PC 4 ewah! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Gr0unD Zer0 ::

okej, to je pa zdaj večji BS ko če bi rekel da je zemlja trikotna(oziroma tetraeder)

in to čisto celi post imo...

p.s. povej mi, si ti to sploh kdaj videl od blizu na PS2 (kaj šele igral vec kot 5 minut) da take klatiš?

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Uzaljen Gr0unD Zer0, bu-bu-bi. |O

Spilal na PS2 in PC (bljak). Fun spilcek za en cas, ampak definitivno nic posebnega. Si sigurno ne bi kupil konzole zaradi tega. :)

Gr0unD Zer0 ::

saj te razumem, če nisi niti do tretjega levela prišel, nisi odklenil novih potez, nisi upgrejdal orozja ter stilov, nisi našel novega orozja, nisi občutil tiustega zadoščenja ko premagaš šefa, ker ga preprosto nisi...
špil je pač pretežek.
meni bi tudi half life 2 bil zanič, če ne bi zadel slona bočno na 3 m razdalje v tla zabetoniranega

Mavrik ::

Dovolj osbnega obračunavanja. Obnašajta se normalno prosim.

Drugače pa je DMC3 bil res ena najboljših PS2 iger, ki sem jih igral (čeprav jih nevemkoliko nisem). Bila je ena redkih novejših iger, ki je bila resen izziv in si že na najlažji težavnosti crkaval kot po tekočem traku pri vsakem bossu. Tudi ena redkih, katero sem večkrat preigral.

Drugače je port samo pozitivna zadeva... pozitivna zato, ker bom lahko v miru na moji x-šatulji igral ;) Upajmo samo, da bodo odbite fore in težavnost ostale, da je ne bodo kje poneumili in naredili lahko, kot se je to pojavil trend v zadnjem času.


The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

na žalost res ena redkih moških iger, kjer se moraš dejansko vsaj malenkost potrudit ob igranju...
in kjer se po 20. crkotu na istem mestu ne počutiš ogoljufanega, ampak je vzrok le lastna nesposobnost

upam pa da bojo vdelali bloody palace... ker na ps2 je to bilo edino pri DMC2, ki je zal bolj iztrebek kot dostojen član DMC serije.
živeli in bili videli

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

"dejstvo, da je to edini špil ki sem ga obrnil na vseh težavnostih(tudi na dante must die ter heaven or hell) menda dovolj pove o kvaliteti."

Not really. :)

Gr0unD Zer0 ::

nevem zakaj sploh odpiraš temo če je tvoj namen le pljuvanje po špilu?

in če že pljuvaš, daj vsaj povej kaj dejansko te je motilo?
(razen dejstva da menda nisi prišel iz prve sobe na easy)

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Hmm, nikjer je nisem "popljuval". Learn to read or something. :)

Gr0unD Zer0 ::

dobro no, pljuvanje ni blo, ampak to ni nič pozitivnega:
DMC pa dober? Hehe, tole ni ravno console seller.


ce bi argumentiral, bi bilo fajn.:D

miwche ::

No, da ustavim vajino prerekanje. Boste zasmradil cel topic, no. ;)

Jaz sem pa te novice bil neizmerno vesel. DMC mi je totalna animejevska odpuljada z odličnimi liki in če si vsaj malo fen animejev je to prav mana z neba.
Skoraj, skoraj, skooooraj, skoraj sem že pomišljal da bi nabavil PS3 zaradi DMCja in ostalih ekskluziv, ampak zdej vidim da MS neverjetno sfukava Sonyev trg, tako da mi ga za zdej ne bo potrebno kupit.
~ there are more alpha males than beta testers ~

strictom ::

Da malo obudim temo o tej mojstrovini.

IGRA JE NORA :D

Grafika seka, gameplay seka, bossi so še bol nori ... Edino Danteja pogrešam. Kdo je ta Nero tip, ne vem.

Prvi boss:


PS.: Sem že omenu da je grafika uber? Laufa vse full 1680x1050 na HD2600XT z cca. 50FPS.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

OmegaBlue ::

Mnja dante pride kasneje se mi zdi pri 12 misiji. Sicer ja špil seka ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

iLichu ::

a kaksne so zahteve za komp ???

strictom ::

Malo visoke, ampak na Athlonu X2 3600+, 2GB Rama in 2600XT laufa čist gladko na full grafiki.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

AapocalypseE ::

strictom, a to so za tebe visoke zahteve, da je dovolj že 2600XT za tekoče igranje z MAX detajli?

strictom ::

Glede na to da ma večina folka slabše kompe ... so visoke zahteve ja :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

AapocalypseE ::

Crysis ma za mene visoke zahteve ne pa da že lahko igraš s tako grafično na max.

Drugače pa mi je igra zelo všeč. Grafika je zelo dobra in gameplay je zelo zanimiv. Sploh tisti M je dober :)

strictom ::

Lih začel igrat na Logitech Cordless Rumblepadu 2 in je veliko bolš kot na tipkovnico :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Mavrik ::

*akhem!* DMC4, ne Crysis.

Drugače pa upam da tega ne igrate na tipkovnico... tisto je malo mazohistično :D
The truth is rarely pure and never simple.

strictom ::

Lihkar prš do SSS Stylish B)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Rabim pomoč. V tretji misiji (ko vstopiš v ono vlko cerkev ali kaj je) imam en problem. V eni sobi se ti najprej spwnajo 4 mobi, pol se ti odprejo vrata, greš po stopnicah gor in prideš do ene sobe, kjer moreš s skoki pridet skozi. Tukaj pa imam problem. Prva dva skoka sta še ok, pri zadnjem pa se vedno zabijem v one špice na vrhu sobe in tako vedno padem dol, in morem vedno znova in znova pobijat enake mobe, da se mi odpirajo vrata. Ta del sem ponovil eno 20x, tako da mi že počasi živce pobira.8-)

Kako je treba tam skočit, da se nea nabiješ na one kole?

Thx LP, HF.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Infinity ::

lockon kr drž takoj k ti novo lučko zalocka prtisn knof za devilbringer in tko ti bo ratal :D

Špil pa seka >:D sam zrd tega špila sm si nabavu Logitech rumblepad2

Rotaidal ::

lockon kr drž takoj k ti novo lučko zalocka prtisn knof za devilbringer in tko ti bo ratal :D

Špil pa seka >:D sam zrd tega špila sm si nabavu Logitech rumblepad2



Saj to itak vem, vendar ko skočim, mi pri zadnji "lućki" zabije v one kline v stropu :'(

Infinity ::

sm meu iste težave in ti povem d rabiš bit sam zadost hiter. js sm rabu tm nekje 15-20 poskusov da mi je uspelo

Rotaidal ::

Ok bomo sprobal 8-)

3furious ::

Igro sem končno obrnil prejšnji vikend, dokler sem igral kot Nero sem imel občutek, da nekaj manjka. Potem pa je prišlo do boja z Dantejem... Prvih nekaj poskusov se je praktično igral z mano. Vsak moj napad se je končal z njegovim protinapadom. Moji direktni napadi so bili enostavno prepočasni, po koreniti spremembi taktike pa mi ga je le uspelo premagati.
Ko sem prvič zaigral kot Dante, se je igra spremenila iz odlične v fenomenalno. Preizkusil sem combote iz trojke in ugotovil, da je Nero amater. Po prvem premaganem bossu (ki je bil zdaj skoraj prelahek), sem dobil prvo novo orožje, katerega je Dante v svojem stilu tudi demonstriral. Potisnil sem si oči nazaj v jamice in pobral čeljust iz tal z ugotovitvijo, da se je uresničila tudi zadnja stvar, ki sem jo pogrešal iz trojke.
Od tu naprej je bilo igre prehitro konec, omeniti pa moram še Pandorino skrinjico. IMHO je to najbolj originalno strelno orožje, kar sem jih imel priložnost preizkusiti v katerikoli igri. Izgleda kot kovček, lahko pa se spremeni v minigun, raketomet ter celo nekakšen minitank z okoli desetimi topovi.
Skratka, ta igra je izkušnja epičnih razsežnosti>:D
In the age of information, ignorance is a choice.

Jst ::

A lahko nekdo prosim pove, kakšne zvrsti je ta igra? Za PCjaše sem večinoma prebral "vzemite gamepad v roke" in ker si sam lastim gamepad, na katerem se večinoma nabira prah, bi si želel dobre kontrole za gamepad na PCju. Seveda, če mi bo špil všeč.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

OmegaBlue ::

Hack & slash
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kmetek ::

una bejba na mostu je huda :P

Jst ::

Nikoli še nisem igral te igre, tako da me mučijo kontrole. Imam namreč Logitech dual action in pojma nimam, katere tipke so katere, ko mi v igri uči pritiskati, LS, RB...

A mi lahko kdo napiše, katere tipke se uporabljajo za kaj pri XBox360 kontrolerju (ali kateri kontoler kaže v igri?)

Torej, katere so tipke pri xbox360 kontrolerju:

Melee attack
Gun attack
Jump
Devil bringer
Devil trigger
Lock-on
Exceed
Taunt
Change target
Reset target
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Jst ::

Če ni jasno kaj hočem:

Na XBoxu360 imaš A,B,X,Y in me zanima na katere tipke je kaj zvezano. Ker sem noob in če mi pri kakšni stvari ni jasno, grem pogledat, in če bi imel enako zvezane tipke, mi bi bilo lažje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

dr.Akula ::

Ja a ti ne piše pod controlls katere tipke se uporabljajo pri xbox gamepadu (ti jih osvetli, ko označiš določeno kontrolo).
Če ni to, kar si hotel vprašat, povej.
ni podatka

Jst ::

No, nekaj časa nazaj sem na enemu forumu vprašal enako in so mi z veseljem pomagali.

What, Xbox Gamepad, Logitech:

Melee attack Y, 4
Gun attack X, 1
Jump A, 2
Devil bringer B, 3

Devil trigger LB, 7
Lock-on RB, 6
Exceed LT, 5


Ko sem končno imel prave tipke, mi je bilo tisočkrat lažje igrati in sem igro tudi dvakrat končal. Sedaj končujem Devil Hunter Mode.

Takšnega špila še nisem igral in sem navdušen. Prvič ko bom v trgovini z igrami, bom to igro kupil in še kakšno prejšnjo, če obstaja za PC. Najraje bi kupil 1,2,3,4. Upam, da obstajajo za PC.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mavrik ::

Devil May Cry 3 SE obstaja za PC in je vsaj po mojem mnenju precej boljša od 4ke (preigral sem obe).

1 in 2 pa sta samo za PS2 in nista tako dobri.
The truth is rarely pure and never simple.

Jst ::

Kul, tnx za info. Upam, da jih ima kakšen Big Bang, ker v trgovine specializirane za igre ne hodim niti ne vem, kje so. Steam is my baby. Ampak za DMC4 je potrebna bukva, ki jo dobiš zraven.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mavrik ::

Trojko boš bolj težko našel.

Ma jo pa recimo Mantis tukajle.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Devil May Cry 5

Oddelek: Igre
181909 (884) oo7
»

Xbox 360 ni niti na polovici življenja

Oddelek: Novice / Konzole
455344 (2955) MrStein
»

Igre za PC, katere imajo pravo podporo GamePad-om

Oddelek: Igre
296003 (5187) Berserker
»

[PS3] Ninja Gaiden Sigma

Oddelek: Konzole
243249 (2358) Gr0unD Zer0
»

Devil May Cry 3(PC verzija)

Oddelek: Igre
402358 (1744) Orbit89

Več podobnih tem