» »

in posledice toče so............

in posledice toče so............

«
1
2

OZZY ::

Pri nas v Litiji....recmo vsak peti avto ma kaj razbito..od šip do žmigovcev itd...Da o pločevini ne govorimo...

Pri men...pločevina konkretno in odlten zadnji brisalec, ki ga je kr razbilo (pač plastika)...

Mi je uspel dobit eno ''hruško'' ki meri 7x4x5 cm...O velikosti preden je padla na tla raje ne bi špekuliral...

kaj pa ostali..
Go with the flow.

jeryslo ::

Pri nas tudi toča, vendar ne tako velika8-O , se lepo vidi na radarju da je bilo v okolici Litije najhujše.

Imaš kaj slik mogoče?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jeryslo ()

Pyr0Beast ::

Poleg velike gospodarske škode in možnosti pojava različnih bolezni na zelenih rastlinah ...
Več kot velikost toče bi mogoče povedala povprečna teža zrna.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

celada ::

pr nas je padalo samo cisto malo.

OZZY ::

jery slo..žal ne ampak mi je žal, da nisem nič posnel vsaj z gsmom........Sej je odvijal tok hitr, da je blo kar surrealistično Prvo se je usula toča v velikosti oreha (trajal cc 3-5 minut) pol pa ko sem mislu, da bo že konec pa velikosti jajca in večje (ene 3-4 minute)...Sem slišu, da naj bi enga tud ta tavelka zadela koje pokrival avto (sam ne vem kako jo je odnesu---sem pa vidu rešilca)

Najslabše so jo pa odnesli renaulti..ala clio varjanta ..Sem vidu vsaj 6 komadov z razbito zadnjo šipo s tem tipom. Poleg ostalih seveda. Z našga bloka so 2 žrtvi. Ni pa avta, ki ne bi bil dobro ''popeskan''. Naš drugi avto (citroen c5) jo je kr ok odnesu...večino škode je na strehi, kjer je kr obro prerešetan ampak vsaj prednja šipa in hauba sta preživela.
Go with the flow.

Sami ::

Pri nas je blo tud kar hudo, svojega Yugota:D sm pokril z deko in peljal pod drevo, nič mu ni. Drugi avtomobili pa so kar udrti.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sverde21 ::

@jeryslo: 8-O WTF?!?, prmen je mal dež šou, pr vam pa že toča :\ , zgleda d ni spelal čez naše hribe (sicr se pa rej n bom hvalu, k lahk še tle začne nametavat kej) :O
<?php echo `w`; ?>

jeryslo ::

sverde21 poglej proti sever-zahodu kaj se nam bliža, tole bo še hudo8-O

Pyr0Beast ::

Pr nas glih zdele mal dž naletava :)
Kako je pa kaj s strehami hiš ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

TheJack ::

Sem kar srečo imel. Na fiesti se sicer poznajo vdrtine, ampak nič hujšega (itak je avto že star). Hvalabogu so šipe cele (trije sosedje niso imeli take sreče). Je pa na bloku prebilo streho.
Nisem še videl česa takega v življenju. Saj v Litiji toča ni tako redka poleti, ampak tako debele ne pomnim. Tako je bilo kot je Ozzy napisal. Sem že mislil da je konec, pol se je pa še enkrat usulo s tako silo, da sem bil prepričan da od avta sploh ne bo nič ostalo.
Skratka, noro.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Kilgore T ::

Danasnji model:

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

matjazx ::

dobr da naj je to zgrešil

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

Trololololo1 ::

Pri nas v Laškem so letele kinder jajčke.

;-) ::

V Slovenski Bistrci so bli orehi...

Daedalus ::

Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

Jan987 ::

pri nas (okolica kranja) je b,lo ene 5 minut, velike pa največ do velikosti oreha, mogoče kakšna večja sem pa tja.

volkec ::



Tole je bilo v Kranju :))

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

sverde21 ::

Hmja sm prehit reku, minuto, 2 po tistm, ko sm se hvalu da je pri nas lepo, je začel trekat pa toča letet :| , na srečo ni bla tak ekstramna kot kažejo slikce zgori, ampak bla je.
<?php echo `w`; ?>

madviper ::

Pr nas v Rogaški je tud šla. Mi je mal avto na klukal. Streha pa hauba sta jo najbol dobile. Pa deka ni neč pomagala :(
I'd like to do something crazy!

gumby ::

ouch, ne zgleda ravno lepo
my brain hurts

Azrael ::

Pri nas (okolica Bleda) je bil ob 16:20 naliv, ki je trajal 20 minut z malo grmenja in vetra. Vmes je padlo tudi nekaj zrn toče, .ampak na srečo nič hujšega.

Zaenkrat smo pri nas letos, kar se tiče toče dobro odnesli, ampak po spominih na prejšnja leta, smo hude toče običajno deležni konec avgusta, običajno takrat, ko se obljublja dobra letina, potem pa ;((
Nekoč je bil Slo-tech.

die_hart ::

Hmm, pr nas (dolenjska, okolica ivančne), o dežju ali toči ne duha ne sluha. nok nok

Je pa že cel dan oblačno in grmi, zgleda pa da kot da jo šlo vse do sedaj mimo nas.0:)

Bob Rock ::

mb - center - okrog desetih dopoldan...toca je bla, ampak manjsa...na avtu se nic ne pozna
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Trololololo1 ::

Sestrični šel nov citroen c3. Sosedi sta šla 2 računalnika. Meni pa k sreči samo mrežna kartica in amino pri siol TV. Pa še cesto je celo razruvalo.

kajpravis ::

Vrhnika le par kapelj dežja, še ceste niso bile čisto mokre.

vladika ::

@namo2 men je danes tud šla na srečo samo mrežna kartica
Toča v okolici Gornje Radgone je bila drobna in to dve do tri minute nič resnega.
Upam pa da bodo odgovorni za "razbijanje" teh oblakov toče nekaj ukrenili ker samo danes je naredila toča po Sloveniji ogromno škode (Ruše, Litija....).

Trololololo1 ::

Je pa zanimivo, ker mi je šla mrežna kartica na matični plošči. Matična plošča pa je delujoča. Še zdaj mi ni jasno kk je to možno.

Nejc Pintar ::

@namo: Ni tako redek pojav da samo del matične crkne.

Sicer pa sem doma približno 10km iz Kranja, padlo je pa nekaj zrn.
Lahko je biti prvi, če si edini!

SkIDiver ::

V Novem mestu smo pa prosil za dež pa nič. Bilo je par kapljic, ko sem se peljal proti domu. Vseskup ni blo vredno vklapljanja brisalcev, ker bi samo zmazek nastal zaradi prašnega vetrobranskega stekla.

Sandoval ::

Pri nas pa že nekaj dni kaže na dež in ni ŠE nič.
Kras, okolica Sežane
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

A.J. ::

Pri nas (Izlake (blizu trojan)) pa spet rahlo pada.

Okrog 3 cm velike kepice pa so padale okrog 18:30. Prevelike škode pa k sreči ni bilo.

mtosev ::

Naš avto je preživel točo. :D :) :) :) :) :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Kurčeva nevihta. Tak je glasno da nemorem spat. :\ :\ :\ :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mavec ::

mtosev, prisili se, da se greš učit pa te bo takoj zmanjkalo :D.

pavka ::

V Zagorju je bilo kot v kamnolomu.Dobro, da se toča stopi. Avto ima polno poškodb.Še dobro, da je zavarovan
Več glav več ve!!!

;-) ::

celo noč je tak ružlo da je blo nemogoče spat...bom res mogo it počasi ja.

Phil ::

Mene je ujela toča samo ene par km od doma, velikosti oreha (Gorenjska). Na srečo se je najprej usula sodra, tako da sem imel čas parkirati avto pod najbolj košato drevo in ga prekriti z odejami. Zaenkrat kaže da sem jo odnesel samo z eno vdrtinico na strehi, kjer avto ni bil prekrit, pa še ta je taka mini, da jo težko najdeš četudi iščeš. Uf :).
LP

;-) ::

hehe bi te rad vidu kak si hitel avto pokrivat>:D

Jackal ::

"Sample" toče, ki je včeraj letela v okolici Litije... Kopirano z enega drugega foruma...



:\

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Jackal ()

sverde21 ::

8-O
<?php echo `w`; ?>

mavec ::

Zdaj si pa predstavljajte, da vas tole dobi nekje na malo bolj odprtem terenu. Se lahko kar poslovite od svojega življenja >:D ...

jeryslo ::

A mislite, da dežnik kaj pomaga:P

Looney ::

Ste prepričani, da tole ni kepa snega pozimi?:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

die_hart ::

Dežnik bi pomagal samo če bi bil litoželezni.:D
No mogoče bi pomagal tudi jeklen.:P

;-) ::

pomoje bi "bubalo" -malo!

miko 55 ::

lj je sam scal k hudič. pa na fax sva s kolegom kanal odprla, je bil zamašen, pa ga je s pokrovom vred dvigval.

Longinus ::

kaj so posledice hmm da imam pošteno poškodovan avto tak da se lahk kar zavarovalnica pripravi da bo plačala škodo >:D
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

jeryslo ::

Takole pa zgleda toča v USA:



steev ::

Toča kot toča.
:|

;-) ::

toča je povsod ista-kot evropi kot v USA
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponjave proti toči za zaščito avtomobila

Oddelek: Na cesti
3325811 (22303) menjalnik
»

Nevihte (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23722565 (12460) Yohan del Sud
»

Toča: 08.08.08 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
717779 (5266) JanK

Toča na štajerskem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
775885 (4379) STASI
»

Waw TOČA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
525026 (4469) _fim_

Več podobnih tem