» »

Toča: 08.08.08

Toča: 08.08.08

«
1
2

MTm2H37rqt7B ::

Toca 1


Toca 2


Toca 3



Dve rundi v 10 min. Lokacija Brezovica pri Ljubljani.


P.S.: A nismo imeli vcasih rakete za rabijanje oblakov?

MTm2H37rqt7B ::

V roku ene ure: 2 veliki rundi (slike zgoraj) in dve manjsi :) Dobr seka tole...

7h3_1 ::

lj-rudnik par minut nazaj ponehala prbližn tok velka toča kt na slik

zgleda pa da še ni konc k se kr še neki prpravla...

PacificBlue ::

Jebemtiš pr nas(Mislinja-Koroška) se ravnokar pripravlja k nevihti..že slišim grmenje. Upam da ne bo toče, ker drugače bom moral res najdit eno fajn veliko drevo za moj avto.;((
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

hamax ::

Jarše je blo tud tko nekak kot na zgornjih slikah.

Keyser Soze ::

Maš prav...

ČE se že zlomi, da bo vsaj totalka. =P
OM, F, G!

Dr_M ::

Kle na relaciji Moste-Polje je zdele ze cetrtic nehala toca padat. 1x sm su avto pod streho zapeljat, ampak ga ne bom su vec.
Ni pa bla tok debela. Kvecjemu v velikosti cesnje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MTm2H37rqt7B ::

Zgleda ni bil samo lokalni pojav. Sem pa glihkar slisal sireno, zgleda nekje fino gori (kje v okolici Viča mogoce) je strela direkt ke nekam usekala.

bond007 ::

Zdej prihaja nad Celje. Verjetn bi blo pametn it avto nekam pod streho dat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

MTm2H37rqt7B ::

Pred mescom ali dvema (ze pozabil) nas je na Brezovici (glih iz doma sli) ujela v avtu takale toca; razbril zadnjo sipo pa ene 20+ dobrih busk. Bil je petek:)

aljazh ::

Bežigrad, Savska, tudi precej veselo.

Med tednom še nisem videl tako praznega parkirišča kot par minut po tistem, ko je začelo nabijat.

Ene par ljudi pa se je skoraj zaletelo v iskanju dreves in drugih zavetij za jeklene konjičke.

Upam, da ne bodo zaradi letošnje sezone neurij in toče zavarovalnice drugo leto povišale premije za kasko. :8)

djordjevic ::

Heh, ko ugotavljajo milijonske dobičke tud ne znižajo premij, bi rekli zlobni jeziki.

MTm2H37rqt7B ::

Radarska slika

Zgleda se premika proti S-V.

BigWhale ::

Ja, tle ze grmi.. v Sl. Bistrici... ;> Pa tema je ze tudi kar ratala.

w00tnes ::

PacificBlue, ne samo da se pripravlja, ze lije :D
K sreci vsaj bliska ne kaj dosti...

lonz ::

V Celju se je naredila noč!
...arrrrrr, shiver me timbers...

PaX_MaN ::

Sever Ljubljane, pljunek od vrha Šmarne, nič posebnega. Parkrat je orenk treščilo, sicer pa učinek manjši, kot je bil pred dvema mesecema.

djordjevic ::

Ja, tle ze grmi.. v Sl. Bistrici... ;> Pa tema je ze tudi kar ratala.

Tu pri D2 sicer nekaj prši, pa tud precej je že temno. Upam vseeno, da gre mimo brez večjega sranja.

Azrael ::

Okolica Bleda pred pol ure, tudi toča. Zaenkrat nič hujšega, se pa spet zbirajo oblaki.

BTW, kaj ta tema počne v PČ?
Nekoč je bil Slo-tech.

bluefish ::

BTW, kaj ta tema počne v PČ?

Očitno bo imela današnja toča velikanski pomen za obstoj človeštva :).

PaX_MaN ::

Babica @ Lj. - Rudnik :"Kaka toča, rožce so padale!" :lol:
Tam je padala toča dvakrat, prvič te "rožce" potem pa čez deset minut spet, le da je bila milejša. Potrgalo okoli 30% grozdja.

BigWhale ::

ja sploh zato ker je 08.08.08!

MTm2H37rqt7B ::

Stevilka datuma mi je prav vsec. Zakaj PČ, zato ker ne bo hrane :) Vrt sesulo, jaz sem človek, torej problem človeštva:)

Barakuda1 ::

He - he, tud če ti je rože v teglcu sesulo, to še zmer ni problem človeštva ;)

PaX_MaN ::

No, zdaj smo pa dobili dozo toče. Tam, od pol centimetra do velikosti lešnika.
Ampak, je*ote vreme, ta huje šele prihaja. :S

Izi ::

Paradajz in solata sta šla k vragu :'(
Avto nima opaznih lukenj, dvoriščna streha, pod katero je bil avto pa je preluknjana kot rešeto.

DimmniBurek ::

Ilirska Bistrica, sam dežek ščije, pa komp mi je 2× ugasnlo... Pa ne toča :D Ne-štrom :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

DimmniBurek ::

Oh wait. Zdej je neki šklopotalo, sam je blo ful na kratko, so ble pa mal manjše toče kot na prvi sliki
There Is No Stronger Drug Than Reality

MTm2H37rqt7B ::

Brezovica spet toca.

MTm2H37rqt7B ::

Ce bo se en stresnik razbil......

PaX_MaN ::

Na, spet toča. Ista ko prej. Jebote.
EDIT: LOL, ne, samo tako šklopota po plastičnem vedru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

mavec ::

Na Jesenicah razen malce dežja pred dvema urama ter grmenja nič hujšega. (tlesk tlesk)

mr1two ::

bom še jest gor nalepu, da vidste kakšne teniške žogce so nam na dvorišče padle v ilirski...

mile ::

jst sm tud iz brezovice...

avto je čist stolčen...pa še streha pušča...žur

mr1two ::

ekola, dve od prjatla, ki živi mal bl proti centru ilirske

 aaa

aaa



 asd

asd




pol pa še par bl na hard, ki jih je posnel moj nono. pobral jih je na dvorišču, na slikah pa je jasno razvidno kolk je bla velika(še dobr da sm mev avto pod streho :) )

majhna zbirka na dlani
 toca

toca



pa mal vecja
 toca

toca



mejhn dnar imamo
 sad

sad



pa še fajrcajg
 feuer

feuer

PaX_MaN ::

Pripelješ celotno ameriško bejzbol ligo pa imajo zastonj trening.
:lol:
Okej, dost zajebancije.
Četrta slika ... o fak. O_O

djordjevic ::

OMFG.

DimmniBurek ::

HC je blu u Bistrci, tle 5km stran nej blu nč kej takga. Take ku une tanajmanjše
There Is No Stronger Drug Than Reality

AngelOfDeath ::

letos je prišlo zavarovanje pred naravnimi nesrečami (da tudi pred točo) za avto okoli 50€ me zanima koliko bo drugo leto.
edit: Slovnica

mr1two ::

na ta zadnji komej dobiš prav filing, kolk je velika :) tisti ki ima fajrcajg pr seb, si lahko predstavlja kok je velko
grem v zmrzovalno škrinjo pogledat, pa prmerjat s teniško žogco :D...sam nimm fotiča, žal

The_hammer ::

Koroška-Slovenj Gradec, smo spet imeli srečo, nič hujšega (par škrapelj). Sočustvujem z vami, bogi avti.
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Double_J ::

Če ti takale pade na glavo, bi bil že kr problem ne?

t3hn0 ::

pux: zakaj nisi druge runde posliku, ko je nekaj minut padala samo toca ;)

tle v vnanjih sm ze mislu da mamo sneg...

edit; typo
^.^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t3hn0 ()

MTm2H37rqt7B ::

@t3hn0: sem bil enostavno prevec (ponovno) sokiran in sem pozabil:) zdele mal okol bajte hodu, kar hudo mi je ko vidis kolko ene skode (in zacnes racunat v evrih...).

Jebiga...

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Še dobro, da imamo pametnjakoviče na tem forumu, za katere je to vse normalno. Prej je bla taka toča enkrat na leto nekje v Sloveniji, pa še to če je bla. Zdaj pa res praktično vsak teden nekje.

PaX_MaN ::

Enkrat imaš celo pomlad in jesen deževje, drugič nas zamete pozimi in poleti niti oblaka, tretjič imaš pa zimo za en kurc poleti pa točo. Ne gledat samo en mesec nazaj.

Azrael ::

>bla taka toča enkrat na leto nekje v Sloveniji, pa še to če je bla

Vejžda...

Letos je mokro leto in ni pričakovati kaj drugega kot zanič poletje z nevitami in točo. Toča nastane, ko se ozračje nahitro ohladil in letos imamo mrzli val vsakih par dni. Pravega poletja pa ni bilo ne lani ne letos.

Ni bilo prvič in tudi ne zadnjič, neglede na ljudski spomin, ki je ljuknjast kot rešeto in redno pozablja vse slabo.

Zavarovalnice bodo premijo za točo seveda povišale, saj se jim splača, to je njihov profit od katerega lepo žive.

Princip je isti kot za potres. Po potresu vsi zavarujejo še za to, po nekaj letih pa sprevidijo, da nima smisla, denar pa zavarovalnici lepo ostane. Isto je s točo.

Če stvari ne bi funkcionirale tako, zavarovalnc v taki obliki kot so že dolgo ne bi bilo več. Ampak dokler vsaj tiste, kjer se lastnikom ni strgalo, beležijo dobiček, so stvari v utečenih tirnicah.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

PacificBlue ::

+1
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Utk ::

>
Ni bilo prvič in tudi ne zadnjič, neglede na ljudski spomin, ki je ljuknjast kot rešeto in redno pozablja vse slabo.


Vejmda ni blo prvič niti zadnjič, niti ni tega nihče rekel, si gremo pa lahko pogledat podatke za zadnjih 5-10 let, ki kar lepo odstopajo od povprečij. Res morate čakat 30 let, da vam to potegne?
Seveda je bla tudi pred 100 leti kdaj taka toča, ni bla pa zadnjih 100 let vsak teden, tako kot je zadnjih par let.

Olajuwon ::

fux... lep vrt maš :D

V centru lj, vsaj tam relacija gosp. razstavišče-bavarc ni blo nič hudega
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Droni za zaščito proti toči

Oddelek: Problemi človeštva
335747 (4495) Utk
»

Ponjave proti toči za zaščito avtomobila

Oddelek: Na cesti
3325693 (22185) menjalnik
»

Nevihte (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23722450 (12345) Yohan del Sud
»

Toča 2008 ?

Oddelek: Loža
272922 (1952) PaX_MaN
»

in posledice toče so............ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565874 (4511) bluefish

Več podobnih tem