» »

Vroč prenosnik

Vroč prenosnik

Ex-Spirit ::

Imam prenosnik Gericom Supersonic. Touchpad ter leva stran prenosnika so precej vroče... delati na touchpadu je že nekako moteče zaradi tega. Desna stran kjer so smerne tipke je normalno hladna. Je to normalno, da se tako segreje zgornji del, ali se da kaj narediti glede tega?

Daresan ::

Živ,
vroče mu je ker ima fantina na tisti strani procesor, zakja se tako greje je pa več razlogov, kateri tip procesorja in kako mu software pomaga, da se zadeva hladi (ventilator obrati itd) takrat pa zadeva rata glasna :)
Lp
Dare
Dare

Ex-Spirit ::

Ja to že, samo da je tako vroče da je težko držati roko na ipkovnici, po touchpadu pa sploh ne tipkam ker prevec pecejo prsti...

xVENOMx ::

Odpri laptop pa poglej malo kako je hlajenje postavljeno, boš mogoče izvedel zakaj se ti greje tako fejst.

Mogoče si ti ventilator okoli obrnili pa ti noter piha :\

Ex-Spirit ::

prenosnik ima še 1 leto garancije, tako da ga sam nebom odpiral. Imam tudi starejšega gericoma in zgoren je morda toplo, nikoli pa tako vroč. To nemore biti normalno, roke me prav pečejo. Je pod touchpadom kakšen ventilator? je možno da je ventilator šel? se kje občuti da pika ven? recimo levo zgoraj je glavna odprtina kajne? tam če dam roko zraven je kar vroče vendar ni občutit pr4etiranega pihanja, le toplota. naj nesem na servis?

xVENOMx ::

Če ga nesmeš sam odpirat ga nesi "strokovno" usposobljeni osebi, ki ga lahko odpre in naj pogleda vse ventilatorje

gumby ::

ga imas na mehki podlagi mogoce?
my brain hurts

Ex-Spirit ::

Nop... Imam ga na leseni mizi. Mislim da tak prenosnik, sploh centrino nebi smel biti tako vroc. Sem poslal email na servis bom videl kaj bodo jutri odpisali.

zee ::

moj prenosnik pride bp na 70 stopinj ... z igranjem NFS: Underground 2 sem skuril matično ploščo ...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Ex-Spirit ::

To se ne sme dogajat. Na starem prenosniku ce sem igral kako igro in sem imel na oddeji prenosnik se je spodaj segrel da bi lahko jajce spekel gor, ampak zgoraj pa normalno. Ce se je pregrel se je samo ugasnil brez da bi kej prekuril :P

Ex-Spirit ::

Danes sem dobil prenosnik iz servisa od Anni. Kljub garanciji sem moral plačati 4200 SIT, ker garancija ne krije pucanje prahu... Prenosnik je sicer malo manj vroč vendar vseeno precej bolj od desne strani. Precej moteče vsaj poleti. Je tako pri vseh prenosnikih? Pri starem se mi zdi da je bila ta temperaturna razlika manjša...

Lery ::

Ex-Spirit probi program Notebook Hardware Control 1.10 BETA 03 link pa mal kontroliri temperature.

Lp

Ex-Spirit ::

Koliko je pa normalno?
Trenutno je CPU 63°, HDD pa 57°.
Ko pride na 67° se oglasi ventilator in pade na okoli 60°...

Recimo na spodnjem delu prenosnika je kar precej vroče, vendar to me ne moti, prejšni je bil še bolj vroč.
Čudno mi je le zgornji del, kjer je tipkovnica in TouchPad. Se da dobiti podatke koliko mora biti temperatura na touchpadu in
s cim bi jo lahko izmeril tukaj?

svizec4 ::

Pozdravljeni!

Tudi sam imam težave s pregrevanjem laptopa...sicer uporabljam HP Compaq nx6325.
Sem si že inštaliral program, ki sem ga zasledil, trenutno stanje je CPU 61, HD 42....
zanima me, kaj lahko naredim? Mislite da je kriva lesena miza, bi ga moral kakorkoli podložit, da omogočim boljši pretok zraka???
hvala za odgovor!

lp svizec

ant ::

sčistiti prah najprej

LP

-ziga- ::

Meni se je moj HP začel zelo pregrevati (pri igrah se je ugasnil pri 95 stopinjah) ko sem instaliral nek program za upravljanje porabe (višanje/nižanje takta procesorja in očitno še kaj). Ko sem ga pobrisal je spet vse lepo. Se segreje ampak ne na zgornji strani in tudi nikoli toliko, da bi me opekel.

svizec4 ::

prah sm že izsesal, pa še vedno se greje:(( nvem kaj naj še naredim:(
ne bi rad ustal brez svojega pcja.....nimam trenutn dnarja za drugega:(

bond007 ::

znižaš mu voltažo z programom notebook hardware control - KLIK

Komot maš 10 stopinj manjše temperature...

svizec4 ::

bond007...težko, ker nimam ničesar notri vnešeno, pa tudi ne morem nič vnašat notri:(
znaš kako pomagat(sem bolj teleban)

hvala!

bond007 ::

Kakšen prenosnik oz procesor v njem imaš?

svizec4 ::

mam hp compaq nx6325 s procesorjem mobile AMD sempron (tm)processos 3500+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pregrevanje hp prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7019419 (18488) Havq
»

Visoka temperatura prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
336991 (6267) Stupo
»

Programi za merjenje temperature (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10234114 (11329) BaRtMaN
»

Ventilator na prenosniku se mi vklaplja non-stop ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193454 (3123) igz
»

Mnenja o HP Compaq 6235 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
766333 (4502) cbelica

Več podobnih tem