» »

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

««
5 / 75
»»

Morfejus1 ::

To je res čudno, ker praviloma naj bi bil objavljen naslednji dan.

VaSyCa ::

hm,po tem takem ma nekdo stik s tiskalnico kjer se to tiska oz.z nekom iz "delo"-a,...vsekakor mora imeti stik z nekim izmed zaposlenih,...se pravi da lahko vecelo za 10 mio če ne pa vse namige...


samo predvidevam

LapD ::

Kaj dramatizirate, pač je bil namig na internetu objavljen malo prej, dons ga že lahko preberete v cajtngah. Upam pa, da predhodno objavljen namig ne pomeni, da je igre konec :D

VaSyCa ::

no,predvidevam da bo tudi danes malo prej,...s tem lahko pride nekdo prej do 10 mio....

medak ::

a nebi rajs mal razmisljani o teh stopinjah?:>

meni ne pade nic na pamet:>

Morfejus1 ::

Ja ta namig verjento veliko pove, samo razvozlat ga je treba. Stopinje? Tu ne gre nujno za človeške stopinje. Lahko gre za temperaturne stopinje, kotne stopinje...

greg05 ::

kwa zej a se bomo za brez veze matral a bo en poklicov na uredništvo! pa še da povem da na poti nismo srečal nobenga kombija al pa kej tacga, glede na o da sm slišov da lansko leto je bil tm kombi k nej bi mal nadzorvol tole odkritje!

girisan ::

''Lahko gre za temperaturne stopinje, kotne stopinje...''

Odlično razmišljanje...Lahko da gre za kako uno kučico k so notr termometri, barometri...

Drgač pa moje razmišljanje...

Že pri namigu št.2 (na kolena pa brez lopate) sem najprej pomislu na kak rudnik... Zej pa še namig št.4 Majhno kljuse, velika moč-a niso včasih konji pa osli vlačil une vozke s premogom iz rudnikov?
Pa glede na to, da je neki v zvezi z rdečo barvo-terra rosa-morda kak rudnik al pa jama na primorskem...

medak ::

ja pizda no pa sej si lahk prebral da so ze ob desetih precesali vse.

tajfi ::

jutro- jaz pa mislim da 5 namig pomeni nekje en določen kraj ob cesti,ki stoji tabla z elektronsko oznako temperature tistega kraja. poznam kar par krajev,kjer se nahajajo takšne elektronske oznake.:\

medak ::

aj sam ponavadi so to na takih krajih(ob glavnih cestah) kjer je vecinoma beton ap kej takega, lahk pa da bi blo tam krizisce.

tajfi ::

ja ni nujno da je čist ob cesti,ker včasih vidiš tako oznako ful daleč iz ceste dol. niti ni nujno da je zaklad tam blizu lahkose gre samo mimote oznake.:P

tajfi ::

folk a ste zdej trojico čist izločl? jaz nebi vrgel puško v koruzo.

Laufman ::

ne vem zakaj, ampak nekak sm tud jaz vse bl za stopinje celzija. Tale turisti PREBIRAJO stopinje mi ne da miru:)

tomaz 06 ::

Po mojem je nekje na morju. uristi vedno prebirajo na tabli stopinje morja preden se grejo kopat.

girisan ::

Al pa jezera... Bled & Bohinj

tajfi ::

recimo če razmišljaš o solinah da naj bi bil zaklad tam imaš že v kopru ob obvoznici namig z elektronsko tablo na kateri so stopinje kakšna je temperatura v kopru in potem samo nadaljuješ pot proti solinam.to je ena od varjant so pa tudi še drugi kraji,ki bi jih lahko na tak način predstavil. {SAMO RAZMIŠLJAM}:\

medak ::

uh pizda sam od tega stolpa pa do solin je se 25km:>

tajfi ::

ja je daleč ampak vmes se lahko najde še kak namig jaz osebno mislim da razdalija ni pomembna;)

tajfi ::

moraš pa vedet da niso samo ene soline na primorskem8-O

Amare ::

Uf, še vedno se osredotočamo na preširok del Slovenije, ko bomo trdno prepričani v eno regijo, se lahko iskanje prične.

medak ::

vem vem:>
zivim namrec 7km od obeh:>
sam ne vem kateri motivi bi povezovali. ker recimo tuki eni pravjo da je pomembno sreča je rdeča-terra rossa, kar pa je na obali NI. je pa na Krasu. na obali ni delcka rdeče zemlje, ker je tuki fliš ne pa apnenec.
tko da ne vidim prave povezave.
mogoce sam mobitel(rdeča barva), alpa sma da je ček v rdeči skrinjici.

Amare ::

alpa sma da je ček v rdeči skrinjici.


Mislim, da bo kar to veljalo.

Laufman ::

ne vem, men se zdi 25 km enostavno prevec. Lanski namigi so bli vsi bolj al manj v planici, v blizini ceka, najbolj oddaljen je bil krizisce, ki je 2km iz planice.

claudy ::

T A J F I .... ti si pa zelo inteligentna oseba, zanimivo razmišljaš!!! 0:)

AngelOfDeath ::

sreča je rdeča


se strinjam da je ček skrit v rdeči škatlici
tudi jaz sem mislil da je to nekje v solinah bom pa še malo preštudiral ali pa počakal na naslednji namig ;)
edit: Slovnica

Morfejus1 ::

Treba je razmišljat v vse smeri. Vsekakor pa na Sveto trojico ne gre pozabit, ker je dejstvo, da prav vsi namigi, razen ta zadnji malo manj, kažejo na njo.
Mi pa te stopinje ne grejo v račun. Če bi bil namig, da" turisti mimo ubirajo stopinje", ne bi bilo dvoma, da pač s tem mislijo, da gre mimo neka turistična pot, ampak to da "prebirajo stopinje" kaže na nekaj drugega.

medak ::

http://www.ijs.si/lit/krpan.html-l2

poglejte si to stran.
je kar nekaj razprav o tej angleški soli-lahk bi blo odvajalo(pomoje ni) alpa soliter.

in te je pa s erazlaga solitra(vecpomenka) : soliter - surovina za izdelavo smodnika***samotar***drag kamen***stolpnica

tajfi ::

ja lani je bla ta igra prvič in močno dvomim da bo po istem kopitu vse kot lani. mislim da znajo mal bol zakomplicirat zadevo in v iteresu jim je da dobi krambergerjev sklad ne pa en smrtnik-oz- revež.:'(

Morfejus1 ::

Lahko bi šlo za en turističen kraj, da pa prideš mimo njega, moraš it zraven table, ki kaže stopinje.

medak ::

no se neki sm zasledil v zvezi s tem solitrom.
na ljubljanskem barju so rezali šoto in iz nje zalagali tovarno solitra v ljubljani(nism pa zasledil da bi bla kaka tovarna solitra v lj).
sm pa nasu eno drugo

"Franc Gosleth je zaradi bližine železnice in premoga preselil svojo tovarno solitra iz Trsta v Hrastnik, iz katere je pozneje nastala leta 1860 tovarna kemičnih izdelkov. "

zdej upam da nism ravno na blazno stranski poti:>

Laufman ::

Jaz osebno sem trenutno nekje v krogu Pivka, Postojna, Cerknica. Mogoce brcam v temo, bomo vidl...

Morfejus1 ::

Možno je, da moraš iti mimo kakšnega termometra. Kje so ponavadi postavljeni termometri? V morju? Postojnska jama?

claudy ::

koliko enih razprav o tem kje bi lahko bil skrit ček ... a ne bi bilo bolje, da bi vsak šel pogledat tam, kamor ga vodita instink in občutek ? Potem pa se javil na forum in povedal, da je tam bil in ni nič ... tako bi lahko izluščili te debate in bili bližje zakladu. Jaz žal ne morem nikamor, ker vsak dan delam in mi služba enostavno ne dopušča ;(

medak ::

pa ves ti da bi mogu bit en teden na terenu da bi preslatal vse kamor bi lahko vtaknli to skrinjico.

Laufman ::

pa nisam ti ja kaskader, da stojim 15 minuta:)

tajfi ::

če je kdo zato da gremo na tern sem jaz a gre še gdo?????
;)

medak ::

mislis da ni prezgodaj se?

Tilen ::

Saj, eni bi radi, da vam skatlo doma v hladilnik nastavijo. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

claudy ::

Jaz msilim da 1 teden ni dovolj, da bi vse preiskali in to mi je razumljivo ... samo ne razumem, ali tukaj samo razpravljate kje bi lahko bilo ali greste tudi v avto in pogledat tam kjer se vam zazdi, da bi lahko bilo. Domov nam ne bo nihče prinesel tega čeka. Sicer pa še vedno ni jasno ali so ga res včeraj našli ali ne !

medak ::

glej recimo soline.
to je tolk velko da bi se mi spekla glava preden bi pogledal tretino vsega.

claudy ::

Če pogledate debate na tem forumu, ki je potekala lani, lahko opazite da so nekateri uporabniki že nekje na začetku trdili, da je ček sigurno v Planici. Ampak kljub temu, da so bili prepričani, se niso tja odpravili pogledat. Potem ko sta pa dve mamci le našli ček - in to res v Planici, so bili pa vsi pametni in so pisali, ja saj sem vedel in to ... letos bo pa isto !!!!!!!8-O

tajfi ::

ja nč medak povej od kje si pa se dobiva in greva v akcijo s puško na rami. drugi pa naj razmišljajo na netu. jaz imam približno 150 km. do tebe8-O

claudy ::

:D :D :D Tajfi, to bo tudi nekaj, jaaaaa In kaj boš s puško? Za vsak slučaj, če ti nekdo spizdi ček pred nosom, da boš z metkom vse rešil hahahaha? Hecam se .... :\

medak ::

ja jz sm iz pirana(fiesa):>
nimam avta, poleg tega da mam ta vikend maturo me se kolo zajebava:>
tko da upam da bom ju3 zjutraj sol pogledat v soline.
mal sm razmisljal o tem solitru(ce je kaka povezava) in se mi zdi da bi lahko blo kej na barju.

Tilen ::

Na koncu bo ze tolk krajev omenjenih, da bo enostavno moral nekdo zadet. Nekako tako kot horoskop. Za en dan mas xx razlicnih. En ze zadane :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

claudy ::

Medak imam jaz avto in še ženska sem, me ženske pa imamo nos za take reči ;) haha
Javi nam če si kaj pametnega našel na solinah ;)

tajfi ::

ne ne jaz pa to dvomim ni barje.zapomnite si to majhno kljuse velika moč to je bistvenega pomena v tej igri in barje nima veze stem:\

medak ::

ja sej preko tega sm prsu do barja-krpan je vozu soliter-in soto so na barju kopali kot surovino za soliter:>
sam ne vem pa kaj bi blo uno z drevesom. da je pod njim.
res je da je bil enkrat rudnik v neposredni blizini solin, sam ne vem ce je lih to misljeno

ajtak1 ::

jz mislm da bi blo treba vse povezat mau bl z asociacijami
««
5 / 75
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čeki (izplačila)

Oddelek: Loža
51358 (625) MartinKrpan
»

Nauki in navade v RKC, njeni pripadniki in sveto pismo

Oddelek: Problemi človeštva
453820 (2782) Saladin

Kdor išče, ta najde 10 milijonov! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47542751 (20430) OmegaBlue
»

Kaj potrebujem, za nakazilo iz tujine...

Oddelek: Loža
116020 (5898) madmitch
»

$

Oddelek: Omrežja in internet
201459 (1277) eiht

Več podobnih tem