» »

$

$

teac ::

No, saj vem da je ta tema že bila enkrat, samo je ne najdem več.
V glavnem, mam stran, pa me zanima, al je že kdo kaj zaslužo z oglaševanjem na svoji strani. Pa naj mi pove nekaj strani (pa dobrih, ker takih povprečnih poznam mali milijon). Torej zanima me zaslužek z bannerji.
Če pa ma kdo kako idejo kako še zaslužit s stranjo, pa naj mi pove!
LP:D

Dalmatinc ::

Teac kolk ma ta tvoj "big" stran prometa na dan !:8)

teac ::

Sploh ne gre z obisk al pa za dnar. Rad bi samo videl, al se sploh da kaj zaslužit z temi bannerji al kaj!

teac ::

Pa kaj bi zdaj moral met 1000 ljudi na da gori al kaj da si bi htel gor postavit bannerje. Če nimaš kaj pametnega za povedat, bodi rajši tiho! Ne pa kolko ma moja "big" stran obiska! Sploh ni važno. ;((
Če ti povem po pravici, sploh ne vem! Odkar mam stran- 2 meseca, sem imel 8000 obiskov(to je obiskov na index stran, ne pa še na podstrani)!

R0K ::

mislim da bi ti bili ti banerji samo v napoto od njih pa bi imel bol malo

teac ::

Saj zato pa sem tukaj vprašal za mnenje, če se jih sploh splača postavit na stran. Ker če ne....

lordgreg ::

hja lej.. zadeva je sledeča:

dokazano je, da bannerje dimenzije 460x88 klikne približno od 0.5 do 1.5% ljudi od kolikor jih pač imaš. tako recimo, če imaš 1000 ljudi na dan, ti jih cca 10klikne na banner, če je le-ta na vrhu strani.

S tako zadevo se da zaslužiti.. in kaj je cilj do uspeha? kaj misliš? prijaznost, redno osveževanje,...

Sam sem imel v lasti domeno mirc4u.com s katero sem s takim bannerjem zaslužil 41USD v treh dneh.. sedaj pa računaj

teac ::

A pa si pol kdaj videl teh 41$???

R0K ::

glede teh cekov sem videl veliko strani kjer so bile slike cekov ki so jih dobili v slovenijo

teac ::

Hja, slika......kaj pa $$$!!!

R0K ::

to je pa druga stvar:D

abcde7 ::

Jest pravm-> reklame na domači strani sucks-> razen, če ti kej plačajo!

p.s. Hvala teac k s mi povedov za fifo konc tedna jo grem igrat prot frendu!:))

lordgreg ::

AMD..

ček sem videl!!! prišel pa je iz bostona. na banki so potrebovali cele 3/4 ure, da so preverili ali je ček veljaven. prvič sploh so videli takšen ček, pa so me meli za gumpca!

torej.. glede interneta in denarja je tako... pravilo:
denar leži na tleh, samo pobrati ga je treba.

saj vem, to ne velja samo za net

Elemen_T ::

Oglaševanje z običajnimi bannerji počasi propada...v bistvu niso nič vsiljivega...sam skoraj vsak ki ga vidi (če sploh ga) nanj ne klikne..pač zarad tega ker veš da stvar verjetno ne bo zanimiva...

Boljše je plačilo na prikaz kot ga ponuja Httpool :)

lp

R0K ::

ce bi rad kaj zasluzic (kaksnega presirna) bolse, da sprejemas maile, tko kot jz

jeti ::

za maile ti bolj malo plačajo (ali pa ne? pozna kdo kakšno podjetje, kjer s eprejemanje mailov splača?).

sicer sem pa že dobil ček, 10 jurjev je blo, to je s tistimi paid for surf servisi. V banki niso komplicirali, vnovčenje čeka s pologom sem opravil v 10 minutah.8-)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

blue96 ::

jo, ce mas vec kot 1000 userjev in obiskovalcev na dan, ti se jerovsek v sparovcek pomoli kaksen kovancek, a prov! stavim!:\:\

no ampak pot do tolikih obiskovalcev je dolga, res!;((8-O
.

eiht ::

jst zasluzim mesecno priblizno 200 U$...verjemi al pa ne...imam pa dnevno priblizno 2500-3000 obiskovalcev

PaJo ::

Hm... kaj te mas za eno stran? Ker mas kar visok obisk:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

lordgreg ::

z bannerji se da zaslužit! že res, da je procent klikanja še bolj padel, vendar so se brihtne glave interneta odločile spremeniti (povečati) dimenzije bannerjev, tako, da bodo še bolj vsiljivi..

mimogrede.. koliko pa da httpool na prikaz?

eiht ::

Pajo: www.angelicscans.com (za scan collectorje...SCP, SWA; SNF, SWD....)...v glavnem uporabljam pa dva spoznorja :
1. enga, ki placuje za pop up window 0.35 centa (sam pr 3000 obiskih je to 4-5 dolarjev dnevno)
2. enga pa za sign up program k mi placa 15 dolarjev za vsakega obiskovalca ki se preko moje reklame prjavi za njihovo eroticno stran (do zdej mam v aprilu 8 sign upov kar znese 8*15=120 U$)....ampak to je se malo...tisti ta pravi mojstri majo ene 5-10 sign upov na dan

ce ces malo vec zvedet o webmasterjih, ki sluzijo ti svetujem da obisces naslednji forum na katerem se lahko marsikaj naucis
www.gofuckyourslef.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačljivi oglasi na svoji web strani

Oddelek: Omrežja in internet
154308 (2496) slovenec_89
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453322 (2543) fahrenGONE
»

Hočen zaslužit s bannerji!

Oddelek: Omrežja in internet
261663 (1352) rc-car
»

CentraIprom

Oddelek: Omrežja in internet
211817 (1566) freejack
»

Bannerji?

Oddelek: Omrežja in internet
241784 (1512) Misak

Več podobnih tem