» »

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

««
4 / 75
»»

malecke ::

Glede namiga :Sreča je rdeča, se strinjam s tem,da lahko rdeča barva pomeni marsikaj-prej kakšno manjšo lokacijo,kot večjo. Če ste bili pozorni ,je bil v Slovenskih novicah takrat,ko je bil objavljen prvi namig, omenjen članek lanskih najditeljev. Ček so našli v RDEČI ŠKATLICI in tudi pod to njihovo sliko v časopisu je pisalo, da so srečni najditelji našli ček v rdeči škatlici. Tako da menim, da je čisto možno, da bodo tudi ta ček dali v enako škatlico.Lp

MTm2H37rqt7B ::

Da stejejo stopinje... je mozno da je kaksen klanec? Ko gres v klanec gledas v tla;)

claudy ::

Hja, vse je možno ... rdeča barva oz. ta namig ne pove ničesar. Pa kaj bi ugibali, počakajmo še nekaj dni in nam bo vsem vse jasno. Je pa res, da če samo razmišjamo, denar ne bo pristal v naših rokah. Treba se je vsesti v avto ins e peljat od enega kraja do drugega. To se pa kakor sem opazila, nobenemu ne ljubi, kjane?

medak ::

kolk namigov pa bo še?
a ta danes ki je 5. velja zže za ju3 al ne?

greg05 ::

sej vem da sm pokvaru zadevo
miljončki so najdeni, ravnokar sm pršu iz trojice, gor je blo še pet folka, vsi obupani, zadevo je pol ure pred nm najdla družina iz tržiča! preklinjam ................

cnZz ::

hja men pa 2 mesta prideta na misu
prvo je nek na primorskem tist de mors klecat de poberes mrbit res koples mrbit u vodo gres rdeca barva tera rosa vina (primoska) tisto kljuse mi pride na misu ferari majhen znak velka moc. turisti skoz hodjo u mivki se vidjo stopinje
druga je pa postojna tisti kamni so bl rdeci martin krpan tud so turisti tm pa to
no sj lah pa de strelam nekam u prazno:D
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

claudy ::

Ja kje ste pa pravzaprav videli ta 5. namig? Čudno se mi zdi, da bi en dan prej že objavili namig za naslednjo številko Slovenskih novic. S tem si ne bodo povečali naklade :) Hmmmm jaz sem zasledila, da bo vsak dan po 9.uri napisan namig dneva, vi pa že veste kaj je namig za jutri ... tukaj mi to ni ravno najbolj jasno...

medak ::

greg05: a ti to res?

Morfejus1 ::

Mogoče pa štejejo stopnice?

greg05 ::

edina vrjanta je da so nas pretentali, vsi so se veselil sam noben ni vidu da bi mu kdo kej u rokah, sam bli so pa res veseli tko da mislm da so najdl pa koj skril u žep! gor so tko ene ruševine pa en spomenik na njem neki piše, z rdečo je popisanga kr neki zidu in spomenika tko da pomoje je to to!

malecke ::

A mas kaksno dokazilo,da je bil ček res najden in opiši kje je bil skrit(kaksna slika al kej takega)?

greg05 ::

prisegam

claudy ::

GREG05 a ti malo zaje*avaš, ali kaj ..... mislim HELOOOOOOOOO .... danes je 4.dan, zunaj tema, na TV SP v nogometu in ti meni, da so našli pred pol ure ali nekaj takega na Trojici ček ... msilim, ne verjamem. Imaš kakšen prijemljiv dokaz ali samo mešaš štrene ;((

medak ::

kolk pa je biu velik ček v prvi varianti?

greg05 ::

nimam dokaza žov, sam je pa en zavzet tip z ljublansko registracijo vse možne kotičke poslikov, tko da če bo prevara se bo pojavu on s slikami sm se zmenu! je pa še tko da je blo gor že dost skal premetenah tko da so mogl bit eni gor že velik prej popldan, zato sklepam da so nas uni mogoče nat...ili!

claudy ::

Mah dejte noooo, ne verjemite vsemu kar zasledite na takih forumih. oz. ne morete it takoj za besedami enega posameznika, kjer ni dokazov, kjer je samo beseda Prisegam ali nekaj takega - kot je napisal ... jaz tudi prisegam, da imam ček pod tipkovnico :) :P 0:) ;(( >:D ...

greg05 ::

če bojo najditelji iz tržiče družina, oče, mati in sin blond las, lastijo si opel vektro, sive al pa bele barve, avto je bil ful omazan ker je do gor tko ene 20 minut makedama!
pol mi vsi dolgujete po 1000 sit, ker ne vrjamete!

Storm ::

Mimo se pelejo turisti....
Markec The Great

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Storm ()

whatever ::

claudy: tudi lani je en v enakem stilu napisal na ta in še en drug forum, ko so pred njim našli ček v Planici. Tako da je možno, da govori resnico. En mora poklicat na uredništvo Slovenskih Novic, da bomo vedeli zagotovo.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

claudy ::

No, saj je vse možno ... samo ti v bistvu če prav razumem, NISI PREPRIČAN, da so ček našli. Videl si tam to družino, nekaj so se veselili in sklepaš da je to to. Nisi pa SIGUREN da je sedaj ček že odkrit in da je s tem igra končana ... ali kako ... sicer pa Kdaj potem objavijo, da je 10 milijonov najdenih? Takoj naslednji dan, ali bo to znano šele ob zadnjem namigu ...:\

whatever ::

Objavili tako zgodaj ziher ne bojo. Se pa da morda to informacijo izvleči iz njih, če bo kdo poklical.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

LapD ::

Ne mi rečt da je blo res na Trojici k tko pred nosom pa še nism meu 10mio ;(

Amare ::

Jaz še vedno dvomim....

claudy ::

Whatewer; ja, možno da tip res govori resnico, sem šla pogledat na lanski forum, ko so tistemu pred nosom dve ženski speljali ček.... ampak še vseeno ne verjamem 100%, ker se mi zdi v teh 4 dneh malo prehitro in premalo informacij. LAani je bil ček najden na koncu, tako da .... vse je pa možno no ... sicer se pa moj dragi ne more sprijaznit s tem (če je to res na Trojici), kajti že cel dan mi bluzi o tem, da je prepričan v Trojico in se je imel danes namen tja odpravit, pa mu ni zneslo. Huuuuuuu - le zakaj ne podarijo teh milijonov enkrat na mesec, ne pa na leto :(

Storm ::

S tole Trojico me bega predvsem zadnji namig, da mimo hodijo turisti prebirat stopinje, se ne sklada a ma nikakor!
Markec The Great

LapD ::

Se popolnoma strinjam. Tuki če pride ljubljančan je že vanzemaljac :D. Razn če so vsi domači pohodniki mišljeni kot turisti.

whatever ::

Ja, pa tudi preveč očitno je... vsak lahko izbrska da je na Trojici že če vpiše 4. namig v katerikoli iskalnik na netu. Juter bo nov namig, pa bomo videli. Morda je res fora v teh senzorjih za temperaturo, kajti po SSKJ je hoja "Ubiranje stopinj" in ne "PREbiranje stopinj".
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

claudy ::

Eeeee točno to sem hotela povedat ja, preveč očitno je in potem to ne bi bilo zanimivo, zato ne verjamem ravno najbolje ...

LapD ::

Po drugi strani je pa recimo, da je tako malo turistov oz. prometa, da vsak ki pride še vidi stopinje in ni dobro shojena pot. Mah nam več razmišlu sploh :D

claudy ::

men so se že možgančki začeli kisat odkar sem se zbudila razmišljam samo o tem. Mogoče se mi pa sanja to noč.:P

trojica ::

Naša družina je tudi danes dopoldne prišla do zanimivih zaključkov in sicer da četrti namig pelje na sveto trojico nad pivko kjer je bil rojen Martin Krpan. Že ob desetih smo prečeselai nesrečno trojico in jim preobrnili vsa svetišča kjer so< ležale rože v zelenih podstavkih premaknili okolico mlaja in križa (odmaknili veje smrek) prečesali v kompletu na novo postavljeno "mesto", katero je še v fazi gradnje, našli tinto pod spomenikom svete trojice pogledali v nabiralnik prevrnili vsak kamen in od miljonov niti m. Imeli pa smo lep pogled, ki nas je stal ran in časa katerega bi bilo pametneje porabiti za delo. Lep pozdrav vsem in srečno:( ;(

LapD ::

Zgleda da bo potrebna nova knjiga v nabiralniku glede na količino današnjih pohodnikov :)). Ste pogledali tudi jaso malo nižje? Po kateri strani ste šli ali ste šli kar z avtom do vrha?

trojica ::

pogledali smo vse nižje tudi domnevno staro vas ki naj bi bila nižje in porušena bilo nas je pet in porabili smo štiri ure od 10 do 14. Za podpise nismo imeli časa tako da se lahko knjiga še naprej nemoteno uporablja

ql000 ::

Midva s punco sva tudi pravkar prišla iz danes tako popularne Svete trojice. Na internetu sva zasledila, da nej se nebi dalo z avtom priti do vrha, ampak nama dvema + moja sestra in njen tip, pa še poln berlingo, je ratalo prit z avtom na vrh. Res pa je, da sem druščino enkrat nagnal ven iz avta, da so šli rinit! >:D Ko smo prišli na vrh nismo bili sami, poleg tega pa je bil vsak kamenček trikrat okrog obrnjen. Ko smo se vozili iz hriba smo se vstavli pri vsakem kolu, ki je bil vsaj kolikor tolikor pofarban! :8)

Po mojem Sveta trojica še ni imela toliko obiskov kot danes! Aja, pa da ne pozabim, paketa z čekom nismo našli, pa tudi tista famozna familija iz tržiča, ki smo jo by'd'mimo srečali, ko smo se vozili gor na hrib, je res zgledala neki Happy, samo po mojem zaradi tega, ker so si mislili še ene budale!

Tist tip, ki je slikal 100/h sem bil pa jaz. Sem testiral 12x optični zoom na novem sony-ju:D :D :D !

LapD ::

Seveda se da z avtom na vrh, ker so rahlo uničili naravo in nasuli novo cesto ki pelje do vrha.

o mojem Sveta trojica še ni imela toliko obiskov kot danes!

Ko je maša jih je več :D

Anubis161 ::

5. Namig - Mimo vsak dan stopinje prebirajo turisti

Kaj pa če je mogoče skrito v cerkvi.. pa zato na kolena pa brez lopate (poklekneš pred oltar)

Zgodovina sprememb…

tajfi ::

ja nič miljonov ni treba bo it spat mogoče se jutri pojavijo spet na kakšni drugi trojici:P

krneki0001 ::

aljazh ::

Kaj pa grad Socerb na primorskem? Z njega je čudovit razgled na Trst, od koder je Martin Krpan tihotapil sol. Če prideš s slovenske stani (v 99,9% primerov) zaviješ desno, če prideš iz Italije (maloobmejni prehod) pa levo. Kraška zemlja je bolj rdečkaste barve, poleg tega pa je prvega maja tam že vrsto let tradicionalna proslava ob prazniku dela. Ne pozabimo tudi na rdeča primorska vina. Poleg gradu se nahaja tudi neka manjša jama, v kateri naj bi se nekoč prikazovala Marija (če se prav spominjam).

Soline po mojem mnenju odpadejo, kajti upravitelj ne bi nikoli dovolil, da bi se tja zgrinjale mase ljudi, ki bi obračale vsak kamenček in tacale po zaščitenih območjih. Poleg tega je to naravni park, v katerem gnezdijo nekatere redke ptice in tudi naravovarstveniki najbrž ne bi dovolili, da se ljudje prosto sprehajajo po solinah in strašijo ptice.

CWIZO ::

Ce slucajn se niso bili najdeni denarci:

je mozno da tale 5i namig namiguje na neke stenge, kjer je znano da stejes stopnice (korake). Vem da so nekje take stenge, sam se ne morem spomnit kje.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Morfejus1 ::

Sveta trojica je res priročen kraj za ček. Malo odmaknjen, ni veliko ljudi, ki bi lahko po naključju našli ček, povezan je za z Slovence zelo pomembno zgodovinsko osebnostjo itd., samo po drugi strani bi pa lahko na novicah tudi vedlei, da če bodo objaivli namig o malem kljusu, da bodo vsi takoj vedeli kje je ček. Tak da, bomo videli...

whatever ::

CWIZO ma dober point se mi zdi. Ka bo danes nov namig? Kako to, da sta bila včeraj dva?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

LapD ::

Včerajšnji drugi je ubistvu za danes ampak se je malo prehitro znašel na netu. Bo potrdil tisti ki bo kupil novice.

ajtak1 ::

http://www.slovenskenovice.si/kdorspeti...

kar se pa tiče, da tega da sta bili včeraj dve gesli, je pa fora verjetno v tem da ima časopis delo jutranjo in večerno izdajo... in tist k je dov gor ma verjetno večerno izdajo... kaj je zdej s tem so najdl al ne?

Morfejus1 ::

Slap Savica? Spomnim se, da sem tam neke stopnice štel.

Morfejus1 ::

Tis,t ki je včerja povedal 5. namig vejetno koga na Novicah ali pa v sami tiskarni pozna.

ajtak1 ::

a je kdo že poklicov na novice?

whatever55 ::

al pa če ej na internetu peti namig :\

ajtak1 ::

ne razumem tega da je na netu že peti namig???

ZLOky ::

««
4 / 75
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čeki (izplačila)

Oddelek: Loža
51362 (629) MartinKrpan
»

Nauki in navade v RKC, njeni pripadniki in sveto pismo

Oddelek: Problemi človeštva
453826 (2788) Saladin

Kdor išče, ta najde 10 milijonov! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47542906 (20585) OmegaBlue
»

Kaj potrebujem, za nakazilo iz tujine...

Oddelek: Loža
116028 (5906) madmitch
»

$

Oddelek: Omrežja in internet
201464 (1282) eiht

Več podobnih tem