» »

Unreal in GeForce

Unreal in GeForce

TheJack ::

Pred kratkim sem spet inštaliral Unreal (ne UT!), da bi jo znova preigral.

Nekako pa se mi zdi, da igra na mojem GF2 Pro ne izgleda več tako dobro, kot je na Voodooju. Na GF2 namreč zadeva teče preko DX-a, ne pa preko Glide-a, zaradi česar je grafika slabša.
Naložil sem tudi najnovejši popravek, ne pomaga nič.

Morda kdo ve, če se da za Unreal dobiti kakšen popravek, da bi igra na GF2 izgledala enako doro kot na Voodooju?

mobisuxguru01 ::

neko je nekoč razlagal, sicer za UT, da moraš v konzoli neke nastavitve spremenit, sam kere pa ne vem, tko da še mal na forumu vztrajaj pa velik sreče

lp

Jst ::

the jack: ne laufat unreal niti UT pod direct3d. Nastavi si rajši na OpenGL. poglej to sliko, tukaj lafua opengl.

Če je v unrealu isto kot v UT potem pojdi v konzolo in napiši preferences. tam najdi detail textures in daj na on. Če je isto kot v UT potem občuduj grafiko, če ne, pa še teži tukaj na forumu :))

aja, pa ne pozabi popravek za unreal naložiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

TheJack ::

Če hočem zadevo laufati preko OpenGL-a, mi javi ''illegal operation'' in se sesuje. Po pregledu tujih forumov nisem edini.

Hotel sem pravzaprav zvedeti nekaj drugega. Preceeeej časa nazaj je bilo v Slo-Tech novicah objavljeno, da se da dobiti patch za Unreal (se mi zdi da neuradni), ''ki tudi na nvidiinih karticah vključi vse grafične bonbončke, ki jih drugače vidimo le preko Glide-a''. ali nekaj takega.
Da bi šel to novico sedaj iskat, bi bilo brezplodno, saj je bilo to po mojem občutku (takrat sem imel še Voodooja in zadeva zame ni bila aktualna) pred več kot enim, morda celo dvema letoma.

Morda kdo ve kaj o tem?

Jst ::

Pod advenced properties najdi detail textures in jih vklopi.

Samo BTW Unreal in DX ne gresta skupaj.

Highlag ::

Obišči stran OldUnreal: Oldunreal

Od tam snemi datoteko: d3d1001-ogl2104.zip
Dobi še: UnrealPatch224v.exe, mislim da ga dobiš tudi tam.

Lepo sledi navodilom in Unreal čudovito deluje v OGL načinu in seveda tudi D3D. Ne vem sicer kako izgleda Unreal pod Voodoo karticami ampak z GF3 izgleda naravnost čudovito.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament

Oddelek: Igre
121643 (970) shadeX
»

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Oddelek: Zvok in slika
261886 (1251) R33D3M33R
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812587 (7647) R33D3M33R
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604449 (3723) Senitel
»

a ne dela to nekam preslabo?

Oddelek: Zvok in slika
161205 (872) njok

Več podobnih tem