» »

AOE2 z 8+ igralci?

AOE2 z 8+ igralci?

Dami ::

A se da to (al pa tud empire earth) špilat v mreži z več k osmimi igralci? Slišal sn tud da lahk v age-u 2 igralca špilata eno civilizacijo skupaj. Kako?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

c0Rp_ ::

mislm da bi se dalo tut 8+ igrat,sam bi mogu met edn ZLO močno računalo če bi po mreži igral.

Eno civilizacijo skupaj igrata 2 tako da sta v istem teamu,imata izbrano isto civilizacijo in isto barvo.

Dami ::

Kak se pa lahk več k 8 igralcev prijavi v igro, če pa so nastavitve sam za 8 igralcev??
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Simko ::

Da 2 igralca igrata isto civ. ne pomaga pri tem, da bo lahk oigralo vec igralcev, saj oba zasedeta po en slot za igralce....sta pac isti player.

Ne vem, če to gre....

Dami ::

Ja sej sn si mislu da bo tak. Super bi blo če bi se dal z 16 igralcev špilat pa bi bla po 2 skupi, torej 8 civilizacij.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

cahahopie ::

Si mislu "coop" oz. Cooparative al kaj je že. Njet samo 8 igračev lahko nabija Aoe2. Baje pa se je dobu en tak bug, s katerim je blo mogoče povečat št. igralcev (sem slišu). Sam prek Zone ni šlo. Sam neki problemi so bili zaradi barv in številk civ., ker tako so bili igralci v coop.

Dami ::

No, sej jst to ne rabim za prek neta, ampak za prek LANa. Dej probaj se spomnat kje bi lahk tak patch najdu. Nucam pa nujno!:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Left 4 Dead (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17313181 (2735) Horas
»

Civilization V (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015523 (9739) Morientes
»

Obstajajo še igra za dva igralca? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
518579 (5212) detroit
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472488 (1660) patriot10
»

Civilization III

Oddelek: Igre
331616 (1141) boha

Več podobnih tem