» »

po ponovni namestitvi winsov ne vidim vec drugega diska

po ponovni namestitvi winsov ne vidim vec drugega diska

nimitz ::

LP!!

Imam dva diska. Na prvem imam dve particiji. Na eni je na novo posnet windows, na drugem pa razna sara(filmi, igre, programi...). Na drugem disku pa imam dokaj pomembne podatke od brata. Po ponovni instalaciji ne vidim vec drugega diska. V device manager-ju mi disk pokaze, vendar v explorerju pa ne obstaja vec. Kaksen predlog kaj in kako?
S.E.A.L.

AndrewSmith ::

Desni klik na my computer-->manage-->disc management
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

nimitz ::

Ja to ms pogruntal. Na prvem disku mi pise recimo prticija NTFS, kolk je prostga placa in to. Na drugem mi pise pa Unallocated. Kako sem lahko unicu podatke na drugem disku s formatiranjem prvega? To mi ni jasno. In ali lahko mogoce te podatke dobim nazaj?

HVALA!!!
S.E.A.L.

dolenska ::

to tut men ni jasn. dlih zdele se ukvarjam s tem problemom. 200GB disk poln, pa bom zjebal vse podatke??????????????
kaj naj naredim?????????????????

nimitz ::

Ah, ja. Jst sm mel gor prblizno 150Gb posnetkov tekem, k rab brat za diplomsko narest. Tko da me bo verjetno ubil.:'(
S.E.A.L.

dolenska ::

jst se bom pa sal ubil. ker sm mel občutljjive podatke gor. mogoce bom kej rešu
bomo vidl

nimitz ::

Sam to me zanima, jst sem mel na disku same posnetke tekem. Zdej fajli so bli povprecno veliki po 900 mega in vglavnem *.mpg formata. Zdej a rabm kksn posebn program za recovery teh fajlov, al bo vecina programov, za data recovery nasla te fajle? Mi mogoce priporocate kksn dobr program?
S.E.A.L.

Sharkb1te ::

Sem imel isti problem, pa sem zadevo uredil s programom Partition table doctor. Na njihovi uradni strani lahko dobiš demo verzijo programa ( http://www.ptdd.com/ ) , s katero boš vidu da so particije diskih ostale nespremenjene, samo particij ne boš mogel popraviti. Lahko si registriraš program, drgač pa ga lahko dolpotegneš iz alternativnih virov.

LP

nimitz ::

Torej, preden probam popraviti particije imam se eno vprasanje. Ce s tem programom popravim particije podatki ostanejo na disku? Oziroma vsaj vecina? Aja, hvala za link.
S.E.A.L.

dolenska ::

neki me se zanima zakaj vraga se to sploh naredi. jst nimam pojma, saj sm ze velikrat in štaliral te zadeve pa nikol nobenih problemov, a zdej k pa res ne bi rabu problemov se mi pa to naredi. če ima kdo kakršno koli idejo zakaj se je to naredl mi povejte ker sm zlo firbčen in me zanima.
hvala

Sharkb1te ::

S tem programom so meni ostali vsi podatki gor (obe particiji na 160 GB disku). Nič se ni izgubilo oziroma zbrisalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD vgrajen, kaj pa zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10621971 (14680) MrStein
»

Problem z zunanjim diskom - POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6111837 (10807) Jerry000
»

Zunanji disk težava

Oddelek: Strojna oprema
234033 (4033) diative
»

Ne igrajte se s particijami!

Oddelek: Operacijski sistemi
282663 (1835) drejc
»

Partition Magic Pro; težava z particijo tipa PqRP

Oddelek: Programska oprema
171121 (956) _vrag_

Več podobnih tem