» »

Ljubitelji pikantne hrane

Ljubitelji pikantne hrane

««
23 / 29
»»

baco ::

[url=http://shrani.si/?1u/n2/3PiSHnAg/3/wp20...
Letošnja sezona dobra se končuje gledam kaj se bo sejalo v sezoni 2018.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: baco ()

Okapi ::

Ni ti ravno uspelo slike objavit;) Uporabi "url slike" - prvi link od tistih, ki jih dobiš na shrani.si.

baco ::


Pa , da vidimo. Sedaj se že puca.

baco ::

Par vprašanj... kako merite ph vrednost omak? Ko fermintirate odpirate ali vsak dan premešate vso vsebino? Hvala.

Baja ::

jaz pa bi se priporočal za kak kompleten recept za omako. ali pa link. sem nekaj iskal po netu pa mi je vedno manj jasno.

ja, zadnjic sem polomil eno vejo na lemon dropih in sem jo kar zraven v zemljo vtaknil. danes sem ugotovil da so na tej veji skoraj vsi čiliji zreli!?! bom v kratkem poskusil še kakšno polomiti pa da vidimo ;P

Okapi ::

Evo, tale veteran (moruga scorpion) je očitno preživel presajanje iz korita na balkonu v lonček in z malo sreče bo v 2018 imel tretjo letino. Prvo leto je preživel v lončku noter, ker sem ga prepozno posejal. Grmiček je bil hudo kilav in letina 2016 bolj borna, ravno dovolj za pokušino, in da sem lahko izmeril, da ima okoli 1,2 milijona scovillov;)

Letos spomladi je šel v korito na balkonu, se odlično razrasel in bogato rodil. Malo pred prvo zmrzaljo, ko je imel že skoraj vse liste uvele, sem se odločil, da ga je škoda pustiti zmrzniti, zato sem ga izkopal, dal v lonček, temeljito porezal in prestavil noter, kjer že veselo poganja nove listke.

koyotee ::

tomazic89 je izjavil:

Ce vam ni dozorelo ste prepozno sadili (morda celo v slabo zemljo) in prepozno dali ven.
Jaz kalim ze konec januarja, maja morajo na vrt in biti ze vsaj 10cm grmi. Letos sem prvic obiral nekje julija, je pa glavnina bila sedaj. September je bil res slab. 4 grme sem ta teden prestavil notri, da jih prezimim. Obrezal jih bom ko glavnina na njih dozori. Po mojih izkusnjah jih presaditev nic kaj veliko ne prizadane. Se jim pa 'zmesa' ko pridejo na toplo in meni se sedaj ti stirje grmi farbajo na polno.

Tudi ce je se vse zeleno ni panike. Lani sem tudi jaz zamudil in sem jih obiral 15 novebra v dnevni sobi =)


Eh nič ne boš zgubil, če jih kališ vsaj en mesec kasneje. Če so že preveliki glede na lonček pol rabijo malo več, da speljejo, ko jih presadiš na vrt. V treh mesecih pa zrastejo precej več kot 10cm, če jih imaš pod lučjo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

Okapi je izjavil:

Evo, tale veteran (moruga scorpion) je očitno preživel presajanje iz korita na balkonu v lonček in z malo sreče bo v 2018 imel tretjo letino. Prvo leto je preživel v lončku noter, ker sem ga prepozno posejal. Grmiček je bil hudo kilav in letina 2016 bolj borna, ravno dovolj za pokušino, in da sem lahko izmeril, da ima okoli 1,2 milijona scovillov;)

Letos spomladi je šel v korito na balkonu, se odlično razrasel in bogato rodil. Malo pred prvo zmrzaljo, ko je imel že skoraj vse liste uvele, sem se odločil, da ga je škoda pustiti zmrzniti, zato sem ga izkopal, dal v lonček, temeljito porezal in prestavil noter, kjer že veselo poganja nove listke.



Daj mi nekaj razloži, prosim: za prezimit so dve variante:
- nekje okoli malo nad 0 stopinj
- v stanovanju na nekje 23 stopinj

Jaz bom vsekal tole tadrugo varianto.
Kdaj moram porezat?
Ker trenutno zadeva še kar cveti (in rodi). Vidim pa, da poganja nove zalistnike.

Spraševal sem že na FB, pa mi nihče ne odgovori.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Okapi ::

Ne vem, če je kakšno pravilo. Jaz to delam "od oka". ;) Lani je bil ves čas notri, in sem ga porezal, temeljito, januarja letos, ko so dozoreli še zadnji čiliji na njem. Če pogledaš na sliko, je tisti navpični del stebla v sredini, na vrhu odrezan, vse, kar je bilo letos februarja. Vse stranske veje so zrasle kasneje, v letošnji sezoni. Ampak sedaj sem ga moral porezati novembra, ker celega grma nisem mogel presaditi v lonec in prestavit noter, pa tudi hlad ga je že močno zdelal. Mogoče bi ga moral kvečjemu še bolj porezati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Baja ::

če so na toplem, je po moje vseeno kdaj jih porežeš (mogoče tudi ne?). drugače jih porežeš preden jih daš na "hladno".

jaz sem letos enega v teglcu porezal, ker je na toplem, je seveda takoj začel poganjati. tega bom kar pustil da rase. drugega sem presadil letos, tega sem pustil neobrezanega in bo verjetno tak tudi ostal. za probo.

sem pa letos obrezal tudi zunaj 2 grma in ju na debelo ovil z neko kokosovo odejo, namenjeno zaščiti drevja pred zmrzaljo. držim pesti :)

edit: ja, v teglu se mam 2 bolivian rainbowa, te bom verjetno tusi pustil neobrezane, ali pa bom jih samo malo pristrigel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Ribicija ::

Jaz že 4 leta prezimim nekaj sadik na hladnem in srednje svetlem prostoru. Odrežem cca 2/3 sadike ostalo pustim. Čez zimo zalijem enkrat na 10 dni. Enkrat v začetku marca pa grejo na toplo in svetlo mesto in se začne :)

FireSnake ::

Torej: za zdaj še lahko pustim, da to ocveti in rodi.
Poglodam pekočo robo in nekje konec januarja porežem (nekaj listja pustim, da zrasejo novi zalistniki).
Tako bom nekje marca imel že kar vredu razraščeno zadevo.

Sounds like a plan?

P.S. Gre se za red habanero (čoko še poglodam, kar je pa več pa ne, hvala)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

m0LN4r ::

Vem, da sem ze enkrat prosil, ampak je bilo mogoce malo prehitro

Kdor bi mi poslal nekaj semen mi naj napise ZS z ceno, seveda placam (paypal).

Zelje so tiste mocnejse sorte, ni tako vazno katera, naj bodo semena samo posortirana po barvah.
Imel bi eno rdeco (recimo reaper, jigsaw, pheno, panter),
eno rumeno (recimo 7 pot al moruga yellow),
pa eno zeleno (recimo habanero al bhut)

Napiste kaj bi dali za koliko, pa lepe praznike.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

FireSnake ::

Jaz ti lahko pošljem habanerota.
močnejših nimam (še to je za mene maksimum).
Cena je sitnica, poštnina + eno pivo.
Edino: zeleno? Habaneroti so čoko ali rdeči (so tudi drugi, a jih nimam).

Glede prezimovanja mi je penis pepper odgovoril kar sam, saj je začel iz vseh zalistnikov na novo poganjati.
Tako mi ni ostalo drugega, kot obrezati (če mi bo zneslo, bom dal sliko gor).

Prav tako je habanero, po malem, tudi začel na novo poganjati.

Počakal bom, da trenutni plodovi dozorijo, potem bom pa porezal stare vrhove (tiste vrhove, ki niso imeli sadežev sem pa že porezal).

Upam, da sem naredil prav :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

m0LN4r ::

Moj edini preziveli chili sem presadil iz vrta v dnevno, konkretno porezal.
Cez en mesec je pognal, ko da bi bila pomlad. Nato sem ga prestavil v predprostor bolj proti severu ca. 5 stopinj ma zdej.
Upam da ga nisem ubil.



Prvo polovico sem poskusil susit v pecici, tako da sem nastavil na 50C izklopil in cez par minut dal not in ponavljal vajo.
Totalno nezadovoljen z rezultatom, vonj po zazganem in prevec zajebancije.

Drugo polovico pa sem dal v mrezo za pomfri obesil nad radiator, zravn radiatorja pa se kalorifer. V enem dnevu se je posusilo na crispy suho brez tistega zazganga vonja.

Ciscenje z golimi rokami je pa samomor, drug dan pri tusiranju me je vse peklo, da sn se skor zjokal. V sluzbi sem se pa za oko poslatal...
Sele 2 dni pozneje vec ni peklo pod nohti
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

FireSnake ::

Ne, nisi ga.
Samo zalivaj ga bolj poredko (ker verjetno ne žene več).

Toliko vem, več pa ne :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

koyotee ::

 Sezona se je začela :) paradajzi malo prehitevajo

Sezona se je začela :) paradajzi malo prehitevajo

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

omni-vor ::

a jih kdo od vas morda goji pod ledicami?

koyotee ::

omni-vor je izjavil:

a jih kdo od vas morda goji pod ledicami?


Ni računice, samo dokler jih ne prestavim na vrt.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

FireSnake ::

Jaz sem dal habanerote v zemljo šele pred par dnevi :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Tarzan ::

omni-vor je izjavil:

a jih kdo od vas morda goji pod ledicami?

Samo dokler ne gredo ven, v začetku maja enkrat.

Nisem še posejal nič. Ne vem kaj čakam. :D

Furb ::

@koyotee

Kaj pa je ta "gobica" iz katere rastejo? Kje se dobi, kako deluje?

koyotee ::

Furb je izjavil:

@koyotee

Kaj pa je ta "gobica" iz katere rastejo? Kje se dobi, kako deluje?


To je kamena volna, jaz sem nabavil tukaj https://www.hempatia.si/pladenj-150-roc... to je pač samo medij za rast namesto zemlje, ni packarije in veliko manj prostora zavzame. Na sredi so luknje, da se lahko voda odceja. Ko vidiš da so korenine pri robovih lahko ali presadiš v večje kocke ali pa direktno v lončke in zemljo. Jaz to letos prvič tako delam in je brez problema.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

shotalick ::

koyotee je izjavil:

Furb je izjavil:

@koyotee

Kaj pa je ta "gobica" iz katere rastejo? Kje se dobi, kako deluje?


To je kamena volna, jaz sem nabavil tukaj https://www.hempatia.si/pladenj-150-roc... to je pač samo medij za rast namesto zemlje, ni packarije in veliko manj prostora zavzame. Na sredi so luknje, da se lahko voda odceja. Ko vidiš da so korenine pri robovih lahko ali presadiš v večje kocke ali pa direktno v lončke in zemljo. Jaz to letos prvič tako delam in je brez problema.


Jaz sem tole gobico improviziral sam, in sicer od "skret" papirja karton, ga razpoloviš na polovico in imaš 2 "gobice". Vanjo natreseš zemljo in zasadiš. Ko se razmoči, bo začela razpadat in korenine bojo avtomatsko šle mimo. Potem vse skupaj flikneš v zemljo, tegl. To prakticiram že vrsto let...in je prov super.

Tac20 ::

Evo sem tudi letos zasadil, sadik je pol manj (in semena sem sadil mesec kasneje).

Vprašanje: Zelo se mi dopade okus Moruga Red čilija, ampak je enostavno premočan za normalno uživanje. Katere vrste so še zelo močne na okusu in podobnega okusa, ali je to bolj odvisno od svetlobe/pogojev.

Ima morda kdo 7pot bubblegum semena?

lp

FireSnake ::

Žal ti po okusu jaz ne morem pomagati nič, ker ne poznam toliko različnih sort.

Da ti je Moruga Red premočan ni nič čudnega. Jaz kaj več kot habanero sploh še nisem poskusil (razen čili Pip 12 in 15 omake).

Obstajajo pa tehnike, ki zbijejo moč čilija.
Prva metoda je, da se odstranijo koščice (žgejo, ko strela).
Druga metoda je, da se "zgladi" notranjost čilija (predrejo se mehurčki na notranji strani).
Poskusi to, pa poročaj.

Meni je po okusu všeč habanero.
Se mi pa zdi, da kaj je več sploh ni možno več okušat :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Tac20 ::

Habanero mi je bil na začetku zelo všeč, potem pa sem odkril še ostale vrste, in je res cela paleta teh okusov, mi je pa še vedno všeč habanero.

S temi supermočnimi čiliji ni tak problem pri omakah, ali pa so sušeni in zmleti, tam je doziranje bolj fino in okus dobis ni pa tok hudo pekoče. Druga pesem je pri svežih (kjer je ostrina res nora).

Zdi se mi da v centralni slo, niti ni takih pogojev da bi vzgojil res brutalno močne čilije (kot vrsta že) ampak da pa res doseže tiste skovile pa je druga pesem.

koyotee ::

Ja kot da če ma 1,5mio oz 2mio skovilov boš ti to zaznal :P
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tac20 ::

koyotee je izjavil:

Ja kot da če ma 1,5mio oz 2mio skovilov boš ti to zaznal :P


To ne, sem pa bral report za neko vrsto ki so jih gojili v isti državi ampak različni pogoji sonca, razlika v skovilih je bila skoraj več kot x2 (npr, 500k in preko mio).

Okapi ::

FireSnake je izjavil:

Žal ti po okusu jaz ne morem pomagati nič, ker ne poznam toliko različnih sort.

Da ti je Moruga Red premočan ni nič čudnega. Jaz kaj več kot habanero sploh še nisem poskusil (razen čili Pip 12 in 15 omake).

Obstajajo pa tehnike, ki zbijejo moč čilija.
Prva metoda je, da se odstranijo koščice (žgejo, ko strela).
To ni res, semena ne pečejo čisto nič. Res pa najbolj peče tisti del notri, na katerem so semena pritrjena.

Drugače je pa recept preprost - redčenje. Razredčiš peklenski čili z enim milijonom scovillov ena proti milijon in ga boš komajda še začutil.

Tac20 je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ja kot da če ma 1,5mio oz 2mio skovilov boš ti to zaznal :P


To ne, sem pa bral report za neko vrsto ki so jih gojili v isti državi ampak različni pogoji sonca, razlika v skovilih je bila skoraj več kot x2 (npr, 500k in preko mio).
Takšna razlika je lahko tudi med čiliji, ki so istočasno dozoreli na enem samem grmičku. Raznolikost je precejšnja in scovilli bi se morali načeloma vedno meriti kot povprečje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

m0LN4r ::

Evo, je kdo iz okolice Maribor MS ali Lendave in bi mi prodal enodve sadiki jalapenota, moruge in eno zivorumeno sorto?

Verjetno v sredo ali cetrtek potujem tam mimo...

Lp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

seba993 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seba993 ()

koyotee ::

m0LN4r je izjavil:

Evo, je kdo iz okolice Maribor MS ali Lendave in bi mi prodal enodve sadiki jalapenota, moruge in eno zivorumeno sorto?

Verjetno v sredo ali cetrtek potujem tam mimo...

Lp


Pomoje si že malo pozen :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

m0LN4r ::

Sem vseeno uspel nekaj dobiti, mogoce je kak mesec in pol prepozno, ampak ce bo topla jesen in prestavim nato v notranje prostore, bi nekaj moglo bit iz tega:



Kaj je boljse, ce jih imam na zgocem soncu ali pa v senci v tej vrocini?
Trenutno so od sestih zjutraj do treh popoldan na direktnem soncu.

Ful mi je zanimivo, da manj pekoce sorte rastejo pocasneje. Direkt po lestvici, je to vedno tako?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Tista slika je stara dobra dva tedna, tako so pa zle:


Edit: obratno, pekoce posaneje od manj pekocih
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Okapi ::

Pekoče sorte praviloma rastejo počasneje, imajo manj plodov in semen, so slabše kaljive ... Preprosto zato, ker se pač pri vzgoji teh sort gleda praktično samo na gene za pekoče snovi, vse ostalo je pa v drugem planu, ravno toliko, da rastlina sploh preživi.

m0LN4r ::

Kaj pa tisti mit o tem, da ce imas pekoc cili zraven paprike, da postane ta zaradi tega tudi pekoca?
A to res drzi ali je to mit? Sprasujem, ker me soseda grdo gleda in se boji da bo njena paprika zdaj cela pekoca.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Baja ::

mislim da drži, vsaj v povezavi s feferoni je preverjeno. jaz mam čilije ene 10m od vrta, do zdaj je bila paprika OK.

m0LN4r ::

Ampak potem, ce imam vec razlicnih sort preblizu se lahko zgodi da bo moruga manj pekoca, habanero pa bolj pekoc?
Naceloma se to bolj tezko zgodi, ce cvetijo razlicno ane?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Okapi ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj pa tisti mit o tem, da ce imas pekoc cili zraven paprike, da postane ta zaradi tega tudi pekoca?
A to res drzi ali je to mit? Sprasujem, ker me soseda grdo gleda in se boji da bo njena paprika zdaj cela pekoca.
To se lahko zgodi, zaradi križanja, ampak šele v 2. generaciji, če uporabljaš lastna semena.

Cvetijo v glavnem celo poletje, tako da to načeloma ne prepreči križanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

seba993 ::

koyotee ::

seba993 je izjavil:



Kaj je to zaen mutant?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

m0LN4r ::

seba993 je izjavil:



Lp,
zgleda kot kaktus :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

firbec ::

s čim, oziroma kako preprečujete, da vam živali ne uničujejo listov ali cvetov?
Sploh jih ne vidim, pa imam sfrezane liste, banda ušiva ;(

Tac20 ::

Meni je tudi neki požrlo eno rastlino, ostalo pa zgleda OK. Ne duha ne sluha kaj bi to bilo :D

Besna Glista ::

Vse odgovore dobite v FB skupini Čudoviti svet čilija :
https://www.facebook.com/groups/7424123...

kloko ::

Obema: polži verjetno, prehranjujejo se ponoči, podnevi dremajo v senci...

L.p., Kloko

Tac20 ::

kloko je izjavil:

Obema: polži verjetno, prehranjujejo se ponoči, podnevi dremajo v senci...

L.p., Kloko


skoraj sigurno ne polži, ker so čisto najvišji list, pa še v loncih jih imam, naredim danes kakšno fotko

m0LN4r ::

En teden od tiste objave zgoraj moram rect, da so se chiliji konkretno okrepili. Ocitno jim je tole vroce vreme z pogostimi padavinami super. Na enem celo mam ze 4cm velik chilli in se dva manjsa.
Edino ta najjace sorte so v zaostanku in se ne cvetijo oz. niti popkov ni videt.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

koyotee ::

Sej bols da ne cvetijo, ker pocasneje rastejo pol. Jaz morebitne cvetove tak čas trgam stran.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
23 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pekoča paprika -Chili

Oddelek: Loža
383411 (214) Roadkill
»

Hrana, ki je res pekoča

Oddelek: Loža
253254 (2506) dmok
»

Pekoče omake - začimbe

Oddelek: Loža
246263 (4689) satyr
»

Škodljivost pekoče hrane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5821881 (19788) ales85
»

Pekoče omake

Oddelek: Loža
2710360 (8090) JoeHunter

Več podobnih tem