» »

Hrošč v Thunderbirdu ali kaj drugega?

Hrošč v Thunderbirdu ali kaj drugega?

|Luka| ::

Moj primarni poštni odjemalec je skratka Thunderbird. Do nedavnega je dela bp. Sedaj pa po 10minutah javi da imam nov mail. OK, pogledam in predaj je prazen. Po 10 minutah pa spet in tako naprej...mailov ni, javlja pa da ima račun xxxx 1 nw email messages. Res pa je da imam nameščen tudi thundertray, ki mi skrije Thuderbirda v sistemsko vrstico. Zanima me kje je težava?

LP

Mowgli ::

Podoben problem sem imel sam. Mislim, da sem takrat le zbrisal in ponovno nastavil account, pa se je uredilo.

Čeprav sem, če se ne motim, ob pojavljanju problema preverjal tudi predal pri ponudniku interneta, pa tudi tja ni nič prišlo. Le obvestilo v Thunderbird???
Če je pomagal le izbris in ponovna namestitev računa ali pa je bilo kaj pri "ta velikih", še vedno nimam pojma.

Cofko Cof ::

Ja jz sm mev tud ta problem. Se mi zdi, da sm dav samo "Označi imenik kot prebran" pa je blo dobr.
Ars longa,vita brevis.

roscha ::

Preveri koliko pošte imaš v Inboxu. Mislim da so problemi ko poštni predal naraste nad 1 ali 2 GB. Pa tudi samo brisanje ni dost. Desni klik na inbox-> compact folder. To ponavadi pomaga.

|Luka| ::

Predal redno praznim in ni nič bolje. Sem pa "skompaktiral" in zaenkrat je OK. Bomo vidli ;)

LP Luka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273572 (18503) Matko
»

Zakaj Thunderbird ni resen odjemalec ...

Oddelek: Programska oprema
448960 (7929) enadvatri
»

Zasedanje prostora

Oddelek: Programska oprema
101300 (1114) kozjakovec
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363866 (2451) marsovcek
»

Thunderbird problem

Oddelek: Programska oprema
111956 (1751) amigo_no1

Več podobnih tem