» »

ISDN modem

ISDN modem

Tomi ::

Torej, kot že naslov pove, rabim predlog, kateri ISDN modem naj kupim, in to čimprej, ker linijo sedaj imam ( so me kar presenitili ).
Mora biti zunanji, ne predrag, in mora lepo delovati z WinXP, drugo pa niti ni tako pomembno.
metrodusa.blogspot.com

Thanatos ::

jaz mam ISDN I-Surfa in z novimi driverji dela ko marija, včasih imam povprečje DLjanja 7,5KB/s na eni liniji z GetRightom. Dobil sem ga od Telecoma ker nisem hotel Gigaseta. Link

DeLonghi ::

Skoda, da ne mores vzeti tudi notranjega...ASUS bi bil zakon zato-hiter in z zelo malim pingom.
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Tomi ::

Kaj zunanji ASUS pa ne obstaja?
metrodusa.blogspot.com

fictionel ::

kva pa praute na gigaset 3070?
namrec le-tega bom u pondelk dobu!

al se bom imu fajn al ne? :D

DeLonghi ::

To ne bi vedel; je pa res, da se nisem videl, da bi bil externi modem hitrejsi od internega ASUS

Nazadnje sem testiral ISDN, ki je bil v onem paketu pred novim letom, ko si dobil dva telefona...
Kolegu sem ga instaliral in zopet isto-na sosednji masini sem mu se dal ASUS int., in sem mu rekel, naj malo potestira (da se razumemo, on je amater)...sam mi je rekel, da je bolsa odzivnost na ASUSu kot na ext. ISDNju
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Tomi ::

Ja, jaz imam doma Gigaset 3070 in dela lepo.. Ko usposobiš gonilnike za WinXP, dela kot urca, prenosi do končne hitrosti ali pa vsaj 7,8 kB.
metrodusa.blogspot.com

DanKick ::

Tomi: kaj si mislis z izjavo "ko usposobiš gonilnike za Win XP..."

So problemi z inštalacijo Gigaset 3070 modema v Win XP sistemu ?!?

scenic ::

Tudi jaz imam notranjega ASUS sicer dela v redu pod XP-ji, ne morem ali pa znam ga naštelati na 128 kilo pa samo dva zelena kvadratka imam namesto tri.
Ali mi to lahko kdo pomaga.

Hvala

BoO ::

Še jaz bi nekaj vprašal.
Nameravam kupiti ISDN pa me zanima ali se splača vzeti paket od Telekoma ali ne. Če ja, katerega? Če ne, kaj potem potrebujem?
An approximate solution to the right problem is more desirable than a precise solution to the wrong problem.

Tomi ::

Ne, sama inštalacija je na easy, samo gonilnike moraš najti. Ene imam jaz na svojem serverju, če rabiš.
metrodusa.blogspot.com

scenic ::

Ja super, kako pa jih lahko snamem, lahko pa mi jih tudi mejlaš na:

scenic@volja.net

Hvala

rc-car ::

scenic: Jest sem mel isti modem. Moras nastimat tam pod propreties da ti obe linije uporabi. Ne vem kako se ze rece temu.. nek Multi.. in potem samo se 2. linijo obkljukas in voila :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tomi ::

Pojdi sem, potem pa shrani kot, pa je.
Ko boš nameščal, daj kot Dect base.
metrodusa.blogspot.com

BigFoot ::

scenic> meni je Asusov interni ISDN adapter delal normalno pod XPji
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

DanKick ::

Tomi: daj, povej kako se obnese kaj telefonija, priklopljena preko te bazne enote (analogni priključki,...).

Tomi ::

Pri meni doma dela vse lepo, imamo dva analogna priključka, oba na svoji interni številki, in dela prav kul.
Jaz sem zadovoljen..
metrodusa.blogspot.com

Tomi ::

Kaj mi sedaj priporočate?
I-surfa, ki je pri Telekomu še 15% cenejši, ali kaj drugega?
Pa še to, kje ga naj nabavim? De facto v Ljubljani, pa nekje blizu ( npr. Jae odpade, ker je predaleč ), ker nimam veliko časa pred četrtkom, ko je pa že malo pozno..
metrodusa.blogspot.com

akulp ::

Jest prodajam I-Surfa. Mail me!

akulp@email.si

Tomi ::

Ok, torej I-surf..
Kje pa si naj potegnem dobre gonilnike dol?
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modem isdn

Oddelek: Pomoč in nasveti
5740 (669) Tomi
»

Siemens ISDNmodem - telekom ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71240 (1122) -MiS-
»

Anologni modem +ISDN linija?????

Oddelek: Strojna oprema
161243 (1040) Tomi
»

I-SURF ISDN & WIN XP - Končno

Oddelek: Strojna oprema
61206 (1052) grizli123
»

XP in ISDN modem I-Surf

Oddelek: Strojna oprema
131815 (1543) JohnyB

Več podobnih tem