» »

Predvajanje .mov filma s .srt podnapisi

Predvajanje .mov filma s .srt podnapisi

muzičar ::

Imam .mov film in me zanima kako in s katerim predvajalnikom bi ga lahko predvajal s .srt podnapisi.

Za moderatorja:
Vsak lastnik copyright DVD-ja, ima pravico ta DVD pretvarjati v katerikoli format želi. Dokler to ostane pri njemu in vsebine le te datoteke vidi samo on ne krši nobenih avtorskih pravic, zatorej ne krši nobenega pravnega zakona.
Na forumu obstajajo teme, ki opisujejo postopanja do P2P, eMule, Torrent etc. programov, ki so nezakonite in terjajo veliko kazen.

#000000 ::

Probi VLC player oz. videolan LP

sverige ::

Instaliraj si program VobSub.
Nato daj podnapise in film v isto mapo z istim imenom.
Npr.: Madagaskar.avi
Madagaskar.srt
Zazeni film s pleyerjem kateri podpira tvoj format filma in podnapisi se ti bodo zaceli predvajat samodejno.
V desnem kotu ob uri se ti bo naredila ikonca (zelena puscica) ,takrat stvar deluje.
hej

Damjan Jagar ::

Pretvori si ga v avi, saj imaš vendar originalen DVD.
http://jagar.si

muzičar ::

Hmmm, .mov je kvalitetnejsi za moje pojme in imam doma že vse programe za obdelavo .mov-a tako da nima smisla iskat zdej .avi sploh pa ker se ukvarjam z obdelavo .mov-a in ga skusam izpopolnit.
Hvala obema. Deluje oboje

Cyb3r: saj ne ves kaj imam, mogoce imam original mogoče ne. Pravim samo da se to tebe ne tiče in ti nisi tu da boš rekel kaj imam in kaj nimam. Zato je bilo nekorektno to da si zaklenil prejsno temo.

Case closed

Damjan Jagar ::

Vsak zna sešteti ena in ena.
http://jagar.si

podtalje ::

Ker je tema zašla v vode razpravljanja o sami legalnosti posedovanja .mov filmov, sem moral na
žalost zbrisati kar nekaj objav.
Kdor želi razpravljati o tem, lahko odpre novo temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG 3D SMART TV in nedelujoči podnapisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
529267 (8061) ttommy
»

usb kljuci

Oddelek: Pomoč in nasveti
261988 (1171) T-Mac
»

Program za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
73154 (3154) Jakka
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525710 (13045) podtalje
»

quick time v avi format

Oddelek: Zvok in slika
51350 (1261) Dr_M

Več podobnih tem