» »

Program za obdelavo videa

Program za obdelavo videa

coldman ::

Kateri program bi mi priporočili za obdelavo videa. Poskusil sem že Vistin Movie Maker, ki mi ne podpira uvoza .mov datotek, se sesuva in pa Adobe Premiere Elements, ki pa ni ni preveč všeč pa tudi omogoča samo delo v PAL in NTSC resoluciji.

Potrebujem enostaven program, da lahko hitro povežem manjše filme posnete s fotoaparatom, dodam kakšen naslov, efekte - nič posebnega. Rad bi, da bi imel široko paleto možnosti za izvoz v poljubne formate, kvaliteto...

Hvala za nasvete

jan01 ::

Uporabi movie maker, potem pa s kakim drugim programom pretvori. Zakaj hočeš imeti v mov? Standrti so bolj avi, mp4, mkv, mpeg. Enostavno in veliko možnosti je s avidemux

Silvano ::

Jaz uporabljam Sony Vegas.
Po moji oceni zelo dober in enostaven za uporabo,...

dzinks63 ::

:)) Probaj z Ulead VideoStudio, dober in enostaven program za domačo uporabo, trial je 30dni .

coldman ::

.mov rabim zato, ker mi digitalni fotoaparat olympus shranjuje v ta format. Ko sem že pretvoril te filme v .avi datoteke mi jih je movie maker uvozil kot avdio datoteke in ne kot video datoteke. Drugače so se te datoteke pravilno predvajale v Windows media player.

jan01 ::

S čim si pretvoril te .mov filme?

coldman ::

S programom Movie converter V3 - freeware verzija - sem našel na netu.

Jakka ::

Mov v avi pretvori z RAD Video Tools. Potem pa sestaviš skupaj z Ulead VideoStudio, je primeren za tvoje potrebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne morem uvoziti .avi datotek v Sony Vegas 7.0

Oddelek: Programska oprema
362519 (2155) opeter
»

Program za urejanje videa.

Oddelek: Zvok in slika
1210692 (10112) gwertix
»

program za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
122887 (2641) vice boy
»

Izdelava filmčkov

Oddelek: Programska oprema
61979 (1886) MihaFirst
»

Software za obdelavo videa

Oddelek: Zvok in slika
112062 (1777) IceIceBaby

Več podobnih tem