» »

reciver SONY940 ali TECHNICS SA-DA10

reciver SONY940 ali TECHNICS SA-DA10

branko_bm ::

ni ravno stvar za na to stran, ce je kdo hud pac naj ne bere tega...
----------------------------------------------------

reciver Sony STR-DB 940-B ali TECHNICS SA-DA10???

Ima kdo izkusnje, znanje... vse informacije so dobrodosle, predvsem pa naj bodo prave in ne sparat z slabimi lastnostmi.

HVALA

Yurko ::

No, tut sam sem ravno nekje pred nakupom enega mid-range recieverja, pa naj povem par stvari. Ko sem se pozanimal pri prodajalcih in pa predvsem pri tistih, ki se na zadeve malo bolje spozanjo sem dobil od vseh sledeč odgovor: NE! kupuj Sonyja! WTF?! Mam doma skorej vse od te firme, pa še nisem bil razočaran.

No, pa sem se malo bolj pozanimal. Sonyji imajo vse polno dobrod (vse sorte digitalnih vhodov, veliko DSPjev, dot-matrix display,...) ampak popolnoma pa zahinavijo pri DTS (Surround) zvoku. Malo bolj naviješ feršterker, pa začne ojačevalec slišno šumeti. Pa to samo pri surround mode. V glavnem, enkrat v bližnji prihodnosti se bom tudi sam odpravil na kakšno testno poslušanje.
Malo pa si le preveri mnenja lastnikov na strani http://www.audioreview.com
Sam se odločam med Sony840DB, Onkyo575 in pa Yamaho 597 (vsi co cca istega cenovnega ranga 700-800 DEM pri švercerju).

LP, Yurko

miranpozar ::

Onkyo, definitivno... ostalo so same japonske plastične igračke. Če pa hočeš pravo kvaliteto pa se odloči raje za evropske ali ameriške izdelke.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

piko ::

Cim dlje od SONYja! Zvok über sucks! sem meu sonyja pa sm menjau za YAMAHO. Razlika je ocitna! Globji v basih, mehkejsi in bolj natancen v visokih tonih, ceprav rahlo temen zvok ampak naspram SONYju, cigar zvok je totalno "dolgocasen" je premija (ceprav se vedno daaaleč od dobrega zvoka!!!)

Kaiser ::

Uau piko, pa ti si mi pravi avdiofil8-O! A se kej bl na orto s tem ukvarjas?

piko ::

Sploh ne veš da maš doma slab zvok dokler ne slišiš boljšega! Simple as that! Mah, z leti postajaš vse bolj zahteven. To kar je pred dvemi dnevi špilalo super je včeraj špilalo zadovoljivo, danes, ko sem se zbudil pa totalna beda!>:D

gorenc ::

Ce mas dinar kupi Harman Kardon. Bolj tapoceni so recimo za sistem 5.1 model AVR 45 RDS (ca 1000DEM), AVR 65 (1300DEM), mal bolj drag kaksen 2.0&2.01 (ca. 11.000DEM:)), ce kupujes samo navaden stereo ojacevalec pa kaksen modelHK 650 (1000DEM), ce mas polne zepe kaksen POWERSOFT DIGAM 2000 (ca. 4000DEM),... na koncu pa ti se zmeraj ostane kaksen MARANTZ.
Aja ce mas bogatega strica (iz Amerike, Savdske arabije,...) si pa zazeli ojacevalec The Ongaku (ca. 60.000$ za borih 27W:))

mojsterpeter ::

ne kupuj technics, sony, philipsjst mam doma starejši Marantz (Dolby Pro Logic) avdio-video receiver, ki je bil v rangu 800-1000 DEM pa sem zadovoljen z njim, edino kar bi še kupil je Onkyo v tem cenovnem razredu, višje pač ne grelp Peter
ill communication

BlackHole ::

Sam sem veliko prebral, preden sem se odločil za nakup in sem tudi sam ugotovil sa Sony in Technics nista tisto ta pravo na področju receiverjev, vsaj po izkušnjah drugih. Sam se potem odločil za Yamaho RX 595a. Drugače pa je tudi Onkyo dober, baje.

BlackHole ::

Sicer pa pojdi na to stran. Tu boš izvedel vse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup A/V Receiverja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23547909 (29374) Anney
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634554 (17325) josko674
»

5.1 receiver in dva zvočnika?

Oddelek: Zvok in slika
122686 (2556) Trancedeejay
»

dvd player + receiver - najbolsi nakup za max. 120.000 sit

Oddelek: Zvok in slika
252188 (1795) AniMatic
»

RECIEVER - ojačevalec

Oddelek: Zvok in slika
131928 (1660) kuzifix

Več podobnih tem