» »

ADSL signal po ISDN kablu

ADSL signal po ISDN kablu

KaiV6 ::

Vem, da je naslov teme cuden .. zato pa je tudi cudno vprasanje ... torej imam en problem oz. dva.

Iz sobe do razcepnika in NTBA terminala imam 4 zile. 2 sta zasedeni z ADSL signalom, 2 pa sta free. Jaz pa sem se zdej spomnil, da hocem imet ISDN telefon v sobi, torej rabim se 2 prostovoljni zili. Seveda pisem tukaj, ker nocem vlec kablov po stanovanju tako, da sta mi ostali 2 vprasanji:

1. Ali je mozna nabava se enega racepnika in NTBA terminala ? Mislim , sta lahko dva NTBA terminala na isti parici ?

2. ISDN kabel ima 4 pine (Transmit Data +, Receive Data +, Receive Data -, Transmit Data -) jaz bi pa zdej vprasal ali je mozno speljat ADSL signal po nevem + paru pinov al pa + - kombinaciji brez, da bi bile kaksne motnje prisotne ?
No preden se odpravim testiranju sem mislil tukaj malo vprasat za kak info, ce se je ze najdel tak norec kot jaz in je ze probal to sceno :))

Vnaprej se zahvaljujem za odgovore,

Lp, Kai
<insert>podpis.html</insert>

KaiV6 ::

Ok, drugo tocko lahko crtamo... ob priklopi ISDN teleona, internet ne dela vec >:D .... :)) torej ostane vprasanje.

Ali lahko na eno parico priklopimo 2 razcepnika in posledicno 2 NTBA terminala ? :\
anyone ?

LP, Kai
<insert>podpis.html</insert>

Jan987 ::

pomojem bo najmanj komplikaci če nočeš vlečt kabla da internet spelješ brezžično!

SasoS ::

ne morš

Stratus ::

Ne moreš. lahko pa namesto telefonskega kabla potegneš UTP LAN kabel in ponucaš polovicoparic za ADSL polovico paric pa za ISDN
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 xDSL (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Omrežja in internet
1293161632 (13499) kixs
»

ISDN brezžični telefon

Oddelek: Strojna oprema
244631 (4326) Han
»

Nov telefonski priključek brez kopanja?!

Oddelek: Omrežja in internet
112698 (2698) jerry2000
»

Govorice o ADSL na analognih linijah resnične? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
674481 (3356) swar
»

poceni do kabelskega neta

Oddelek: Omrežja in internet
202778 (1976) Storm

Več podobnih tem