» »

Zaradi eMule/eDonkey/uTorrent/ipd povezava zmrzne

Zaradi eMule/eDonkey/uTorrent/ipd povezava zmrzne

keclap ::

Pozdravljeni!

Že kakšen mesec se mi dogaja, da po zagonu kateregakoli izmed zgoraj naštetih p2p programov povezava enostavno zrmzne. Nekaj minut je vse v najlerpšem redu (testi portov so ok, eMule ima HihgID, eDonkey že začne downloadati), potem pa nič več ne dela (Messenger se izpiše, upload počasi pade na 0, Mozilla ne najde nobene strani več...). Kar moram narediti je izklopiti router iz elektrike za par minut in potem vse s5 dela, seveda dokler ne zaženem p2p programa... :'(
Naj povem, da je pred tem vse delovalo normalno, nastavitve routerja so iste kot prej.

Ta problem sm zasledil že večkrat, rešitve pa na žalost še ne... :( Upam, da mi boste znali pomagati :))

LP

bekas ::

router ?

Gwanaroth ::

Ja, nedvoumno je router krivec. Verjetno imaš kakega tapoceni..

Nasvet: omeji število povezav v vsakem P2P programu.. Če imaš linksysov router, nadgradi firmware z dd-wrt, ali še bolje OpenWRT.
Lights often keep secret hypnosis..

keclap ::

Nekako dvomim v router, ker bi se ta problem pojavil že prej...? No, pa kljub temu->imam Netgear 54Mbps Wireless Router (WGR614), je ta tudi eden izmed tistih 'ta poceni'?

Aja, pa hvala za odgovor! :))

Jan987 ::

Pr men je bil isti problem in se je rešilo z zamenjavo routerja z malo bolj kvalitetnim

keclap ::

Nekako mi je uspelo rešiti težavo z upgradanjem firmwarea in omejitvijo dovoljenih povezav pri p2p... :)) Sicer ni ravno rožnato, ampak vsaj za silo dela8-)

Hvala vam za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
121032 (922) korošc
»

Kateri router?

Oddelek: Kaj kupiti
213664 (2822) nejck
»

ROUTER NETGEAR RP614 težave portforward

Oddelek: Strojna oprema
131649 (1471) skico
»

KATERI ROUTER? (4 računalniki, P2P)

Oddelek: Omrežja in internet
111223 (1011) Poldi112
»

Težave z routerjem LevelOne FBR-1405TX

Oddelek: Pomoč in nasveti
262304 (1974) boom-bar

Več podobnih tem