» »

Kupujem 1GB mp player za cca. 30k sit!

Kupujem 1GB mp player za cca. 30k sit!

mcemic ::

Zanima me kater mp3 player za to ceno se mi splača kupiti? Gledal pa sem že tega: http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
in me zanimajo predvsem mnenja uporabnikov, ki že imajo kaj podobnega.

Hvala za odgovore!

hooger ::

Tudi sam sem nekaj časa kupoval mp3 player in sem se odločal med tema dvema

Muvo
Sony 107

Sony ima sploh dobro porabo energije, saj zdrži do 70!!! ur. Ima tudi Atrac sistem, tako, da lahko na njega spraviš do 600 komadov. Dobiš pa ga v Avstriji v Niedermeyerju za 99€!!

pivmik ::

Jaz ti lahko prodam 4GB Creative Zen Micro za 43.000 SIT, je nov, zapakiran, neuporabljen, z garancijo in računom, kupljen v Italiji v nedeljo. Je ful v redu player, ima tudi FM radio in diktafon.
LP, Gregor GRE^

Calligula ::

Prodaja pa ga, ker je ful vredu pa fajn :D :D :D

pivmik ::

Kupil sem dva, zato enega prodajam(zapakiranega, neuporabljenega), drugega pa imam zase(ga uporabljam in mi je všeč).
V Sloveniji dobiš ta predvajalnik za najmanj 53.500 SIT (sicer 5 GB varianta).
LP, Gregor GRE^

planetparty ::

Ne nasedat Teacu, ker je zastarel model.

Mogoce dam ceneje za par K :P
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

LuGi ::

Ah ja 43k o_O oz 53 za novga o_O

Ipod ftw .. dam 10k vec pa dubim 30Gb (God bless america:P)

Sicr so pa v sloveniji cene mp3jev previsoke... :O

Porkadrek ::

Pa kdo rabi 30GB? Meni osebno je 512MB ravno prav, prov nič ne rabim 1giga. Maš potem vsaj selekcijo in veš kaj poslušaš, ne pa da nabutaš 5gb 128kb/s komadov gor in ne spreminjaš leto dni. Men je pa fajn; mam zbirko na pc-ju in potem na playerja naložim po mapah 100 komadov v 256kb/s ali 320 kb/s in poslušam, ko mi ne paše več daš gor druge izvajalce. Mislem res, ne razumem pred 3 leti je mel en 256mb player, pa vsi VAU, kok placa, zdej pa pljuvate po 1gb modelih???? HALO!!! To je delovanje medijev, ko ti vsiljujejo, da rabiš 4gb ali več, pa to enostavno ni res.

Raje dam 30 jurjev za 256mb model, pa da mi fajn špila, kokr pa da dam 50 jurjev za 4gb+barvni ekranček tehnološko liziko, ko ti jo vsak čifur pajzne. Dej, mal premislte ljudje.

BigFoot ::

^ Ja no vsak po svoje. Jaz svojega 4GB Nanota ne zamenjam za noben drug mp3 player.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigFoot ()

sportaš ::

Tule maš kr nekej telh predvajalnikov. JSt sem mel pred cajtom clo enga DIgitball, pa mi je bil kul k je bil aluminijast pa tenk & lahek, pa ful ma varjant direktnega kodiranja iz radia ali diktafona v mp3.

blackStorm ::

al pa da ti ipod korist še kot prenosni disk in da je neumnost da kupuješ kej druzga

planetparty ::

Http://www.directoryelite.com - Elite Directory


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175583 (31281) M.B.
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
293921 (2765) koyotee
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223958 (2999) zuzek
»

Predvajalnik ipod ali kaj podobnega

Oddelek: Kaj kupiti
202219 (1715) UNIVERZUM
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343613 (2818) w3t80y

Več podobnih tem