» »

Predvajalnik ipod ali kaj podobnega

Predvajalnik ipod ali kaj podobnega

mmaestro ::

Torej odločil sem se da kupim predvajalnik sam ne vem niti katerega bi, ker tega je tolk zunaj in ker ne spremljam tega zadnje časa nič kaj dosti ne vem kateri so dobri in kateri ne. Najbolj mi je znan ipod sam me zanima kakšne mate kaj izkušnje, zanima me kaj bi mi svetovali za tam nekje 70€. Zanima me če se mi zadevo splač kupiti npr prek ebaya al naj jo raje kupim v sloveniji?


Že vnaprej hvala za odgovore.

LP

MeGreat ::

ipod boš težko dobil za 70€...

mmaestro ::

Ja saj nisem rekel da kupujem točno ipoda pač pa predvajalnik za nekje toliko dnarja, ki bi bil za to best buy, tako nekako.

bluefish ::

seveda lahko dobi iPoda za 70€, in sicer model Shuffle. Drugače pa ti priporočam kakega Sony-ja ali Philips, ki poleg predvajanja glasbe iz računalnika podpirata še radio, diktafon,...

mmaestro ::

Zdaj sem malo gledal po ebayu in sem opazil da npr folk pri temu prodajalcu ogromno kupuje ta dva moela:

MP3 player SAN4
MP3 Player Pod SAO4

Takega sem našel tut na bolhi, tako da me zanima če ga kdo ima in kakšne ma kaj izkušnje z njim.

Ki sta tudi nekam poceni, kaj kaj mislite se splača to kupit al je metanje denarja vstran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmaestro ()

neres ::

http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_MP4/MTV_Player

So na Bolhi tudi že od 40€ gor... http://www.bolha.com/oglas2314388
http://www.bolha.com/oglas2296755

Nisem videl še nobenega v živo, ampak zgledajo zanimivi. Itak pa je več variant, tako da je najboljše da sam vidiš in sprovaš. V unem artiklu na Wikipediji piše da so tudi eni "fake 4GB", tako da pazi še na to.

Mene bi pri takih velikostih flash spomina precej zanimalo tudi kake so hitrosti prenosa preko USB, ker pri flash diskih so kdaj kar velike razlike.

GrimReaper ::

Mene bi pri takih velikostih flash spomina precej zanimalo tudi kake so hitrosti prenosa preko USB, ker pri flash diskih so kdaj kar velike razlike.

Imel sem 4 MP3/MP4 predvajalnike, Grundig, Philips in 2 no-name, vsi so imeli prenos okol 1MB/s, razen Philips 1.5MB/s, kar je počaaaaaaaasno.
Zdej sm pa dobil SanDisk Sanso m240, in ima hitrost prenosa okol 3MB/s, praktično ti skopira v sekundi en MP3.

tako da me zanima če ga kdo ima in kakšne ma kaj izkušnje z njim.

Ja, jest mam izkušnje s takim, vse je počasno, premikanje po menijih, preskok na nasledno skladbo, prenos skladb na MP3, trdi gumbi, 2.5mm vtič za slušalke (največ slušalk pa ima 3,5mm).

Quote iz Bolhe:
Data Transfer Rate: USB 2.0 480Mb/s max.

Nej grejo nekam s takimi podatki, to je maksimalna prepustnost vodila USB, če upoštevaš pretvornik 8, je to 60MB/s.
Od MP3 predvajalnikov noben ne dosega takih hitrosti, mislim da ima iPod Nano 5MB/s, ostali pa so zadaj.
USB ključi kot sta Patriot X-porter XT in Corsair Flash Voyager pa imajo veliko hitrost prenosa (32/33MB/s).

Jest sem za Apple, SanDisk ali Creative, ostalega bi se izogibal.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

mmaestro ::

Sem malo zdaj razmilil in mi je ipod shuffle ful všeč sam nekaj mu manjka, nima radija. Pozna mogoče kdo kaj takega ki je tut tako majhno in lahko ter ima FM sprejemnik?

bluefish ::

oglej si Sony-je, ki pa so malenkost dražji od 70€.

mmaestro ::

Torej verjetno bom kupil tega sonya, ki se ga na ebayu dobi že za okrog 50-60€. Zanima me, če ga kdo ima in kakšen je kaj zvok in kako lovi kaj radio.

Gledal pa sem tudi tega creativa pa me zanima katerega bolj priporočate.

Nekaj sem bral da je pri enih zvok preveč potihem, če kdo katerega izmed teh dveh ga prosim naj napiše kak komentar.


LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmaestro ()

uros678 ::

čuj, nimam teh o katerih pišeš, mam pa Hyundai 572V že en čas, in sn fullll zadovoljen z njim...

mmaestro ::

Če ima mogoče sonya me zanima, če se res ne da npr premikat po skladbah nazaj pač pa samo naprej, ker nekje sem prebral to pa me zanima, če je to res, ker če je je to zelo bedno.

LP

nejcek74 ::

Mene pri Sonyu moti software (SonicStage). Ne bere datotek, ki so na drugih računalnikih na mreži oziroma na NAS-u. Potem sem prestavil muzko nazaj na svoj disk, pa se mi je nič kolikokrat sesul program ko sem uvažal knjižnico v celoti. Sem porabil kar nekaj časa, da sem jo uvozil po manjših delih.
Sicer pa ima podobne štose tudi Apple. Imel sem shufla, pa sem ga raje podaril kot da sem se boril z iTunesi. Podobno bi naredil tudi s Sonyem pa je od punce in sem se take prisiljen zafrkavat z njim.
Je pa to čisto osebno menje, ker mene razbesnijo proizvajalci, ki te poskušajo prisiliti, da uporabljaš njihovo aplikacijo, čeprav ti ni všeč.

mmaestro ::

Ima mogoče kdo ta player. Bi prosil, če pove kako kaj dela, če se ga splača kupiti?

Isto me zanima za tega.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mmaestro ()

JutriPS3 ::

Ta na zadnjem linku je original Applov Ipod in ne kopija:)) Samo v opozorilo da ne boš misliv da boš dobil to kar je na sliki

;-) ::

Tile iz bolhe-predvsem prvi link, takega ma kolega to je totalna bedarija. Na začetku mu je delalo vse normalno, zdaj se pa neda več luč na ekranu sklopit pa skoz sveti...baterija drži eno uro. Nevem ali je pač smola al so vsi tile low-cost taki.

bluefish ::

če že hočeš za stvar dati 75€ kupi originalno stvar nekega proizvajalca. Tega denarja je namreč škoda za razne ponaredke, ki odpovejo takoj po poteku garancije ali še prej. Poleg tega pa se jih da dobiti ceneje.

UNIVERZUM ::

Da še jaz pristavim skledo. Tudi jaz kupujem prenosni mp3, ki pa mora imeti 4gb in pa radio. tja do 100€. bi se našlo kaj takega.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

roli ::

Ne kupuj Sony-ja.Samo zaradi tiste debilne aplikacije SonicStage.Ne deluje dobro,se sesuva, včasih pa je sploh ne moreš namestit.Sem poizkušal z prijateljevim Sonyjem in ma skoraj vsak mesec težave z SonicStageom.Sem ga probal namestita na njegov comp (čisto taprvič) in nikakor ni šlo.Sploh ne vem kaj sva naredila,da je stvar potem delala.
http://www.r00li.com

bond007 ::

Če rabiš izključno prostor - 40GB za manj kot 100€

Da ne bo kdo mislil, da je AIGO ena neznana firma. Sam imam en njihov 256MB model že 2 leti in mi odlično služi - odličen zvok :) klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

UNIVERZUM ::

Mislim da sem omenil, da želim, da ima radio.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompakten in trpežen mp3 predvajalnik do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
111445 (1274) 5er-->
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343617 (2822) w3t80y
»

Kupujem 1GB mp player za cca. 30k sit!

Oddelek: Kaj kupiti
111508 (1277) planetparty
»

kupujem mp3 player 2gb ali vec - kaj priporocate

Oddelek: Kaj kupiti
91610 (1410) pharaon

Več podobnih tem