» »

LPT to LPT

LPT to LPT

rap3r ::

Kako bi prek lptja povezu notebooka in pc, s tem da je na pcju XP, na notebooku pa 98?!!
:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ToniT ::

Z direct cable connection!
V XP-jih pa zaženi pod Netwok Connections New Connection in te bo čarovnik vodil napej....

rap3r ::

Ok ful tanx!:P
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

tec ::

Seveda moras imeti pravi LPT kabel, oz. adapter, da bos to speljal. Alternativa je tudi kak NC ali se lazje Windows Commander.

- SiroTka - ::

hm.., glih zanc sem to sprobavu, pa sem v navodilih zasledu (v xp-jih), da se jih kao da povezovat samo z xp ali win2000. Ce ti je ratalo dej pls povej kako tocno si to izvedu. Kaj si naredu v winxp - win98 vem kaj nardis.

bobby ::

Kokr je že tes reku z Windows commanderjem. je zlo preprost edin kar moraš met je kabel pa na obeh mašinah windows commanderja. pol pa v meniju "commands" izbereš "port connection to other PC", enmu določiš client enmu server in to je to. ne rabiš nč določvat kater dir boš delil al pa particijo,.. k itak vse vidi.in še to.dela v vseh Windows OS od 95 do XP.PREVERJENO.

mej se.

rap3r ::

Ja a pol navadn kabl, tak naprimer k povežeš printer z razdelilcem za printerje ni dobr? Men s takim osebno ni rtal NČ narest!;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

bobby ::

ne v tem priomeru ne bo nč delal k mora bit križno vezan.se dobi za cca 1000 sit v techtradu, al pa sam adapter k ga na strani k gre v printerje priklopiš pol pa na mašino, al pa če si štromarja ga sam narediš. na netu je načrt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb vmesnik za LPT

Oddelek: Strojna oprema
132230 (2019) Osprey
»

povezava preko LPT kabla (od printerja podobno)

Oddelek: Programska oprema
191339 (1138) civic_
»

Mojstri še enkrat Crossover povezava - POMOČ

Oddelek: Omrežja in internet
321914 (1472) MrStein
»

This means WAR! Windows Commander vs. Windows Explorer

Oddelek: Programska oprema
412089 (1554) TheHijacker
»

povezava dveh comp. z kablom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5935 (855) Gh0st

Več podobnih tem