» »

Kakšnih sprememb si želite?

Kakšnih sprememb si želite?

1
2
»

rc-car ::

Ja, podpise bi res lahko omejil na recimo 100 znakov..
Res ni najbolj zabavno vsakic gledat kako konfiguracijo ma kdo, kolk ma navit kompic, kako ga je navijal.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

darh ::

sj lahko podpise izklopiš... veš ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

Loki ::

hocemo nov design in kaka zgodovina anket tudi nebi bla odvec; ter seveda malo bolj originalne ankete... (pejte gledat slashdot!)
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

pozorhudmaček ::

Jaz pogrešam tri(3) stvari:
-ankica(preprosto zažiga:))
-vnaprejšen pogled predhodnih sporočil, kar je omenil že Jack
-zasebna sporočila

Ko boste to naredili ste res carji:D

//edit:-Predogled sporočila

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

1. - imas anketo na levi .. drugace pa ne razumem kaj si s tem mislil

2. - predogled je mozen. Nastavi si v svojih osebnih nastavitvah

3. zasebna sporocila so pa itaq na TODO listi AFAIK

rc-car ::

xbite: vem, vem, sam eni so prov fajn.. pa to majo itak povsod in vsak forum tko.. dela pa ni za dve minuti..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

sketch ::

Pogrešam:

- Oddelčni skok v forumu tudi v oddelkih, ne samo v temah (včasih se ti zgodi, da v enem oddelku ni nix pametnega, pa moraš, da greš v drugi oddelek, čakat 2 loadanja - ali nazaj na glavno stran pa v željeni oddelek ali pa v nek random topic pa potem čakat oddelčni skok).

- Ko prideš do vrha oddelka (ie najkasneje odgovorjene teme) bi lahko gumb "Prejšnja tema" izginil, kajti če te dolgo ini bilo in gledaš vse teme po vrsti prideš do najvišje, kilkneš "Prejšnja tema" in se stvar ponovno zloada. bolje bi bilo, če bi enostavno ne bilo gimba.

- Avatarji, zunanje zlinkani (UL na tuje serverje) in max. 5x5 px, z možnostjo izkolpa glede na uporabnikove želje.

Ostalo že povedano.

lp
s.
Adapt and overcome.

Klemenn ::

najbolj bi rad modro črto pri odgovorih na novice.............

Gandalfar ::

sortiranje novih tem po tem, ce so ze bile prebrane ali ne oz. kaksen nacin, da ti pokaze en seznam vseh spremenjenih in novih tem od prejsnega priklopa nakar jih sproti mece ven, ko si jih prebral (itaq vodis evidenco kdo je prebral kaksno temo..)

rc-car ::

Primoz: nice changes..
Sam zdej rabis dva klika, da prides iz threada v isti oddelek, prej si pa samo na 'Pojdi' stisnu.. Raje naredi da bo odspodaj Slo-Tech forum > Oddelek in sele potem un meni :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

A pol hocete gumb nazaj?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

Ni nujno, samo nekaj da bo z enim klikom delalo..

Probaj tako kot sem rekel, da je tam se oddelek napisan in potem lahko direkt kje gor kliknes..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

bo?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

rc-car ::

bo!
tnx, hehe
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

tha_man ::

Hehe, Primož, to je blo pa resno hitro :D

CaqKa ::

ena navodila za uporabo foruma :)
pa povejte mi kak izklopim to da ne vidim podpisov?

rc-car ::

Bug: Ce v 'Izdelavi spletisc' gledas 'Tezavico z PHPjem' potem ne dela un meni dol odspodi.. v drugih threadih dela normalno..

CaqKa: v tvojih nastavitvah pod 'forum' nastavi Nikoli ne prikažem podpisa: na 'Da'.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

CaqKa ::

thx
aja primoz... vsi linux uporabniki si verjetno želijo kolko tolko delovanje foruma v mozillin in konquerorju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Gandalfar ::

CaqKa: v skipstone (embeded mozzila) zadeva dobro deluje.

Vecja kriza je opera...

Primoz ::

Jaz uporabljam grozillo... pa mi vse lepo dela (čist vse).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

prvič slišim za grozillo:)
kakšna pa je embeded mozilla? a je kaj drugačna od onih night builds

Primoz ::

grozilla AKA Mozilla 0.9.8
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

eh daj no .. glej kak so toti okvirji na forumu čudno postavljeni
funkcionalno že vse lepo špila... samo ne pa vizuelno
pa btw v mozilli se mi zdi kot da je cela stran na levo poravnana, lahko to narediš da bo še v ie tak... al pa da je vsaj malo manj razmaka do konca okna... 5 pixlov bi moralo bit dovolj.
pa še nekaj, če nekdo da v forum sliko pa jo potem izvzame spet iz posta, ostane celoten thread še vedno tako širok kot če bi bila slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Primoz ::

To ni možno.. če dodaš sliko in jo zatem odstraniš... potem pač slike ni in browser stvar prikaže, kot da je nikoli ne bi bilo. Saj če zbrišeš sliko... za njo ne ostane popolnoma nič. Tako da ... to odpade. Bo pa tudi tabela v Mozilli centrirana, takoj ko ugotovim, kako se centrira tabelo, ker <p style="text-align:center"&gt trenutno ne dela.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

zmanjšaj to rajši malo da se vidi več v eni vrstici, oziroroma po širini raztegni stran do konca

Reso ::

Kaj pa preverjanje ce link obstaja oziroma ne obstaja? To vem da je ena funkcija v PHPju.. Pa tut dobr bi blo da bi se vse slike k jih polinkas spravle na Slo-Techov server, če so manjše od 30kb...

Aja to je pa VELIK napredek da primoz sprasuje kaj lahk nardi :)

kuglvinkl ::

Kul PRIMOŽ, že dela >:D
Your focus determines your reallity

pozorhudmaček ::

-Anketa že, hočem samodejno postavljenje le njih, tko kot imajo na Jokerjevem mnjenjalniku ali Siolu.

-Za predogled se opravičujem.

-TODO in AFAIK ne poznam in niti ne vem kaj si s tem mislil.

Tomi ::

TODO je pač to do, AFAIK je pa As Far As I Know, logično..
metrodusa.blogspot.com

cahahopie ::

Glede teh avatarjev.. teh sličic ob imenih...
Jaz bi raje vidu (če bojo), da se stvar uploada na vaš server kot pa da iščem plac na netu, kam bom fliknu to sliko.

Primoz ::

Avatarjev bo NE... vsaj zaenkrat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Ok... še nekaj... sedaj ko jaz tako "pridno" delam... a bi se komu ljubilo pisat novice? In koliko bi se vam jih ljubilo pisat?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

:8)

pozorhudmaček ::

Malo več strokonih člankov. Treba skrbet za splošno izobraženost:))

tec ::

Mislim, da je bilo ze omenjeno, ampak vseeno, ker je problem zelo motec. Ce pises poti do kaksnega fajla na disku ti on npr. c:.\ zamenja v smajlija, tako, da moras potem dodati kaksno vejico ali piko (kot v tem primeru). Bi se dalo naredit, da ti v dolocenih besedah/stavkih ne uposteva smajlijev? Pa da zraven se malo spremeni font, tako, da je lepo razvidno kaj predstavlja komando in kaj naj bi bil pogovorni text.

darh ::

primoz:
- smajle naj uposteva (spremeni v slikice) samo ce so presledki spred in zad...
- fino bi blo še avtomatsko spreminjanje URLjev v linke... hmm.. sam pogledaš če je http:// al pa ftp:// na začetku in to ti spremeni v &lta htef.... sej znaš no... če češ ti celo regexp poiščem k to zna... aja ... isto za maile :)
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Eee... malo odklonski odgovor (ne me kamenjat).
Nič ne spreminjat itak... te nobeden ne dohaja. (tvoja skripta je edinstvena in če bi hotel kdo prit s svojo skripto na sedanjo raven te skripte bi že vzelo preveliko število prostih vikendov... ej pa xbite! Please.. no comment.:'( ).
Reku si nbenih avatarjev? Kaj pa že kaj naprej naretih? Ha? Tak čist mal... čist , čist mal... dej no... no dej no.. dej dej...noo..:D :D

sidney ::

a nebi blo mozn uvest opcijo "insert picture), direk v tekst mislm ???
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

darh ::

sidney: zadeva je tehnično neizvedljiva.... vsaj pod temi pogoji
Excuses are useless! Results are priceless!

CaqKa ::

kaj si želim?
da nemudoma spremeniš ta smiley c:\sem_že_zelo_jezen_nanj

edit: hvala ker vidim da si že popravil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

m0LN4r ::

Sem že 4 leta na slo-techu prijavljen (pred tem sem ga 2 leti spremljal brez prijave) in me nekaj zelo moti.
In sicer ko pridem na www.slo-tech.com se desno v meniju Aktivno na forumu
Pokažejo le nesmiselne stvari.
Rad bi da se tam prikažejo le Aktivne teme iz:
- Računalništvo,
- Strojna oprema,
- Programska oprema,
- Omrežni svet,

Ta forum se je prelevil v forum z debatami, za katere prvotno ta forum ni bil namenjen.
Slotech sem spoznal kot tehnološki forum, kjer sem našel vedno rešitve za težave in lahko pomagal drugim, zdaj pa se je v ospredje postavila LOŽA, DEBATE, OSEBNI PROBLEMI in ostale stvari, ki ne sodijo na ta forum.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mtosev ::

avatarje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Bor H ::

mtosev je izjavil:

avatarje.


jst pa pogrešam banhamer
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644483789 (2422) Ishiwatta
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12814991 (9468) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68743793 (25659) Ziga Dolhar
»

Smajliji?

Oddelek: Slo-Tech
463495 (2740) Primoz

Več podobnih tem