» »

Predlog...

Predlog...

undefined ::

Predlagam, da se naredi opcija, kjer lahko avtor topica briše poste, ki mu niso pogodu, v svojem topicu.

BlackHole ::

Mislim, ta je pa močna, potem je najboljše da še naredijo opcijo, kjer lahko avtor sam popravlja poste ki mu niso všeč. Tako bo na koncu vsak debatiral "sam s sabo".

rc-car ::

Ta je res mocna!
Kje je fora foruma, ce bos pol brisal poste drugih avtorjev??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

tejo ::

Če posti v tvoji temi niso taki, kot bi želel (zafrkancije itd.) potem jo zakleni!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

LojzePek ::

Ledeni :

Boljše bi bilo , če bi lahka vsak zbrisal temo, ki mu ni všeč. Tako bi videl samo všečne.

rc-car ::

Pa tako, kot je sedaj je cist v redu!
Daj ne zmisljujte si bedarij!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

ja ta opcija bi res čist zmešala forum....

......bolše bi blo da bi blo še več adminov/moderatorjev aktivnih in bi pač njemu rekel če bi blo že kaj takega....

sinko999 ::

Morala bi biti možnost da lahko uporabnik popravi samo svoj POST pa da bi lahko izbrisal neko svojo temo ki jo je postavil ko bi le ta postala nedejavna po nekem času , na starem forumu je še to blo možno.

LP
Ni? ni ve?no !

R0K ::

sinko999 : Morala bi biti možnost da lahko uporabnik popravi samo svoj POST
.....sej ta možnost že obstaja ! ....

pa da bi lahko izbrisal neko svojo temo ki jo je postavil ko bi le ta postala nedejavna po nekem času , na starem forumu je še to blo možno
.....eh kdo pa bi si zbrisaval svoje teme ?! lahko da še kdaj tiste informacije ki so v tej temi še komu pridejo prav....

undefined ::

Ja, včasih se je dalo vsaj svoje teme brisat, res je...

Primoz ::

Še vedno se da... dokler imajo MANJ kot 3 replye.>:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Loki ::

Se tole:
zakaj dajes tisti lonk zraven vsakega spremenjenega odgovora, ce ne dela?
I left my wallet in El Segundo

rc-car ::

Roberto: samo predvidevam:
Zato, ker je stvar se v izdelavi in se izdeluje postopoma?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

BC3 ::

Še vedno se da... dokler imajo MANJ kot 3 replye.


kako?

Loki ::

rc-car ce je stvar se v izdelavi, zakaj potem link?
Si ze kdaj videl v npr. kaksem avtu kaj napol izdelanega (mislim seveda pripomocke kot so abs, servo..., in ne sedezev...).
I left my wallet in El Segundo

rc-car ::

Si ti ze videl kje, da bi blo vse takoj narejeno? Stvar je pac v delu in se ne dela..
Ce bi ti kdaj delu kak resen page, bi tut vidu, da se ne da takoj vse narest, ampak, da gre postopoma...

Meni pa ne gre v glavo, zakaj se morajo vidit spremembe ki jih je kdo naredu, al pa post, preden je bil popravljen al karkol bo un JavaScript pokazu... :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Zato ker link meni ze dela.. za vas moram pa se GUI dokončat... potem pa bo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj se zaklepajo/brisejo bolj specificne teme?

Oddelek: Slo-Tech
362163 (1383) alum
»

ZA VSE

Oddelek: Pomoč in nasveti
341707 (1046) andrej
»

Thomas posti. (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
834928 (3413) .:joco:.
»

Slo-tech, Mlacom in pravila

Oddelek: Slo-Tech
61384 (997) Primoz
»

Nekaj zadev

Oddelek: Slo-Tech
191708 (1523) Sergio

Več podobnih tem