» »

office 98

office 98

#000000 ::

kolega je delu neko zadevo v excel-u in zadevo :D nekak zaprl (ne vem kako) uglavnem nikamor ni shranil nič. Zdej pa me zanima če je kaka šansa dobit ta file nazaj, mislim če ga kam shrani v začasno mapo ipd.

LP

Oxford ::

Kiss it goodbye. Reci kolegu, naj naredi še enkrat in tokrat shrani.

Mimogrede, verjetno ima Office 97? :\

Duhec ::

Čim manj naj dela s kompom in naj najde naj vse *.tmp datoteke, sortira po datumu in mogoče bo katera izmed zadnjih prava.
Office 97, ne 98 !

Poldi112 ::

Ni nujno. Neke temp datoteke obstajajo. Kje? Nimam pojma.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

#000000 ::

Ja ne vem nekaj je pisal in pravi da ima win 98 (za office pa tko pojma nima) anpak nima veze, jest sem mu rekel naj išče po disku book1 datoteke (imena za tmp pa ne vem) ampak verjetno je isti, čeprav meni ne naredi ničesar v tmp (office 2000) tko da ne vem kako je z ostalimi. Rabi pa kao že danes vedet ker keo jutri treba oddati. Aj jajaj jajj.

Duhec ::

Tudi, če ima Win98 naj gre pod 'START/Najdi/Datoteke ali mape' in v polje 'Ime' vpiše *.tmp
( Začasne datoteke od Win98 so navadno na lokaciji C:\Windows\temp\ )
V polje 'Išči v' pa naj izbere C disk ali pa vse diske/particije ki jih ima. Še Enter in računalnik bo poiskal in spodaj izpisal vse datoteke, ki se končajo na končnico tmp. Sortira naj jih po datumu in začne klikat eno po eno. Ko klikne prvo naj iz porgramov izbere, da naj jo odpre program EXCEL in tako bo vsako temp datoteko odprl ta program. Tako bo najhitreje ugotovil, če je kaka tmp datoteka od Excela. Če tmp datoteka ne pripada Excelu bo Excel itak to prikazal v kracah ali nerazpoznavnem tekstu.
Če pa je bilo z Excelom vsaj 1x shranjeno pa kasneje izbrisano iz diska pa naj se loti reševanja podatkov kot je npr. PCI FileRecovery

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

#000000 ::

OK. sicer sem mel v glavi podobno zadevo, ampak nisem imell pojma kaj naj išče. Zdej pri meni xp office 2000 ta fora ne pokaže ničesar, mogoče pri njemu bo, win 98 office 98, bomo probal ko pride s šihta. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neshranjen dokument [Office]

Oddelek: Pomoč in nasveti
92938 (2791) DeeCoy
»

c# tiho tiskanje slik.

Oddelek: Programiranje
101821 (1492) OmegaM
»

Word 2007 datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71574 (1427) anretarded
»

Word document

Oddelek: Programska oprema
152367 (2219) imagodei
»

Kopičenje temp datotek 300 - 600 MB/h

Oddelek: Pomoč in nasveti
81520 (1379) neres

Več podobnih tem