» »

Word 2007 datoteka

Word 2007 datoteka

anretarded ::

Zdravo vsem skupaj.

Prigodila se mi je katastrofalna zadeva. Urejal sem Microsoft Word 2007 datoteko (*.docx), ki sem jo imel na USB kljucu.

Sedaj pa datoteke ne morem vec odpreti; vse ostale datoteke na kljucu se odprejo normalno, samo za to Word javi da je corruptana in da se je ne da odpreti. Poizkusil sem ze enih 10 razlicnih recovery programov za Word (Recover My Files, AWR, Nucleus Kernel Word Demo, SysTools Word Recovery, Recovery Toolbox for Word, Stellar Phoenix Word Recovery) brez haska.

Poizkusil sem najti kaksen backup, pa ni nikjer nic. Tale zadeva: http://office.microsoft.com/en-us/word/... mi ne pomaga, saj mi sploh ne odpre Document Recovery task pane.

Opazil pa sem tudi, da je datoteka ene pol manjsa, kot je recimo 3. mesece star backup.

Uporabljam Windows 7 64bit + Word 2007.

Hvala ze vnaprej za vse ideje.

DonMatejo ::

si poskusil drug računalnik? sicer ne vem točno, zakaj bi pa to delalo, ampak teli offici so sposobni vsega (brez skrbi, mam izkušnje in ne, niso povezane z uporabniškim naznanjem)

anretarded ::

Poizkusil na dveh drugih ja.

Generalno mislim, da je edina moznost, ki mi je ostala, da nekako najdem kaksen temporary file, ki ga je Word naredil preden mi je corruptal datoteko :(.

Drugace pa, totalna kriza, mesece dela...

fosil ::

Tukaj imaš nekaj nasvetov za popravilo.

Pa preden se začneš igrat naredi kopijo, čeprav je original pokvarjen, se ga verjetno da še bolj pokvarit.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

anretarded ::

No, uporabil sem RecoveryMyFiles, da sem na USB kljucu izbrskal temp. datoteke, ki jih je naredil (in potem zbrisal) Word ter dobil dve, ki bi skoraj morali biti predhodnici te, ki je totalno pokvarjena:

_WRD0000.TMP
_WRL0001.TMP

Velikost je prava, prav tako cas zadnje spremembe.

Sedaj imam tezavo, ker sem probal ze 10 razlicnih Word recovery programov, pa je noben ne odpre oz. odpre sam kup neuporabnega teksta.

Odpiranje v Wordu z Open and Repair prav tako ne deluje.

Kaksne ideje?

Mimogrede, ali kdo morda ve, kam bi si znal Word na disku zapisovate recovery datoteke in/ali kako jih najti, ce jih je ze zbrisal?

Zgodovina sprememb…

gorenjc ::

Word pri odpuranju datoteke ali pa pri shranjevanju spremembe najprej shrani v tmp datoteko, originalno pobriše in preimenuje tmp datoteko. V konkretnem primeru bi naredil kopijo teh tmp datotek in potem preimnoval najprej pri eni končnico v docx.
lp

Duhec ::

V nastavitvah Worda poglej kje imaš "Mesto datoteke somoobnovitve" in kje je "Privzeto mesto datotek" in tu poglej po *.tmp datotekah.
Navadno sta to :
C:\Documents and Settings\Ime uporabnika\Application Data\Microsoft\Word\
C:\Documents and Settings\Ime uporabnika\My Documents\

Osebno (iz slabih izkušenj) nikdar ne odpiram na USBju dokumente ampak vedno iz diska in nato shranim nazaj na USB ključ.

anretarded ::

No, jaz sem na Windows7 in je bojda prava pot sledeca:

C:\Users\Uporabnik\AppData\Roaming\Microsoft\Word

vendar tam ni nicesar, samo folder STARTUP in datoteka ListGal.dat

Pa mislim, da ni bila tezava na USBju; vse ostale datoteke delujejo, izgleda, da mi je kar Word sam corruptal vse skupaj :(((.

Ali bi mi morda kaksna firma lahko tukaj tudi pomagala? Morda Kotar?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z rtf datoteko

Oddelek: Pomoč in nasveti
71092 (920) harvey
»

Neshranjen dokument [Office]

Oddelek: Pomoč in nasveti
92960 (2813) DeeCoy
»

neshranjen wordow dokument - NUJNO

Oddelek: Pomoč in nasveti
121001 (881) monsterson
»

Datoteke ni mogoče odpreti zardi težav z vsebino

Oddelek: Pomoč in nasveti
101964 (1880) povso
»

Word document

Oddelek: Programska oprema
152383 (2235) imagodei

Več podobnih tem