» »

Linksys wrt54g v5 router in problem pri prenašanju podatkov z ftp strežnikov

Linksys wrt54g v5 router in problem pri prenašanju podatkov z ftp strežnikov

DrDeeJay ::

Imam problem pri prenašanju podatkov z secure ftp strežnikov (ki uporabljajo ssl)...download mi vsakih 0 minut pade z maximuma na 0kb/s...2 minuti idla ...se nato ponovno poveže na strežnik in resuma datoteko...
Poskušal sem že : spreminjati MTU( 1200,1300...), izklopil upnp, upgrajdal firmwire, uporabil DMZ...vendar je še vedno isto.
preden sem kupil router je vse delalo normalno.

To sem testiral na računalniku s katerim sem na router povezan z kablom (ne wireless).

Ma kdo še kako idejo kaj lahko naredim?

Gwanaroth ::

Naloži kak neuradni firmware... recimo dd-wrt je meni odpravil problem.
Lights often keep secret hypnosis..

OldSkul ::

Na V5 ne boš mogel nič naložiti.
Tale nakup je popolnoma zgrešen, saj je v5 na drugi osnovi in nima Linuxa, tako, da vsi modificirani firmwareji odpadejo.
Žal...

DrDeeJay ::

Glede na to da še ni preteklo 7 dni od nakupa ga bom poskušal zamenjati za kak drug model...Kaj pa priporočata v tem cenovnem razredu (do23000sit)...nekaj sem študiral o ROUTER ASUS WL-500g Deluxe WIRELESS

OldSkul ::

Odlična izbira...

Dark Angel ::

Ta Asus je dobra izbira glede na to da se v SLO ne dobi nikjer več novih Linksysov starejših verzij na katerih laufa linux.

Za razmisliti bi bilo tudi o Linksysu WRT54GL (na mimovrste ga imajo). To je posodobljen model WRTG54G, samo da ima 2x več pomnilnika od G(v5) in da na njemu teče linux. Tko na Asusa kot na GL lahko daš gor razne neuradne verzije FW - npr. DD-WRT

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61982872 (14633) brez-imenko
»

Nakup Ruterja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12713008 (9606) Pyr0Beast
»

WRT54GS ali WRT54GL router?

Oddelek: Omrežja in internet
232739 (1878) amigo_no1
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433549 (2314) trnvpeti
»

Wireless router (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545589 (4569) Kilgore T

Več podobnih tem