» »

kako povezati playstation2 na online

kako povezati playstation2 na online

x850xt ::

zdravo
mene pa zanima ali kdo ve kako povezati playstation na online v slo in ali je to sploh možno in če je ali mi lahko to prosim razložite??
HVALA VSEM SKUPAJ
LP
clio

BigWhale ::

Moras imeti network adapter ali pa PStwo, ki network adapter ze ima. Zraven obojega dobis CD za setup povezave, vtaknes ga v playstation, rebootas in sledis navodilom.

Ce v ameriki znajo... ;)

x850xt ::

kje pa dobim ta cd če sem kupil slim playstation2 ki že ima mrežno in kje dobim tisto kodo za vpis?
hvala
clio

matic3k ::

kokr je men znano ga mors registrerat... in pol ti oni poslejo cd z network nastavitvami... registreras pa tko da najdes registraciske listke (u skatli si jih dobu zravn navodil itd) in izpolnes ter posles... pa ne se bat ker zloooo doug traja registracija.. more pisemcek prepotvat do francije al anglije? nevem racuni 1 mesec... tok sm jst rabu da sm dobu spyderman 2 dvd za psp k sm ga registreru...

Vantage ::

Samo ne pricakuj on-line diska, ker ti bodo poslali samo papir v obliki Cd-ja na katerem bo pisalo da za naso bogo drzavo ne podpirajo storitve :| ;( .

x850xt ::

kaja pol se pravi da mi nebo uspelo povezati na on line?
LP
J
clio

matic3k ::

Se je upanje;) TUKAJ mas ene par tem kako spravit ps2 online

Nejc Pintar ::

nikakor ga ne boš mogel spravt "na online" kvečjemu ga boš spravil online. Lahko pa tudi "na line" ali "na linijo";)
Lahko je biti prvi, če si edini!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916638 (3216) Buggy
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20950710 (17227) kiFni
»

e-trgovina Majdič ..v Avstriji...

Oddelek: Kaj kupiti
720140 (19225) JutriPS3
»

PS2 in piovezava na internet

Oddelek: Omrežja in internet
101067 (943) manijak13
»

Sempron 2400+ in A7S8X-MX

Oddelek: Navijanje
331552 (1320) Hardstyle

Več podobnih tem