» »

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več

1 2 3
4
5

poki ::

Imam eno vprašanje. Naložen imam SMS Player na mc kartici in ga zaženem preko uLanchELF. Vse se lepo zažene imam pa PS2 priklopljen preko Router-ja. Ko zaženem nek divx film mi samo piše Detecting file ... in to počne kar nekaj časa, dokler se jaz ne naveličam in ga ugasnem :D. V PS2 pa imam vgrajen Matrix Infinity mod chip in pa firmware 1.93.

borki ::

Mene zanima če je kdo iz maribora pa ima mogoče na kartici FreeMCBoot da bi mi lahko posodil kartico da bi skopiral na mojo kartico. Ker nebi rad nekih čipov vgrajeval noter preveč stanejo.

lp

vites244 ::

FreeMCBoot - kako se naloži to zadevo na PSP2 in kaj še potrbujem, prosim za celoten postopek - navodila.
Če kdo ve?

TNX

damo ::

vse je lepo razloženo tukaj: link

vites244 ::

Jaz se na tej strani nič ne znajdem - pomoč !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vites244 ()

borki ::

Jaz sem probal tak kot je opisano na oni strani pa mi ne gre. Naj nekdo ki je že to delal razloži na čim bolj enostaven način, ker mislim da je malo površno razloženo na oni strani sploh za laike.

lp

kiFni ::

čist simple. pa dela k šus.

borki ::

Zelo izvirna razlaga verjetno bo vsem pomagala.

jamabama007 ::

a se da igrat igrce za ps2 na računalniku ?

tomii83 ::

ja se da baje z emulatorjem sam men ni ratalo je takoj ven vrglo in začel poročat o softverskih težavah.Še za psx1 je problem.

BoterPS2 ::

~jamabama007: ja obstajajo emulatorji, samo igra bo štekala ne glede na tvojo PC konfiguracijo.

Zanima me za tale free mcboot. Nimam orginal swapmagica, imam sicer čipano konzolo, vendar ne zboota. Je kak drug način še? Naj bi šlo preko LAN-a tudi. Ve kdo kaj več o tem. Je kdo že počel to? Brez swapmagica. Je kak drug način še da zbootam potrebno in skopiram na memory card?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BoterPS2 ()

kiFni ::

kaj ti bo pol fmcb če maš čip? to pride prav tistim ki so brez čipa.

BoterPS2 ::

v bistvu ni res. še vedno ne moreš naložt SMS, ;)

St235 ::

?? Jaz sem mel čipan PS2 pa je SMS lepo zaganalo. Potem si pa divx lahko gledal z usb al pa si menjal cd/dvd.

ales85 ::

Ali pa preko mreže iz strežnika :)

EDIT:
Ali kdo ve kako bi lahko uredil, da ga vklopim ali resetiram ter izklopim preko daljinca? Tudi kakšne home-made rešitve pridejo v poštev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

dolenc ::

Jaz sem pa imel probleme z filmi, ki jih je predvajal SMS, mislim da sem imel verzijo 1.8. Nekateri so komaj da opazno škrtali, opazilo se je pri hitrih premikih kamera.

Nova verzija je odpravila težave, sedaj vse deluje super :), tako da če komu škrta, ve kaj naredit.

Naložil sem si še tisti freeMcBoot in je super stvarca, nič več vstavlanja triger igre, da poženem sms. +plus ostale kekec ugodnosti.

Škoda sam da nima še podpore za HD filme (sicer trenutno je še ne rabi), pa bi ga obdržal še nadalnih 10 let :D

Brico ::

a ve mogoče kdo za koga ki vgrajuje čip v ps2 na primorskem???

LP

kiFni ::

Brico je izjavil:

a ve mogoče kdo za koga ki vgrajuje čip v ps2 na primorskem???

LP

Zrihti si rajš freemcboot. Namestiš na kartico v 2 minutah, pa cenej je, oziroma zastonj če sam nardiš, ali poznaš koga.

hojnikb ::

x

kiFni je izjavil:

Brico je izjavil:

a ve mogoče kdo za koga ki vgrajuje čip v ps2 na primorskem???

LP

Zrihti si rajš freemcboot. Namestiš na kartico v 2 minutah, pa cenej je, oziroma zastonj če sam nardiš, ali poznaš koga.


Vendar za FreeMCboot rabiš ps2 z čipom al pa kako podprto igrco, ko lahko z swap metodo pol zaženeš ulaunchelf in potem free mc boot.
Res pa je da free mc boot ne dela na tanovih slim modelih (90004 z biosom v2.30
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Brico ::

A lahko kaj več o tem "FreeMCboot"???

Pa še tole me zanima kje se da dobiti network adapter seveda za ps2 ta debelo ;)

LP

kiFni ::

hojnikb je izjavil:

x

kiFni je izjavil:

Brico je izjavil:

a ve mogoče kdo za koga ki vgrajuje čip v ps2 na primorskem???

LP

Zrihti si rajš freemcboot. Namestiš na kartico v 2 minutah, pa cenej je, oziroma zastonj če sam nardiš, ali poznaš koga.


Vendar za FreeMCboot rabiš ps2 z čipom al pa kako podprto igrco, ko lahko z swap metodo pol zaženeš ulaunchelf in potem free mc boot.
Res pa je da free mc boot ne dela na tanovih slim modelih (90004 z biosom v2.30

Ja seveda nekak moreš zagnat inštalacijo free mcboot. ali s swap magicom, ali na drugi konzoli s čipom. to sem mislu. pa ne pametuj;(. uporablam ga od prvega dneva ko je ven pršu. pa cela reč če na eni verziji konzole ne dela. bad luck za une k jo majo:P

@Brico
network apapterja pri nas ni več za dobit v štacunah. bolha ali ebay.

kumby ::

ka mi lahka kdo pove kaj je narobe pri PS2. Dam notr DVD SwapMagic 3 pa pokaže da morm dat notr igro. pol pa kliknem naj jo zažene pa napiše not valid PS2 disk. nekatere igre mi je kamot zagnal pol sm pa na drugačn DVD zapeko igro in to napiše.

hojnikb ::

Mogoč teh DVDjov ne mara PS2 ?
PS2 naj bi bil kr zbirčn glede DVDjov...
#brezpodpisa

kumby ::

aha, hvala

St235 ::

jaz sem imel najboljše rezultate pri uporabi dvd+r, dvd-r mi skoraj nikoli ni deloval.

kmetek ::

PS3 v ŠPARU za 239€ vreden nakup? zraven dobiš še UNCHARTED 3...

puginho ::

kmetek je izjavil:

PS3 v ŠPARU za 239€ vreden nakup? zraven dobiš še UNCHARTED 3...


valda, že samo ps3 320 gb je 270 eur + uncharted 3 dobiš za 35 eur

kmetek ::

superca.

klofutaric ::

Pozdravljeni,
SMS player bi rad inštaliral na memory card vendar ne gre. Pozkušam z FMCB z namestitvijo iz CD-ja ampak žal ne gre. Tudi ko vstavim USB v PS2 mi ga ne prepozna. Ali je kakšna dobra oseba kje, ki bi mi SMS posnela na Memory card.

Hvala in LP

hojnikb ::

Ka maš čip al kak laufaš homebrew ?

Ker FMCB rabiš al že shackan ps2 da ga posnameš gor na MS al pa swap trick.
Kr spečen cd nemoddan ps2 ne bo potegnu pa inštaliru fmcb gor..
#brezpodpisa

klofutaric ::

Hm, ne vem če ma čip. PS2 Smo dobili od kolega. Igram lahko gor igre, ki so pir*** snemani na DVD in bere normalno te igre. A je tle kakšna šansa za gledat filme na takem PS2-ju?

Hvala

hojnikb ::

a to ti direkt zalafua igre al nucaš kak program kot je recimo ESR ?

Će maš modčip, more po teh navodilih kamot zagnat inštalacijo
http://bootleg.sksapps.com/tutorials/fm...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

klofutaric ::

Ko dam DVD v PS2 mi pokaže črn ekran potem se izpiše Playstation in nato takoj zalaufa igra. Sem probal naredit po tem načinu kot si mi ga dal v linku pa ne deluje, mi sploh noče brat oziroma se pojavi samo črn ekran in se ne zgodi nič. Ne uporabljam pa nobenega programa, če ni v PS-ju CD-ja je samo opcija da pogledam kaj je na MC-ju in pa konfiguracijo PS-ja.

hojnikb ::

hmm mogoč ti čip ne potegne cdjev, pa zato ne boota..

Nekje doma se mi potika en dvd na katerem mam zapečenga SMS player-a,ko zalaufa direkt če je ps2 čipiran...

Postam če najdem ;)
#brezpodpisa

klofutaric ::

Ok, super, držim pesti, ne vem pa zakaj mi USB drive ne prebere ko ga vstavim oziroma mi ga sploh ne prepozna.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

evo sn zripo zdele dvd, sam bo mal težava to poslat kam, ker je image velek 2.7GB 8-O
(noter so dummy fajli, ker drgač se pa ne da nardit ps2 kompatabilnega image-a, brez teh fajlov se pa struktira podre in potem ne boota nič)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

klofutaric ::

Kaj pa če ga zararaš v več fajlov (tako kot so igre al pa filmi k jih iz torentov dol povlečeš) pa pol naložiš na npr. dropbox ?

hojnikb ::

verjetno bom nardil kej takega pa uploadu nekam.
#brezpodpisa

klofutaric ::

Res sem zi hvaležen za tvoj trud, Hvala

hojnikb ::

Je že kdo naredu homemade AV kabl za ps2 ?
Bi šlo za composite video kr direkt kablovje na motherboard prlotat, al more bit vmes še kak upor ?

Sj bi kupo novga, pa vseskup ni vredno tolk ko nov kabl ;)
#brezpodpisa

kiFni ::

hojnikb je izjavil:

Je že kdo naredu homemade AV kabl za ps2 ?
Bi šlo za composite video kr direkt kablovje na motherboard prlotat, al more bit vmes še kak upor ?

Sj bi kupo novga, pa vseskup ni vredno tolk ko nov kabl ;)


Mal pogoogli, včasih je obstajal nekje kako se nardi. Drugač pa ni tok drag, pa si ga nabavi. Slika je bolj ostra s component kablom, sploh v igrah ki imajo v nastavitvah progresive scan (npr. God of war). Je pa isti kabel za PS2 in PS3, tko da se ga more dobit tam kjer majo opremo za PS. Pa še optični kabel nabavi za boljši zvok, če imaš TV z opičnim vhodom ali pa hišni kino.

hojnikb ::

sj mi ni problem kupit tist kabel (enga componentnega že itk mam od pstwo v12), sam zdej sn uspel porihtat še enga v5, ki je dejansko bil že na poti v smeti; zato sn se odločo da nardim eno ghetto varjanto brez kakršnega koli vložka $$$. DVD pogon je fuč (obviously, ker je zadeva iz tiste serije z zanič laserji), vse ostalo je pa kul...
Tak da imo bi se dal kompositni kabel prlotat kr direkt na kontakte od video konektorja, ker dvomim da je vmes še kako čipovje. Treba je sam ugotovit pinout konketorja in je to to ;)
Komponentni kabel je pa druga zgodba in pomojem ni izvedljivo tak enostavn..
#brezpodpisa

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kiFni ()

hojnikb ::

#brezpodpisa

kmetek ::

ja kam pa se da potem?

hojnikb ::

v ps3 temo... doh...
#brezpodpisa

kmetek ::

če je pa ni.

hojnikb ::

make one... doh ... ;((
#brezpodpisa

kmetek ::

kok je razlika v kvaliteti med originalnim DS3 in kompatibilnim DS3?

medenko ::

PLAYGAME.BIZ ima do 16.7 akcije....+ gratis poštnina:

recimo

http://playgame.biz/product_info.php?cP... SONY DS3 38EUR

http://playgame.biz/product_info.php?cP... AKCIJA PS3 500gb Superslim+MOVE komplet+MOVE igra Sports Champions +12 mesečna garancija+brezplačna dostava

PS3 move komplet

http://playgame.biz/product_info.php?cP...

še eno MOVE komplet

http://playgame.biz/product_info.php?cP...

razlika?

itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453728 (3190) Johansen
»

nakup rabljene PS2 konzole

Oddelek: Kaj kupiti
124103 (3664) Jago
»

PlayStation 3 že v proizvodnji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7910795 (8927) Tr0n
»

PS2 - kaj je sploh to?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131770 (1571) kiFni
»

Kupujem PS2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504725 (4033) TribesMan

Več podobnih tem