» »

Nameravan naročiti iz tujine, rabi še kdo kaj z isto pošiljko?

Nameravan naročiti iz tujine, rabi še kdo kaj z isto pošiljko?

planetparty ::

Glede na to, da dosti ljudi tu na forumu naroča vse sorte poduktov iz tujine, sem prišel na naslednjo idejo:

V temo bi se vpisali tisti, ki imajo v kratkem naročiti kaj iz tujine, konkretno iz kateee trgovine z linkom vred. Torej to bi pripomoglo k temu, da bi lahko skupaj naročali stvari, pri tem bi pa vsak profitiral zaradi nižje poštnine.

Kakšno je vaše mnenje?
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Isht ::

čisto odvisno, iz kje bi naročil, ne? če en naroča iz USA, drug pa iz Anglije, nič ne pomaga...
Pa po mojih izkušnjah prišparaš (sploh pri večjih produktih) nič ali mogoče največ 20 odstotkov, kar pri petih jurjih poštnine niti ni toliko (recimo za paket iz nemčije ali UK).

Torej vprašanje: a se to sploh splača?

Pa še drugo vprašanje: tud če 2 naročita iz iste države, ni nujno da iz iste trgovine. Kako boš pa združil pakete v enega?

Marc` ::

Sej je napisal iz konkretne trgovine. Sej je kr šans, da se najdeta dva ali več ljudi, ki bi radi z iste trgovine kaj, ker take stvari ki se naročajo prek neta, so ponavade popularne (knjige, hardware al pa kaj takega). Jaz sem za to, mogoče se bo pa dobro razpletlo, probat ni greh. :))

planetparty ::

Vem, da je na forumu dosti ljudi, ki se še ni opogumilo naročati iz tujine...Tudi sam bi včasih kakšno stvar naročil...:8)
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

MercuryEye ::

Če bo kdo kej iz http://www.notebooknet.de/ naročal nej sporoči :)

SSH ::

Iz tujine večino kaj kupujem je pri www.peluga.at ,samo tja se pogosto kar z avtom zapeljemo.



lp, FReAK.
MSI NEO4 SLI PLATINUM, A64 3000+@2500mhz, 2048mb geil 2.5-3-3-5 245mhz,
MSI NX7800GT 256DDR3, 300GB maxtor 16MB cache, LC6420 (420W)

bastadu ::

Ja saj v Pelugi drugače ne moreš kupiti kot da se tja zapelješ...

borutz ::

imam namen narociti knjigo iz amazon.com v roku 1 tedna ali dva
ce bi se kdo kaksno knjigo vzel naj tu napise pa si delimo ptt.

lp

Smorny ::

Ja saj v Pelugi drugače ne moreš kupiti kot da se tja zapelješ...


Seveda se da! Naročiš poštnoležeče na najbližjo pošto v avstriji. Poštnina je od 10€ naprej + 1€ ti vzame pošta za svoje stroške. Če si doma ob meji (kot jaz) in se ti ne da voziti v Graz, lepo sklikaš po webshopu in čez 2 dni se sprehodiš do pošte in prevzameš.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450095 (2725) forplan
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390274 (56871) Nwanko
»

Spletni nakupi komponent v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
302135 (1406) iskra
»

Metro - Kako kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
638216 (5639) Mr.B
»

Še po zadnje ugodne nakupe v Avstrijo....

Oddelek: Kaj kupiti
406820 (5593) Vice

Več podobnih tem