» »

Trera ali Arnes

Trera ali Arnes

JetStream ::

ok rabm en nasvet. s kolegom bi se rada rešla siola pa šla na kabl. in sicr pr trieri Hitrost: do 12288 / 2048 kbps Naročnina: 11.390 SIT (€47.53) oz. Arnes Hitrost: do 12288 / 2048 kbps. zj k sma dost bliz doma bi si naredla WLAN. zanima me pa use o usem. kir je bl uredu arnes al triera. kaka bi bla kj izguba signala, sma u vidni razdalji manj k 200m, kok se pol linija to deli...pač če usak plača dobrih 5k da bi pol tut mela enako hitrost al kk je s tem. razpište se. tnx

forplan ::

Pri arnesu če si ucenec ali dijak ne moreš vzet tega paketa(lahko samo z manjšimi hitrosti).
Z prenašanje po Wlan pa je tudi odvisno od ruterja kakšna bo izguba hitrosti.
da se strinjam

TyKee ::

Predlagam ti da vzames Triero; Delta TF torej.
ARNES ima itaq svoje zahteve (dijak, student, ucitelj...) pa se ne dela tako vredu kot triera.

To je iz moje strani, odloci se sam... za Wireless router pa se odloci sam...

Lep pozdrav.

schejk ::

iz lastnih izkušenj bi ti nekak bolj priporočal triero. lani sem bil na arnesu, letos sem na trieri ( zarad izgube statusa) pa vem da naslednje leto ne bom šel nazaj na arnes. mi je nekak bolj zanesljiva triera!
to je samo moje mnenje.
eden ti bo reku triera eden arnes ti se pa na konc sam odloč.:D

Jan987 ::

A je ARNES dostop možen po celi sloveniji ali samo tam kjer je triera. Kaj moram imeti da mi bo delal ta arnesov dostop ki ga ponuja triera na njihovi strani?

Sedaj imam siolov adsl 1mega, pa bi prešaltal za isto ceno na 4mega na tega arnes sam nevem če je mogoče. Sem pa iz okolice Kranja (centrala Voklo)

TyKee ::

Tako ARNES kot tudi TRIERA dostop je omogocen samo na obmocjih ki jih pokriva Triera.

V kranju to 100% ni :), za vec informacij kje je omogocen Trierin internet pa si oglej: http://www.triera.si/kontakti.php#

largie ::

ne drži. arnes sodeluje tudi z drugimi ponudniki kabelskega interneta v Sloveniji. najboljše da povprašaš pri tvojem operaterju kabelske televizije.

Jan987 ::

ja ko le nebi živel v eni zanikerni vasi kjer je ponudnik kabelske krajevna skupnost k so na stavbo namestil 1 satelitsko pa še par navadnih anten in imamo zdej 18 programov pa še to sam takih k niso kodirani! Tko da nažalost s tem ne bo nič

dejanslo ::

jaz imam že 5+ let preko arnesa in ne vem kakšne težave ste meli ostali, meni deluje čist ok :) tu pa tam so bli kakšni močni ddos napadi, ali pa je padla tujina, al pa nevemkaj.. ampak tudi tega je zadnji 2 leti zanemarljivo malo.

sicer pa je razlika v paketih ta, da je arnesov cenejši celih 400 sit, da ima arnesov odprte porte (!) in da imaš pri trieri nvmkolko gb prostora za maile. ne vem pa, če lahko te gb koristiš tudi kot ftp, tako kot pri arnesu tistih 40mb.
There`s More Than One Way To Do It

mjakop ::

Pri trieri imaš za ftp na voljo dodatnih 50mb .

Spc ::

Ali pa 100MB če vzameš poslovni paket, ki je za nekaj 100 sit dražji od navadnega.
:))

mjakop ::

Eh, brezveze za tistih 50MB. Dobiš tako količino prostora na strežniku zastonj pa še php in mysql povrhu. Vsekakor pa vseeno pride prav.

tomanator ::

Mi lahko kdo pove kak je to s spremembo paketa interneta. Sedaj imam preko arnesa paket
A200 Hitrost: do 768 / 128 kbps Naročnina: 5.100 SIT (€21.2, in bi rad spremenil na
ALFA AF Hitrost: do 1536 / 256 kbps Naročnina: 4.190 SIT (€17.4.
Kabelski internet imam že eno leto, letos božiča poteče. Ali lahko menjam na ta paket, ker nikjer ne piše kako je s tem.

http://www.triera.si/storitve-doma-g2.p...

Dr Evil ::

Odvisno kaj si podpisal.Verjetno pa lahko brez problema prestopiš na drug paket.Boš pa moral se zavezat za dodatno leto ali pa plačat 15k za novi modem.

Tilen ::

Ce mislita kaj igrat preko interneta kr pozabita na wlan. PIIIIIINGGGG.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5Mbit paket in zakaj ne dosegam te hitrosti?

Oddelek: Omrežja in internet
261854 (1305) bastadu
»

Broadband za vsakogar

Oddelek: Novice / Ostale najave
464088 (2484) Tomi
»

Občasni nekajminutni izpadi Arnesa preko kabla?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
533895 (2940) bastadu
»

Porast števila širokopasovnih povezav v ZDA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11310231 (8510) CaqKa
»

Poceni ADSL potem pa...

Oddelek: Omrežja in internet
262481 (1345) Mavrik

Več podobnih tem