» »

Migetanje slike na notebook-u???[8-O]

Migetanje slike na notebook-u???[8-O]

macher ::

Lepo pozdravljeni!

Kupil sem notebook iz Italije, pa nekaj slika migeta, ves čas (ko ga zaženem na začetku pa ne par sekund).Zanima me kje bi bila napaka, je grafična, matična, rami....???Ali pa če kdo pozna dobrega serviserja ali servis, da me nebi olupili kot banano;) ???Sem iz Maribora, drugače iz Kopra.

Hvala za odgovore!

AndrewSmith ::

A nimas garancije?
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

macher ::

Kupil sem ga rabljenega, zelo pod ceno, za napako sem vedel, zdaj me pa zanima kje je vzrok, da bi to popravil oz odpravil:\ .

b ::

Na eni desktop masini mi je slike migetala (in to na LCD-ju - nic mi ni blo jasno). No, potem ko se je to zacelo dogajat non-stop, sem ugotovil, da se je pokvaril ventilator na graficni. To je blo pred par tedni, pa si se nisem vzel casa, da bi preizkusil, ce bo z izboljsanim hlajenjem delala OK, ali je "pecena" za stalno :). Zdej mam noter drugo kartico, ki pa dela OK.

Ce je to problem, najdi en servis, da ti ga odprejo in preverijo ventilatorje... to te ne bi smelo stat prevec. V vsakem primeru bos moral na servis, razen ce te "veseli" sestavljanje prenosnikov... nekateri so mega butasto sestavljeni, pa zna bit to kar zabava, ce delas sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Notebook na zunanji LCD (VGA) - slika skače

Oddelek: Strojna oprema
101479 (1358) Karen
»

Gorenje TV & scart

Oddelek: Zvok in slika
91322 (1152) joze
»

migetanje slike na crt 17

Oddelek: Strojna oprema
7911 (841) stromar
»

graficna trese oz. migeta :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
9890 (799) astras
»

Migetanje monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
5931 (868) Trdi

Več podobnih tem