» »

Nero Burning in glazba

Nero Burning in glazba

Kriko ::

Želim posnet kombinacijo ampak ne naenkrat, v različnih časovnih razmakih, pa mi ne uspe.
Primer: danes posnamem tri komade iz kakega cd-ja in diska. Če želim jutri nadaljevat )seveda multisession) mi ne spozna kje sem končal. Zakaj?' Kaj je kakšna razlika v snemanju glazbe, in če je kaj naj naredim??
lp

Tr0n ::

Pise se glasba :). Ne, dva audio multisession-a ne mores met, kolko vem oz. ti nobena komponenta ne bo brala.

Mr.-Viko ::

Nero tega ne podpira (razen, če boš poslušal te dodane (multisesson) glasbe v CD-ROM enoti).
Podpira pa to WinOnCD (vsaj 3.6 in 3.7 power edition (ali kaj je)).
No comment, really

Jinxy ::

Še najbolj enostavna rešitev pa je, da počakaš, da se ti nabere za cel CD komadov in ga spečeš v DAO načinu, worx every time :)

Can ::

EasyCdCreatror s tem nima težav. Enostavno sešna ne zapreš, pustiš odprtega, naslednjič dodaš komade in ko je Cd poln sešn zapreš. Lahko narediš tudi več sešnov samo Audio komponenta ti bo prebrala le vsebino prvega sešna!

Joze_K ::

Se pravi da se potem nikakor ne da z Nerojem narediti lastne kompilacije, kjer bi bili posneti komadi iz večih glasbenih CDjev?????:| Pogoj bi bil da to pol deluje tudi v glasbeni komponenti!
>:D>:DMeni se bolj zdi da noben o tem pojma nima....:8)

Han ::

Nero je za take stvari neroden, čeprav se tudi z njim da posneti delujočo kompilacijo...

Najbolj zanesljiv postopek je tak, da z Exact Audio Copy "poripaš" skladbe z večih plošč v wav datoteke na disk in potem v svojem priljubljenem programu spečeš kompilacijo.

Tr0n ::

Joze_K: seveda se da. Najprej zripas pesmi iz CDjev v wav (recimo EAC je dober) nato pa jih v Nerotu zapeces kot navaden audio CD.

Jaz za ta namen uporabljam CD-RW medije. Kupil sem si 3, sedaj pa lahko brisem in snemam kolko mi pase. Ko mi ena glasba dojadi, enostavno zbrisem in posnamem drugo :). Seveda ti mora tudi komponenta brat RWje.

mobisuxguru01 ::

jest sm cist normaln posneu audio CD sam z enim komadom, ne smeš finalizirat cdja, pa DAO izklop, pol sm pa normqln še druzga dosneu, mogoče ti pa cdr kj zajebava, uglavnem men dela, mam pa teaca 16x10x40

cekr ::

Kot razumem, bi ti rad posnel različne komade iz različnih CDjev na en CD. To se da z NEROtom zelo enostavno. Nastaviš, da boš snemal glasbeni CD, vstaviš prvi Glasbeni CD, prestaviš željene skladbe v imenik za snemanje, potem pa nadaljuješ tako s sledečimi glasbenimi CDji dokler ne zapolniš kvote (74 ali 80 min). Potem pa vstavi prazen CD in že lahko snemaš. Še to: ko vstavljaš glasbene CDje lahko uporabiš zbirke naslovov, ki so na internetu, da ti ni potrebno vpisovati naslovov. Seveda jih lahko pred snemanjem tudi različno razvrstiš. Če pa želiš pa lahko uporabiš pred snemanjem tudi CD-TEXT.

cekr ::

Večina CDplayerjev CDja ne zazna. če le ta ni zaključen, kar pomeni, da moraš vsak glasbeni CD zaključit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
213162 (2800) joze28
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469090 (7296) charly5650
»

[Hi-Fi] - Debata: original CD vs CD-R (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10110717 (8113) Quikee
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161889 (1622) ssokec
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202411 (2138) dualband

Več podobnih tem