» »

Prodam: komplet za vodno hlajenje

Prodam: komplet za vodno hlajenje

luni ::

Zaradi moje ne prevec navdusujoce financne situacije sem se odlocil prodati svoj Senfu komplet vodnega hlajenja. Zadeva je primerna predvsem za zacetnike, tiste ki se jim ne da ubadati s sestavo lastnega hlajenja in tiste, ki bi radi za malo denarja kompleten sistem. Je pa zaokrozen komplet, torej vodni blok, cevi, ves montirni material, radiator, pumpa. Vodni blok se da montirati na cisto vse trenutne procesorje razen Socket423 in Socket478 Pentiume4 (pa se to bi slo z malo domisljije).

Slo-Techov test celotnega kompleta lahko preberete tukaj ali pa poiscete kaksen drugi na netu.

In zakaj sem zadevo objavil tukaj in ne pod malimi oglasi? Zato, ker mi ni jasno kaksno ceno naj postavim. Zadeva stane v malopridaji okoli $100 sem je pa treba vsteti se postnino in carino pri nas. Seveda jaz ne mislim vztrajati pri taki ceni ampak bi se od celega kompleta locil za recimo 10 tolarskih tisocakov. Ce kdo ponudi vec, toliko bolje...

Prosim samo resne ponudbe, lahko kar na e-mail

Artificial Intelligentia
  • spremenil: luni ()

ABX ::

Prodano, čekiraj mail.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tomaz255 ::

luni, tudi mene zanima ta komplet. poglej mojo ponudbo na mail in mi prosim odpiši.
LP

Kaboom ::

ti prodajaš original zadevico za 10 čukov, jaz pa sem nekaj malo pod tem naredil vse iz scratch, razen seveda vodne pumpe.

samo sem ziher vložil dosti več v iskanje informacij pa časa za delanje... ampak se je splačalo... v kratkem bom overclockal kolko gre >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

sirotka ::

Jst ga tud kupm!

luni ::

prepozno, je ze sau na posto
Artificial Intelligentia

sirotka ::

Fak zmeri zamudim, pa sm že mislu da bom lahk zamenu tist k***** hladilnik, ki je na spodni strani čist porisan;((!
Eh, pa drugič

Kaboom ::

sirotka, zakaj pa ne bi zbruso hladilnika ? vzameš en dober fini šmirgl papir pa ga potakaš po njem, dokler ni kot špega...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

sirotka ::

Ma k se ne splača, ker tud rebra niso ne vem kaj, ej k bi global win WBK38, neki tazga pasau tud na intle?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIG WATER ( °C ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594481 (2785) ČIP 008
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
433019 (1766) alesr
»

Water chiller!!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
23419787 (13424) steev
»

Kje kupit stvari za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302678 (1928) Eddy
»

AMD 1,2 GHz

Oddelek: Navijanje
161226 (974) msmiha

Več podobnih tem