» »

Prošnja namenjena TP

Prošnja namenjena TP

Roadkill ::

Prosil bi TajnoPolicijo™ za eno uslugo:

Povsem na kratko: Želel bi, da mi dodelite naziv "Persona non grata". Tudi "persona rudis" bo OK.

Nisem siguren, da pravila tako zadevo omogočajo (in se mi kratkomalo jebe), tako da v primeru, da to ni mogoče povejte, kakšne so potrebne kršitve za tak naziv.

Naziv sem si zaželel samo zato, da bi imel nek konkreten dokaz, da se ne strinjam s splošno politiko s-t moderatorkega teama (Tajno Policijo?) niti s Pravili™.


Hvala.

p.s.: Ne da se mi razglabljat, v čem in zakaj se ne strinjam.
Mislim, da je post dovolj jasno napisan, da nadaljnja debata ni potrebna.
Ü
  • spremenil: Roadkill ()

zbogi ::

L E G E N D A ! ! ! !

tud sam sem o tem razmišljal, sam itak vsi vejo kako je moje mnenje o vodstvu ST :D
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Roadkill ::

Mnja... sem pozabil pripisat, da tega ne delam zato, da bi ustanavljal kako Opozicijo, ali kako alternativno sekto znotraj S-Tja. Ne delam tega niti zato, da bi se pridružil skupini, ki ta naziv že ima, ker si ga je večina prav pošteno prislužila in gredo tudi meni konkretno na živce.

Ubistvu se gre zato, da bi lažje spal. Da se ne bi počutil kot član nekega teama s katerim se ne strinjam.
Ü

roksonm1 ::

joj sam žal tp je pa boš dubu naziv mene posluši to je moj 4 ime
žal jih kokr morš mislem TePce
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

zee ::

roksonm1: z lepim se hvališ, res.vsaka ti čast.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

madviper ::

@Roadkill: Po tem takem, je bolš, da dobiš poseben naziv, da ne boš pripadal skupini nesramnežev :D.

Sam dobra ideja, ni kaj!

P.S.: Drugač pa mal pravila preber. Not so napisana navodila za pridobitev naziva >:D !
I'd like to do something crazy!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

OwcA ::

Razumem in sprejemam tvoje nestrinjanje, ampak vseeno bi te prosil, da se vzdržiš postopkov, ki jih pooseblja roksonm1 (s tem ne mislim na žaljenje nas, ampak povsem brezsmiselno vsesplošno smetenje). Če si prav razlagam tvojo izjavo, ti je forum sam po sebi čisto všeč, le z vodstvom se ne strinjaš, zato upoštevaj, da ob namernih provokacijah največ škode utrpi prav slednji. Hvala.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

teac ::

No, zato pa če tako lepo prosi, brez provokacij in žaljenja na forumu, da mu date ta naziv.
Drugače pa Roadkill, se popolnoma strinjam s tabo.

roksonm1 ::

joj tp jst mu sam priporočam za pridobitev naziva
to je moj forum http://rokson.mojforum.si/

gzibret ::

roksonm1 je dober primer, zakaj se nazivi dodeljujejo. Ne zna napisati niti enega normalnega stavka. Za njegov 1. post sem rabil približno 5 minut, da sem uspel razumeti, kaj je napisal (pa še sedaj nisem čisto 100% prepričan). Mislim, da je mislil tole:

"Ti samo žali tajne policaje, in boš dobil naziv. Mene poslušaj. To je že moje 4. ime. Žali jih, kolikor jih moreš, tepce."

Nisi zrel za naziv "non grata". Prelepe in preveč razumljive stavke pišeš :D >:D

PS - to sem napisal kot uporabnik gzibret in odraža izključno moje osebno mnenje.
Vse je za neki dobr!

drejc ::

jest že zarad roksona neb meu rd persona non grata. :D

roksonm1: pa brez zamer
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Thomas PNG #2

Oddelek: Slo-Tech
382698 (1808) kuglvinkl

Zakaj ste mi spremenili uporabniško ime?

Oddelek: Slo-Tech
483131 (1061) kuglvinkl
»

Sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15714763 (9394) JanezekNovak
»

Persona zaznamki in tožba proti ST (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
777958 (4830) Jumping Jack

javno opravičilo

Oddelek: Slo-Tech
473038 (1793) 64738

Več podobnih tem