» »

Zakaj ste mi spremenili uporabniško ime?

Zakaj ste mi spremenili uporabniško ime?

nekdo_02 ::

Nikjer v prvilih slo-techa ne piše da je ena od sankcij sprememba uporabniškega imena, prav tako ne piše da je prepovedano imeti vulgarna uporabniška imena.

mtosev ::

Tisto prejšnje je bilo boljše se strinjam. :D :D :D :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

>Nikjer v prvilih slo-techa ne piše da je ena od sankcij sprememba uporabniškega imena, prav tako ne piše da je prepovedano imeti vulgarna uporabniška imena.

Sej si niso mogl mislt, da ste na svetu taki kreteni, da si greste na enem takšnem forumu kot je Slo-tech, dat tak kretenski nickname.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

BigWhale ::

nevone,

Never under-estimate the power of stupidity.

;)

Daedalus ::

Sej si niso mogl mislt, da ste na svetu taki kreteni, da si greste na enem takšnem forumu kot je Slo-tech, dat tak kretenski nickname.

Se podpišem.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

m_a_t ::

smeh:D :D :D

BladE_ ::

Hahahah dobr ste to nardil! S takim nickom si pa res ustvaris eno podobo k ze na prvi pogled pove da je neki narobe s tabo! Noben normaln clovk si nebi dau tazga nicka!
Akcija - Reakcija

zee ::

se podpišem.

PS: a ta oseba že ima stajlišTM grafični vmesnik?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

joker16_7 ::

Edino pravilno. Še banajte ga iz foruma pa si naj nardi nov username. Taki norci niso za na tako ugleden forum. LP
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joker16_7 ()

karafeka ::

A pa dejansko kje piše v pravilih, da se lahko spremeni nick brez privoljenja lastnika?

Če veljajo pravila za ene, naj tudi za druge.

A Slovenija ni več demokratična al kako? Vsak si lahko po svoji volji izbere nick, in ga spremeni, pa če je ne vem kak. Drugo je, kake tak človek piše po forumu (kar je 100x bolj pomembno).

Če pa že hočte, da nihče nima takšnih nickov, pa že ob prijavi onemogočite to in to tudi napišite v pravilih.

flipflop ::

1. Na slo-techu ni demokracije.
2. Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.

nekdo_03 ::

Heh na hitro sem se na novo registriral pa sem že dobil naziv:D
Zdaj še čakamo kdaj bom dobil združeni uporabniški imeni...
Problem je v tem da so mi pri prvi blokirali odgovore. Tako da ne morem več pisat

klemen22 ::

Tako da ne morem več pisat

No shit Sherlock
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

d0rK ::

Problem je v tem da so mi pri prvi blokirali odgovore. Tako da ne morem več pisat.

OMG! OMG! OMG! Koncno ta fukncija?

OmegaBlue ::

Nič novega.. preveri pravila.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

STASI ::

24. člen tretji odstavek pravi:

Ob posebno hudi kršitvi se kršitelju takoj dodeli oznaka persona non grata, vključi se mu očem neprijazen vmesnik, začasno se mu omeji pošiljanje odgovorov in postavljanje tem.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

alum ::

nekdo_03, je mama ponosna da si taki "pomijek" (brez pretiravanja)?

Dr_M ::

kaj se spravlate na ubogega reveza.
sej se marsikdo ni primeren za na ta forum, pa je useeno tuki. tut med TP je par takih osebkov.

ce bi se sekiral zarad usakega kretena/idiota/debila, ki ga srecate v zivljenju, nebi docakal niti 30 let...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mtosev ::

tut med TP je par takih osebkov

Do tell.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dr_M ::

brez veze.
sm se odlocu, da se s takimi ne ukvarjam vec. skoda casa in zivcev.
in ja, pomilujem jih.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

;-) ::

HeHeHeHe Mam eno dobro idejo-da še dobi globalno:"pm" >:D >:D >:D

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

> sm se odlocu, da se s takimi ne ukvarjam vec. skoda casa in zivcev.

Ja, ampak to se vedno pocnes. A ni skoda casa in zivcev? :)

apachee ::

Najbolj žalostno je to da se jaz že lep čas trudim da bi dobil naziv, tudi prosil sem že zanj pa nič. Primož in druščina???

Zame so itak vsi BREZ naziva na ST ene navadne owčke brez hrbtenice! (razen mene, ker naziva ne dobim iz "inata")
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

steev ::

Ce si sproti izmisljujete pravila jih vsaj spremnenite. Ker to ni fer. Ko sem se registriral na forum, sem strinjal s pravili. In ko kaj naredim po pravilih, se TP spet nekej zmisli. Vsi se mormo drzat pravil, ne glede na na pravice uporabnika. Skoda ker ne kake TP za TP.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

Goldee ::

Še ena nova zabavna tema na obzorju. :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Tody ::

apachee prov patetičn si, vsaj žal orng če že druzga ne znaš...

;-) ::

hehe zaj še pa bojo moderatorji pa TP začeli cvilit nazaj k otročički...potem bo pa BOG zaklenil temo in spet bodo izpadli tako zelo močni...:D

matvoz ::

LOL, prvo ste sitni, ker ta "nezaslisani" uporabnik s se bolj "nezaslisanim" imenom dela stalo po forumu, ko pa celo zgoraj nekaj ukrenejo na to temo, ste pa spet sitni. Dolocen tip ljudi pac ne spada na ta forum. Ce je treba zaradi tega obiti pravila, so be it. Pismo, saj ni ST drzava.

edit:
hehe, dodal narekovaje za vsak primer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matvoz ()

;-) ::

A šumnike ti je pa muca popapala:D

MarkV ::

Bolj se boste ukvarjali z njim bolj bo težil. Saj namreč to išče - pozornost.

Ignoranca je najbolj učinkovito orožje proti takim ljudem.:\

moj_nick ::

8. člen

Nezaželena je uporaba kletvic in žaljivk.


Meni se zdi sprememba nicka čist po pravilih.
110111001001010001010000

Loki ::

kaksen nick pa je imel nekdo_02 prej?
I left my wallet in El Segundo

Opkow ::

Beri njegov podpis.

mudel991 ::

joj sam so zoprni teli polcaji
ej moje priporočilo nared si še en ime tak kokr hočeš

SaXsIm ::

ja, tvoje priporočilo je zelo konstruktivno :D Se mi zdi, da nisi prebral pravil ob vpisu...
SaXsIm

;-) ::

mudel991 ti si mu pa dobra podpora ja:\

mudel991 ::

ja oprostite sam predlog mu dam


paše enga mam tok cajat jim tež da ti ga nazaj spremenijo pa ti ga pomoje bodo vsaj nm so jih dajal nazaj

;-) ::

Komu so jih nazaj dajali? kje?

Jao da bi meni to delal na forumu bi se te loto bolj privatno>:D

mudel991 ::

ja jst sm bil včasih aktiv z drugim imenom no z drugimi eden od nih je rokson...

;-) ::

HeHeH sami norci. Bedarija delat sranje po netu, če ne narediš vsaj nekaj koristnega...zato ga jaz raje ne delam (no mogoče se zdi komu drugače a prema PM sem kar kul ane?). Sranja na internetu res ne zagovarjam in ne podpiram;(( Razen če gre za kakega dobrega hekerja, ki bo (grobo rečeno) "okradel" kako dobro firmo in dajal navadnim smrtnikom:D (P2P itd.) Pa še to se mi zadnje čase vse bolj ne dopade...navajam se na free programe in "legalne" winse.

Tole kaj pa dela PM in ostali taki timi so pa le brezvezni izpadi, ki jih izvajajo popolni n00bi; taki ki hočejo le pozornost, ker imajo mogoče kak problem (mogoče ne pridobijo dovolj pozornosti doma pa jo skušajo tukaj ali imajo kake težke duševne motnje ali slabe življenske razmere). Taka dejanja so podla na celi črti!

Je pa res da niti eden od teh izbočencev nima pojma o računalniku, internetu in sploh o lajfu.

mudel991 ::

ej ne govor za vse


čeprov se pa jst z nekom od tukaj strinjam saj je res bedno če nimaš nič napisan še spodaj

SmeskoSnezak ::

EWEER, če že hočeš repliko.

Bedarija delat sranje po netu, če ne narediš vsaj nekaj koristnega...zato ga jaz raje ne delam (no mogoče se zdi komu drugače a prema PM sem kar kul ane?).
Kolikor te jaz berem, pišeš ti še največje bedarije od vseh pa še čustveno se preveč odzivaš. Chill down, man! ;) In ne, niti najmanj mi ni ql brat, bedarij. Pa si lahko to ti ali pa en PM.
@ Pusti soncu v srce... @

Pšenični ::

Dejte folk pomirte se ,sej se ni treba potolčt p..m...,Zaradi enga PM.Po mojem mnenju je naš forum na zavidljvem nivoju ,to se je pokazalo ob primeru PM.Moderatorji so res ukrepali ,čeprav ne takoj. Klub temu da so tudi meni parkrat pomirili vroč kri, mislim da je potrebna kakšna vroča debata-seveda do neke meje ki jo morda tudi jaz včasih zavestno preskočim "ko mislim da se lahko skrijem za nevidnostjo interneta".Za tiste ,ki zagovarjajo demokracijo ,ali se jim zdi "nadimak" PM morda celo simpatičen, bi rekel da še niso dojeli bistvo slo.foruma.O PM pa nebi zgubljal besed,samo tole da ni resen.

Zgodovina sprememb…

klemen22 ::

Moderatorji so res ukrepali ,čeprav ne takoj

Ah bodi realen no. PM je pecej časa svinjal po forumu, na dan odprl ene par topicov, da njegovih pron slik v veliko temah ne omenjamo. In vrli moderatorji so red naredili po celem mesecu ali več.:\
Take bi bilo treba banati
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Pšenični ::

No dobr se strinjam ,še posebej k pomislim kako so mene eneparkat zlo hitr spedenal.(mal prehitr sem jih pohvalu -sej tud men od začetka ni pršlo na misel da imamo opravit z takšnim osebkom).Tist z slikam sem pa že pokomentiral-beda od bede pa še takoj se je vidlo da je vse skup ena bedna fotomontaža.

Goldee ::

PM ni tako "neumen" - dosegel je svoje, sedaj se govori o njem in bo v "zgodovini Slo-techa" zapisan, kot nekdo, zaradi katerega so se spremenila pravila. Za takšne ljudi kot je PM je to dosežek, da si najprej nihče, nato se pa kar na veliko govori o tebi. Predlagam, da se tega osebka od danes naprej ne omenja več, se ga ignorira. Ker ni je hujše kazni za nekoga, ki obupno išče pozornost, kot da se ga ignorira. No, moje mnenje. Samo res se mi zdi brezpredmetno razglabljat o njemu. Je pač otrok s pomanjkanjem pozornosti. Pika. :)
Lep dan!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

klemen22 ::

Ah ne PMja itak ne bomo več videli tu gori -> vsaj do naslednjih počitnic ko bo spet časa na pretek.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

Kolikor te jaz berem, pišeš ti še največje bedarije od vseh pa še čustveno se preveč odzivaš. Chill down, man! ;) In ne, niti najmanj mi ni ql brat, bedarij. Pa si lahko to ti ali pa en PM.


Kake bedarije pišem ? Kje se čustveno odzivam? BMK če je tebi lepo brat mene al ne...sam če ne argumentiraš ne govori.

B €Dn! k

kuglvinkl ::

Ta tema seveda ne bo (več) poligon za kazanje izkrivljenih ogledal.

In ja, so stvari, ki si jih povemo samo med sabo. Na 4 oči in se o tem ne pogovarjamo na ulici (je kaj redko slišati mar ne?). Ostalim ste _dolžni_ prihraniti vaše osebne težave, ki nikogar pod soncem razen vas ne brigajo .

Tudi zato imamo sijajen sistem zasebnih sporočil, s katerim se je možno povsem neovirano pogovarjati osebno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15714791 (9422) JanezekNovak
»

Persona zaznamki in tožba proti ST (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
777971 (4843) Jumping Jack
»

Zakaj persona rudis dodelujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1218939 (6009) Caligula

Prosim, da brišite moj račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
885923 (3993) OwcA
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076901 (5234) lordgreg

Več podobnih tem